Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:50:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 91 illiyinə həsr olunmuş Respublika Şahmat festivalı
Son güncelleme05.04.2014 11:17:14, Oluşturan/Son Yükleme: Guliyev_Shaig
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Tip
Kulüp/Şehir
1
Abasov Mirziya
AZE
U08
Hacıqabul
2
Abbaslı Orxan
AZE
U12
Sabunçu-1
3
Abbasova Sədaqət
AZE
U12
Səbail-1
4
Abbaszadə Rəhim
AZE
U14
Astara
5
Abdulağayev Raul
AZE
U12
Qusar
6
Abdulağayeva Rəna
AZE
U10
Qusar
7
Abdullayev Kamal
AZE
U10
Yasamal-2
8
Abdullayev Süleyman
AZE
U14
Samux
9
Abdullayeva Nərgiz
AZE
U10
Gədəbəy
10
Abdullazadə Nigar
AZE
U10
Gəncə-1
11
Abdullazadə Rauf
AZE
U14
Qax
12
Abdullazadə Rəna
AZE
U10
Qax
13
Allahverdiyeva Ayan Fuad
AZE
U12
Lənkəran
14
Allahverdiyeva Ayan
AZE
U10
Nəsimi-1
15
Allahverdiyeva Fidan
AZE
U12
Yevlax
16
Allahverdiyeva Gülşən
AZE
U08
İsmayıllı
17
Allahverdiyeva Solmaz
AZE
U12
Nəsimi-2
18
Aslanov Məmmədtağı
AZE
U10
Suraxanı-2
19
Aslanov Səməd
AZE
U10
Xırdalan
20
Aslanov Ümid
AZE
U08
Xırdalan
21
Aslanova Əfsanə
AZE
U12
Şəmkir
22
Axundov Teymuraz
AZE
U12
Nəsimi-1
23
Axundov Şəmşəd
AZE
U14
Binəqədi-1
24
Axundova Azadə
AZE
U14
Astara
25
Azadəliyeva Lalə
AZE
U10
Nəsimi-1
26
Ağadadaşov Cavid
AZE
U12
Füzuli
27
Ağayev Fəqan
AZE
U12
Cəbrayıl
28
Ağayev Fərid
AZE
U10
Gəncə-1
29
Ağayev Əziz
AZE
U10
Masallı
30
Ağayeva Lalə
AZE
U08
Nəsimi-2
31
Ağazadə Ayxan
AZE
U08
Yasamal-1
32
Ağazadə Xəyal
AZE
U10
Yasamal-1
33
Babalı Elbəy
AZE
U14
Ağsu
34
Babayev Elnur
AZE
U14
Astara
35
Babayev İsgəndər
AZE
U14
Şirvan-1
36
Babayeva Ləman
AZE
U12
Şuşa
37
Babayeva Nigar
AZE
U10
Ağcabədi
38
Babayeva Nərgiz
AZE
U14
Ağcabədi
39
Babazadə Toğrul
AZE
U14
Şuşa
40
Babazadə Xəzər
AZE
U10
Biləsuvar
41
Balayev Zaur
AZE
U10
Nəsimi-1
42
Bayramov Ülvi
AZE
U12
Şirvan-1
43
Bayramov Hüseyn
AZE
U08
Yevlax
44
Bayramov Əli
AZE
U10
Yevlax
45
Bağırov Vahid
AZE
U12
Şirvan-1
46
Bağırova Aysun
AZE
U10
Şirvan-2
47
Bağırova Şəhla
AZE
U14
Hacıqabul
48
Bağıyeva Vüsalə
AZE
U12
Qobustan
49
Beybalayeva Nigar
AZE
U10
Xaçmaz
50
Bürcəliyev Vüsal
AZE
U12
Balakən
51
Bədirova Fatimə
AZE
U14
Zaqatala
52
Bədəlov Qəfər
AZE
U12
İsmayıllı
53
Bədəlova Fəridə
AZE
U10
283 Saylı
54
Bəkirov Eynal
AZE
U14
Salyan
55
Bəxtiyarzadə Nəzrin
AZE
U12
Xocalı
56
Bəyişli Rüfət
AZE
U10
283 Saylı
57
Bəşirli Sahib
AZE
U10
Xətai-1
58
Bəşirov Nicat
AZE
U14
Hacıqabul
59
Bəşirzadfə Sona
AZE
U10
Qaradağ
60
Cabbarlı Ayhan
AZE
U08
Ucar
61
Cavadov Nazim
AZE
U08
Xocavənd
62
Cavadov Vaqif
AZE
U10
Şəmkir
63
Cavadova Əsmər
AZE
U08
Şəmkir
64
Cfərli Zeynəb
AZE
U10
Xırdalan
65
Cümşüdlü Səməd
AZE
U12
Sabirabad
66
Cəfərli Babək
AZE
U14
Gəncə-1
67
Cəfərova Nərminə
AZE
U08
Nəsimi-1
68
Cəfərzadə Kamran
AZE
U14
Şuşa
69
Cəfərzadə Elmar
AZE
U10
Qaradağ
70
Dadaşov Natiq
AZE
U08
Səbail-2
71
Davudova Zəhra
AZE
U12
Yasamal-2
72
Dövlətli Nihat
AZE
U12
283 Saylı
73
Eminova Nübar
AZE
U12
Balakən
74
Feyruzzadə Elçin
AZE
U12
Cəlilabad
75
Feyziyev Mirmusa
AZE
U10
240 Saylı
76
Feyzullayeva Şəbnəm
AZE
U12
Səbail-1
77
Fətəliyev Şamil
AZE
U14
İsmayıllı
78
Gözəlova Reyhanə
AZE
U10
Hacıqabul
79
Gülməmmədova Yeganə
AZE
U14
Xocalı
80
Hacıağazadə Maisə
AZE
U12
Şəki
81
Hacıbalayeva Xuraman
AZE
U14
Oğuz
82
Hacıkərimov Taleh
AZE
U12
Ağstafa
83
Hacıkərimova Mehbarə
AZE
U14
Ağstafa
84
Hacıyeva Fidan
AZE
U12
Şəmkir
85
Hacıyeva Nərmin
AZE
U10
İsmayıllı
86
Heybətova Aygül
AZE
U14
Şabran
87
Heydərov Elvin
AZE
U14
Goranboy
88
Heydərova Almaz
AZE
U14
Astara
89
Heydərova Gülçin
AZE
U12
Masallı
90
Heydərova Həcər
AZE
U14
Masallı
91
Hümbətəva Məryəm
AZE
U12
283 Saylı
92
Hüseynli Cəbrayıl
AZE
U14
İsmayıllı
93
Hüseynli Gülçin
AZE
U10
Tovuz
94
Hüseynli Rəşad
AZE
U12
Laçın
95
Hüseynova Ləman
AZE
U12
Xətai-2
96
Hüseynzadə Lətifə
AZE
U10
Xətai-1
97
Həsənli Aysel
AZE
U10
Qazax
98
Həsənli Ləman
AZE
U12
Ağdam
99
Həsənov Aqil
AZE
U10
Qazax
100
Həsənova Zeynəb
AZE
U12
283 Saylı
101
Həsənova Əsmər
AZE
U12
Ağcabədi
102
Həsənzadə Məhəmməd
AZE
U08
Ağcabədi
103
Həsənəlizadə Fidan
AZE
U12
Suraxanı-1
104
Həziyeva Nubar
AZE
U14
Qubadlı
105
Kazımov Azad
AZE
U08
Sabunçu-2
106
Kazımov Emin
AZE
U12
Sabunçu-2
107
Kərimli Aytac
AZE
U14
Laçın
108
Kərimli Elmir
AZE
U12
Laçın
109
Kərimli Kənan
AZE
U12
Goranboy
110
Kərimov Orxan
AZE
U14
Lənkəran
111
Kərimova Həcər
AZE
U12
Qəbələ
112
Kərimzadə Aysu
AZE
U14
Şuşa
113
Kərimzadə Seymur
AZE
U14
Yardımlı
114
Lətifov Nurlan
AZE
U12
Oğuz
115
Mahmudova Nəzrin
AZE
U14
Qazax
116
Mahmudzadə Turqay
AZE
U10
Mingəçevir
117
Manaflı Nicat
AZE
U12
Xaçmaz
118
Manaflı Nihad
AZE
U10
Xaçmaz
119
Manafov Rafail
AZE
U12
Nəsimi-2
120
Manafov Vüqar
AZE
U10
Nəsimi-1
121
Mehbalıyeva Lalə
AZE
U12
Goranboy
122
Mhamudlu Rəvan
AZE
U10
Zəngilan
123
Miayılova Ləman
AZE
U12
Sabunçu-1
124
Mikayılov Emin
AZE
U12
Laçın
125
Mikayılov Fədail
AZE
U12
Şabran
126
Mikayılov Mikayıl
AZE
U14
Salyan
127
Mikayılova Nübar
AZE
U14
Salyan
128
Mirabdullazadə Mədinə
AZE
U10
Zəngilan
129
Mirzəyev Elcan
AZE
U14
Qazax
130
Mirzəyev Elşən
AZE
U14
Zaqatala
131
Mirzəyev Fərid
AZE
U10
Zaqatala
132
Mirzəyev İlkin
AZE
U10
Sabunçu-1
133
Mirzəyeva Fidan
AZE
U12
Gəncə-1
134
Mirzəzadə Nəzrin
AZE
U14
Lənkəran
135
Muradlı Məhəmməd
AZE
U12
Qaradağ
136
Muradlı Nərmin
AZE
U12
Qax
137
Muradova Zərifə
AZE
U08
Zaqatala
138
Musayev Murad
AZE
U10
Ağdaş
139
Mustafayev Fərid
AZE
U10
Binəqədi-1
140
Mustafayev Samir
AZE
U14
Oğuz
141
Mustafazadə Nicat
AZE
U08
83 Nli
142
Muxtarlı Nəzrin
AZE
U08
Xırdalan
143
Mürsəlli Mətin
AZE
U10
Səbail-1
144
Mürvətov Rüstəm
AZE
U12
18 Saylı
145
Mürşüdzadə Hüseyn
AZE
U08
Sumqayıt
146
Müzəffərli Emin
AZE
U14
Qax
147
Məcidov Ramazan
AZE
U12
Şamaxı
148
Məhərrəmli Ülvi
AZE
U10
Şirvan-2
149
Məhərrəmova Elnazə
AZE
U14
Lerik
150
Məhərrəmova Pakizə
AZE
U12
Suraxanı-1
151
Məlikov Emin
AZE
U12
Salyan
152
Məmmədli Sabirə
AZE
U12
İsmayıllı
153
Məmmədli Sinay
AZE
U10
Biləsuvar
154
Məmmədov Kənan
AZE
U12
Füzuli
155
Məmmədov Elgün
AZE
U10
Goranboy
156
Məmmədov Elmir
AZE
U12
Biləsuvar
157
Məmmədov Elnur
AZE
U10
Binəqədi-2
158
Məmmədov Elvin
AZE
U14
Tovuz
159
Məmmədov Fazil
AZE
U14
Suraxanı-1
160
Məmmədov Kamil
AZE
U12
Xətai-2
161
Məmmədov Rəşad
AZE
U14
Qubadlı
162
Məmmədov Sənan
AZE
U12
Füzuli
163
Məmmədov Tamerlan
AZE
U10
Sumqayıt
164
Məmmədov Yusif
AZE
U12
Cəlilabad
165
Məmmədov Yusif
AZE
U12
Ağdam
166
Məmmədov Əmrah
AZE
U10
Gədəbəy
167
Məmmədova Aysel
AZE
U14
Ağdaş
168
Məmmədova Aytac
AZE
U08
Qaradağ
169
Məmmədova Mədinə
AZE
U10
İmişli
170
Məmmədova Qəmər
AZE
U10
Qaradağ
171
Məmmədova Süsən
AZE
U14
Ucar
172
Məmmədova Əfsanə
AZE
U14
Mingəçevir
173
Məmmədzadə Ayxan
AZE
U12
Suraxanı-2
174
Məmmədzadə Gülsüm
AZE
U10
Gəncə-1
175
Məmmədzadə Nəzrin
AZE
U10
Zəngilan
176
Məmmədzadə Rəsul
AZE
U10
Yasamal-2
177
Məmmədzadə Sehri
AZE
U08
Suraxanı-2
178
Məmmədzadə Səyyarə
AZE
U10
Suraxanı-1
179
Namazov Murad
AZE
U08
Şəmkir
180
Namazov Tural
AZE
U12
Şəmkir
181
Nağıyev Qəmbər
AZE
U10
Qusar
182
Nağıyeva Zeynəb
AZE
U12
Şirvan-1
183
Nemətli Cavanşir
AZE
U10
Qobustan
184
Nəbiyev Mirsadiq
AZE
U12
Masallı
185
Nəbiyev Novruz
AZE
U10
Xırdalan
186
Nəcəfova Aytac
AZE
U12
Cəbrayıl
187
Nəsirli Əli
AZE
U08
Xocavənd
188
Nəzərov Zaur
AZE
U10
Qobustan
189
Ocaqverdiyev Kamil
AZE
U14
Balakən
190
Orucova İlahə
AZE
U14
Qubadlı
191
Osmanova Haliyyə
AZE
U12
Xaçmaz
192
Osmanova Nəzmiyyə
AZE
U12
Xaçmaz
193
Paşayev Dağlar
AZE
U12
Ağdaş
194
Paşayeva Xədicə
AZE
U08
Ağdaş
195
Qafarova Təbəssüm
AZE
U14
Şirvan-1
196
Qafarzadə Nuray
AZE
U08
Yasamal-1
197
Qarayev Allahverdi
AZE
U14
Qax
198
Qarayev Məhərrəm
AZE
U08
Binəqədi-2
199
Qarayev İlyas
AZE
U10
Gəncə-1
200
Qaraşov Nihal
AZE
U14
Xocalı
201
Qasımov Məmədşah
AZE
U12
Xaçmaz
202
Qasımova Fatimə
AZE
U08
Yasamal-2
203
Qasımova Səmra
AZE
U08
Füzuli
204
Qasımzadə Aysu
AZE
U08
Biləsuvar
205
Qasımzadə Banuçiçək
AZE
U12
Biləsuvar
206
Qayıbova Aytəkin
AZE
U14
Qobustan
207
Qocayev Məhəmmədəli
AZE
U10
Hacıqabul
208
Quliyev Qurban
AZE
U10
Sabunçu-1
209
Quliyev Vaqif
AZE
U12
Ucar
210
Quliyeva Fatimə
AZE
U10
Gədəbəy
211
Quliyeva Nərmin
AZE
U10
Sabunçu-1
212
Quliyeva Nərminə
AZE
U10
Gəncə-2
213
Quliyeva Təhminə
AZE
U10
Gəncə-2
214
Quliyeva Zeynəb
AZE
U12
Gəncə-2
215
Quluzadə Türkan
AZE
U14
Salyan
216
Quluzadə Elşad
AZE
U12
Binəqədi-2
217
Quluzadə Nərmin
AZE
U14
Binəqədi-2
218
Qurbanlı Qərsanə
AZE
U12
Daşkəsən
219
Qurbanov Murad
AZE
U14
Zaqatala
220
Qurbanov Murad
AZE
U10
Xətai-1
221
Qurbanov Rəşad
AZE
U14
Balakən
222
Qurbanzadə Cavidan
AZE
U10
Tərtər
223
Qədirli Nazir
AZE
U12
Zərdab
224
Qənizadə Emin
AZE
U12
Lerik
225
Ramazanzadə Nəzrin
AZE
U10
Gədəbəy
226
Rzayev Rza
AZE
U12
Samux
227
Rzayev Cahangir
AZE
U10
Yasamal-1
228
Rzayeva Natavan
AZE
U08
Yasamal-1
229
Rzazadə Ayxan
AZE
U12
Mingəçevir
230
Rzazadə Qasım
AZE
U12
Mingəçevir
231
Rzazadə Orxan
AZE
U08
Gədəbəy
232
Rüstəmli Selcan
AZE
U12
Daşkəsən
233
Rüstəmov İzzət
AZE
U14
Salyan
234
Rüstəmov Fəhim
AZE
U14
Lerik
235
Rüstəmova Səkinə
AZE
U14
Zərdab
236
Sadıqov Ruslan
AZE
U10
Xocavənd
237
Sadıqova Nurtac
AZE
U14
Şuşa
238
Sadıqova Nərgiz
AZE
U10
Xətai-1
239
Salamov Mətin
AZE
U10
Binəqədi-1
240
Salmanov Polad
AZE
U08
32 Nli
241
Salmanova Aytac
AZE
U14
Qubadlı
242
Seyidov İbrahim
AZE
U10
Quba
243
Süleymanlı Süleyman
AZE
U08
Şəki
244
Süleymanov Fərid
AZE
U08
Gədəbəy
245
Süleymanov Yaqub
AZE
U10
Şəki
246
Səfərli Xəlil
AZE
U14
Xocalı
247
Səfərova Aytac
AZE
U12
Binəqədi-1
248
Səfərova Ellada
AZE
U14
Şabran
249
Səmədli Bəxtiyar
AZE
U08
Suraxanı-1
250
Səmədli Nərgiz
AZE
U08
Suraxanı-2
251
Sərxanov Asim
AZE
U14
Şamaxı
252
Sərxanov Mənsur
AZE
U12
Şamaxı
253
Talıbxanlı Talıbxan
AZE
U14
Zərdab
254
Tapdıqlı Vüsal
AZE
U12
Sabirabad
255
Tağıyeva Sevinc
AZE
U14
Binəqədi-1
256
Tağıyeva Zəhra
AZE
U12
Binəqədi-1
257
Teymurov Elnur
AZE
U10
Nərimanov-2
258
Tütüncayeva Səbinə
AZE
U10
Balakən
259
Vəliyev Emin
AZE
U12
Ağstafa
260
Vəliyeva Nəzrin
AZE
U14
Ağstafa
261
Vəliyeva Ülviyyə
AZE
U14
Qazax
262
Vəlizadə Həsən
AZE
U14
Zəngilan
263
Vəlizadə Nihad
AZE
U10
İmişli
264
Xudiyev Kərim
AZE
U14
Şabran
265
Xudiyev İslam
AZE
U12
Gəncə-2
266
Xudiyeva Səriyyə
AZE
U08
Gəncə-2
267
Xuduyev Zamiq
AZE
U12
Şabran
268
Xəlilova Aydan
AZE
U10
Xətai-1
269
Xəlilova Aynurə
AZE
U14
Ucar
270
Xəlilova Məryəm
AZE
U10
Zaqatala
271
Xəlilova Rəfiyə
AZE
U12
Hacıqabul
272
Xəlilzadə Nərgiz
AZE
U14
Şəki
273
Yaqubov Eyvaz
AZE
U12
Qobustan
274
Yaqubova Firuzə
AZE
U12
Qobustan
275
Zalova Aydan
AZE
U10
Zəngilan
276
Zeynallı Kənan
AZE
U14
Şuşa
277
Zeynalov Mirisgəndər
AZE
U12
Qubadlı
278
Zeynalova Səriyyə
AZE
U14
Səbail-1
279
Zülfiyev Elmin
AZE
U08
Lerik
280
Zülfiyeva Fidan
AZE
U14
Lerik
281
İbadlı Sahil
AZE
U10
Samux
282
İbadzadə Şahin
AZE
U14
Şəki
283
İbrahimli Nərmin
AZE
U12
Şirvan-1
284
İbrahimli Seymur
AZE
U10
Zərdab
285
İbrahimov Rahib
AZE
U12
Ağdam
286
İbrahimzadə Əsmər
AZE
U10
Astara
287
İmanov Aslan
AZE
U12
Suraxanı-2
288
İmanova Şövkət
AZE
U14
Ağdam
289
İsgəndərli Nahid
AZE
U10
Yevlax
290
İsgəndərov Şəhriyar
AZE
U14
Quba
291
İsmayıllı Nəsib
AZE
U10
Yardımlı
292
İsmayılov Nəriman
AZE
U14
Ağstafa
293
İsmayılov Pünhan
AZE
U12
Ağsu
294
İsmayılova Ayşə
AZE
U10
Şirvan-2
295
İsmayılova Nəfisət
AZE
U10
Balakən
296
İsmayılova Nərgiz
AZE
U14
Qax
297
İsmayılzadə Cahangir
AZE
U12
Nəsimi-2
298
İsmayılzadə Məmmədyar
AZE
U12
Şirvan-2
299
İsmayılzadə Zeynəb
AZE
U12
Mingəçevir
300
İsmayılzadə İsmayıl
AZE
U14
Səbail-1
301
İsmayılzadə Şahanə
AZE
U10
Şirvan-2
302
İsrafilov Telman
AZE
U10
Xətai-1
303
İsrafilova Aygün
AZE
U14
İmişli
304
İsrailov Aqil
AZE
U08
Qaradağ
305
Şabanov Telman
AZE
U12
Qazax
306
Şahbazlı Elmar
AZE
U08
Biləsuvar
307
Şirinov Fərid
AZE
U14
Mingəçevir
308
Şükürov Nurlan
AZE
U12
Ağdam
309
Şükürova Nuray
AZE
U14
Zərdab
310
Şükürova Nəzrin
AZE
U14
Sabunçu-1
311
Şıxməmmədov Eşqin
AZE
U08
Ağdaş
312
Şərifov Rizvan
AZE
U10
Ağsu
313
Əbulova İlahə
AZE
U14
Lənkəran
314
Əhmədli Aytac
AZE
U12
Zərdab
315
Əhmədli Həsən
AZE
U10
Zəngilan
316
Əhmədova Fəridə
AZE
U10
Şəki
317
Əhmədova Minayə
AZE
U12
Mingəçevir
318
Əhmədova Mədinə
AZE
U12
Ağstafa
319
Əhmədova Raya
AZE
U12
Ucar
320
Əhmədova İradə
AZE
U14
Ucar
321
Əhmədzadə Əhməd
AZE
U10
Səbail-1
322
Əhədli Səyyad
AZE
U12
Lənkəran
323
Əhədzadə Hacıəli
AZE
U10
Lənkəran
324
Əkbərov Nihad
AZE
U10
Suraxanı-1
325
Əliyev Babək
AZE
U12
Cəlilabad
326
Əliyev Aqşin
AZE
U14
Xətai-2
327
Əliyev Fuad
AZE
U12
Tovuz
328
Əliyev Məmmədşah
AZE
U14
Astara
329
Əliyev Nihad
AZE
U12
Sumqayıt
330
Əliyev Qulam
AZE
U12
Şirvan-2
331
Əliyev Ramil
AZE
U12
Yasamal-2
332
Əliyev Vüsal
AZE
U12
Sabirabad
333
Əliyev Yaqub
AZE
U10
Oğuz
334
Əliyeva Gülər
AZE
U10
Goranboy
335
Əliyeva Alsu
AZE
U10
Oğuz
336
Əliyeva Fidan
AZE
U12
Tovuz
337
Əliyeva Fəxriyyə
AZE
U12
Şabran
338
Əliyeva Günay
AZE
U12
Nəsimi-2
339
Əliyeva Leyli
AZE
U10
Masallı
340
Əliyeva Sibel
AZE
U12
Yasamal-1
341
Əliyeva Zivər
AZE
U14
Xətai-2
342
Əlizadə Arzu
AZE
U12
Laçın
343
Əlizadə Aysel
AZE
U12
Quba
344
Əlizadə Ayxan
AZE
U12
Quba
345
Əlizadə Cavid
AZE
U12
Nəsimi-2
346
Əlizadə Əli
AZE
U12
Masallı
347
Ələkbərova Ləman
AZE
U12
Suraxanı-2
348
Əsgərli Vaqif
AZE
U12
283 Saylı
349
Əsgərov Elvin
AZE
U12
Tovuz
350
Əsgərov Emin
AZE
U14
Daşkəsən
351
Əsədov Elcan
AZE
U14
Qubadlı
352
Əsədov Sübhan
AZE
U14
Cəbrayıl
353
Əsədova Ülkər
AZE
U14
Laçın
354
Əzizi Rəhman
AZE
U08
İmişli
355
Əzizli Zəhra
AZE
U14
İmişli
356
Əzizova Aysu
AZE
U10
Oğuz
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları