Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 21:22:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Jugendschachrallye 2014 Kufstein A
Son güncelleme18.06.2014 10:26:33, Oluşturan: Landesverband Tirol,Son Yükleme: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Pali Philipp
AUT
1748
Jugendschachklub Landeck
2
Kruckenhauser Arthur
AUT
1696
Verein Für Jugendschach Kundl
3
Pellizzari Sebastian
AUT
1624
Schwaz
4
Bertel Benedikt
AUT
1516
Verein Für Jugendschach Kundl
5
Totschnig Hans Peter
AUT
1473
Verein Für Jugendschach Kundl
6
Lindner Johannes
AUT
1463
Holly Mils
7
Loreth Christoph
AUT
1433
Oberndorf/Laufen
8
Schwarz Benedikt
AUT
1405
Absam
9
Wischounig Laurin
AUT
1366
Tiroler Schachschule
10
Wolfahrt Noah
GER
1366
Langkampfen
11
Eliskases Simon
AUT
1289
Tiroler Schachschule
12
Nat Victor
AUT
1289
Tiroler Schachschule
13
Kittinger Dominik
AUT
1263
Absam
14
Leitl Stefan
AUT
1261
Tiroler Schachschule
15
Schaefer Roland
AUT
1260
Verein Für Jugendschach Kundl
16
Fanninger Leon
AUT
1235
Oberndorf/Laufen
17
Engelmann Markus
GER
1197
Oberndorf/Laufen
18
Bertel Tobias
AUT
1187
Verein Für Jugendschach Kundl
19
Kasticky Lukas
AUT
1182
Langkampfen
20
Wurzer Miriam
AUT
1173
Bretze Hall In Tirol
21
Nat Peter
AUT
1172
Tiroler Schachschule
22
Heiß Hannes
AUT
1149
Absam
23
Wurzer Valentin
AUT
1106
Bretze Hall In Tirol
24
Mühlmann Tobias
AUT
1050
Langkampfen
25
Pirchmoser Matteo
AUT
1000
Absam
26
Schöpf Michael
AUT
978
Bretze Hall In Tirol
27
Standun Mairtin
AUT
931
Tiroler Schachschule
28
Taschler Philipp
AUT
899
Tiroler Schachschule
29
Presetschnik Manuel
AUT
893
Langkampfen
30
Holzhammer David
AUT
891
Absam
31
Fürst Savannah
AUT
887
Tiroler Schachschule
32
Häusler Elias
AUT
874
Verein Für Jugendschach Kundl
33
Kinzner Christoph
AUT
825
Bretze Hall In Tirol
34
Fürst Lola
AUT
800
Tiroler Schachschule
35
Hochschwarzer Mona
Aut
800
Schwaz
36
Pitscheider Jan
AUT
800
Absam
37
Wurzer Andre
AUT
800
Bretze Hall In Tirol
38
Eberharter Jeremias
AUT
0
Hak/Has Innsbruck
39
Eberharter Lorenz
AUT
0
Hak/Has Innsbruck
40
Fiskova Liliya
GER
0
Sk Kolbermoor
41
Patek Ivo
AUT
0
Hak/Has Innsbruck
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları