Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2014 "CESKA PODNIKATELSKA POJISTOVNA OPEN" - turnaj C open rating tournament with rating for FIDE

Poslední aktualizace27.07.2014 10:35:56, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14
YAKOVLEV EgorU16FRUS208008,042,554,07
26
SCHMALZ MichalFCZE20610Sokol Bustehrad7,542,054,57
39
HAASE Thomas KonstantinFGER20330Sf Paderborn 20007,540,052,07
43
MRAZ OndrejU16FSVK20910LŠŠ Liptovský Mikuláš7,539,050,57
537
BOBAK MartinFSVK19370Sk Trencin7,537,047,06
6107
BASKAKOV EgorU16FRUS180007,042,555,05
721
KOFLER ThomasFITA19880Brixen7,042,554,06
833
KIRSTE OlafFGER195507,039,050,56
973
REZNICEK DominikU16FCZE184602222 Sk Polabiny6,542,554,04
1011
BLAZEK MilosFSVK20300Sk Trencin6,541,552,56
112
SAFARIK JakubFCZE209506,540,051,55
12130
PULPAN MatejU16FCZE176506,539,551,06
1347
PAVLOVA RuzannawFRUS191006,539,050,55
145
PAVLIUK VladislavU16FUKR206906,538,549,55
1517
AVETISYAN AlekseyS60FRUS20060Dwojnoj Schach Zhukovsky6,538,049,56
1631
DONATH JohannU16FGER19570Bsv 63 Chemie Weissensee6,537,546,55
1743
CHISTIAKOV MihailU16FRUS192106,537,047,06
1823
TIMKO MilanFSVK19810Prvy Sk Kosice6,537,047,05
1939
TURECEK VaclavFCZE19280Tj Svadov - Olsinky6,536,546,56
2028
GRESSMANN MoritzU16FGER19650Bsv 63 Chemie Weissensee6,536,047,05
2114
HEINRICH Julius TobiasFGER201606,536,046,05
228
PRONIN VladimirFRUS203806,535,544,56
2350
STUKHEIL MartinFCZE18970Sk Svetla Nad Sazavou6,534,545,05
2415
ANATSKIY AlexeyFUKR20090Darnitskiy Duts6,534,543,56
2575
FESSELIER MelissaU16wFGER184406,534,043,55
2651
GERANDI GuillaumeFFRA189006,533,042,05
27122
HOFFMANN DustinFGER17760Sv Merseburg6,044,555,06
2842
MARTIANOV AndreFISR19230Ashdod Chess Club6,040,550,05
2941
LAHO LukasFSVK19230Tj So Lokomotiva Surany6,040,050,05
30120
SEMJONOVS IljaU16FLAT17800Rigas 13. Vidusskolas6,040,049,05
31280
IGUMNOV Alexandr*RUS010006,037,547,54
3257
NOVOTNY AlesFCZE18750Sk Rapid Pardubice6,036,546,55
33201
GLEBOVA AnastasiaU16wFRUS164206,036,546,05
3494
LUCKIAN MarioFGER18140Sv Motor Eberswalde6,036,545,04
35209
RASKIN TalU16FISR16260Rishon Le Zion6,035,546,04
259
DIEFENBACH MaximilianNGER01889Msa Zugzwang6,035,546,04
3726
SAUTKIN SergeyFRUS197006,035,545,55
3860
ZACHARIAS MiroslavS60FCZE18690Sk Caissa Trebic6,035,544,55
3912
SCHMELMER HansS60FGER202406,034,545,54
4027
ALTENBERND Jannis-DomenikFGER19680Sf Paderborn 20006,034,544,55
4152
MEZLIK StanislavFCZE18900Sk Caissa Trebic6,034,044,04
4219
ALTENBERND DirkFGER19930Skt Oerlinghausen6,033,542,54
4313
FLASAR JaroslavFCZE20210Tj Jiskra Horice6,033,542,05
4434
KOFLER OswaldFITA195206,033,043,05
45225
KHACHATRYAN Samvel S.U16FARM159506,033,041,55
4672
JANZEKOVIC KlemenFSLO185106,028,035,55
4784
KRASOV IlyaU16FRUS183205,541,553,55
4886
SROUBOVA LenkawFCZE18300Tj Plzen - Kosutka5,541,551,05
4970
MEYER HenrikFGER18520Tura Harksheide Von Nordestedt5,540,551,55
50133
GRUNDMAN VaclavU16FCZE176102222 Sk Polabiny5,540,551,04
51101
MURATOVA SaltanatU16wFKAZ180405,540,051,05
527
NIKEL RastislavFSVK204605,539,049,53
5354
SAROUN RadekFCZE18780Gambit Jihlava5,538,049,04
54118
PARHOMENKO MargaritaU16wFLAT17840Rigas Saha Škola5,538,047,54
55213
RIHA VojtechU16FCZE16160So Hlinsko5,537,548,05
56132
PADIKOV DenisU16FRUS17630Shkola A. Karpova5,537,545,54
57123
HRADSKY Ales JrFCZE17730Sk Prostejov5,537,047,04
5848
PEVNY MartinFSVK19040Sk Trencin5,536,046,54
58
ANDREEV ArtemU16FRUS18710Tulskaja Schachmat. Shkola5,536,046,54
231
TULIS JanU16FCZE15800Tj Stefanides Policka5,536,046,54
6183
TORZINSKI NilsFGER18340Schachunion Berlin5,536,046,04
62111
CHAILLOU ThibaultFFRA179005,536,044,55
6335
DOROKHIN SemenU16FRUS194705,535,546,05
6462
ZAHALKA JanU16FCZE18640Tj Dvur Kralove Nad Labem5,535,545,54
6566
TARDI OscarFFRA18550Usf Echecs5,534,544,55
66128
ZAGORSEK DavidFSLO176805,534,544,54
6778
VYTACEK MartinFCZE18420Sokol Bustehrad5,534,544,05
68143
VOCHOZKA JindrichS60FCZE17490Tj Slavia Hradec Kralove5,534,543,55
6946
BANDT JochenFGER19100Sk Koenig Plauen5,534,044,03
7069
KOMPE JoergFGER185305,533,543,04
71173
DECHANT GeorgU16FGER17100Sc Bavaria Regensburg5,533,541,55
7232
FUCHS FrantisekS60FCZE19560Tj Dvur Kralove N. L.5,533,043,55
7310
KAZANTSEV ValentinS60FBLR20320558 Arz5,532,542,54
7425
SEDIVY MartinFCZE19740Tj Jiskra Horice5,531,541,05
158
KOEHLER InkenU16wFGER17290Tura Harksheide5,531,541,05
7630
SVUB JanS60FCZE19590Tj Lanskroun5,531,040,55
77265
ROESL MartinNGER01585Sc Babvaria Regensburg5,531,040,04
7865
NESPUREK PetrFCZE185902222 Sk Polabiny5,530,539,52
79150
WAECHTER NathalieU16wFGER17410Sk Dessau5,529,039,04
8053
FEJTEK PetrFCZE18780Sk Sd Kladno5,528,537,02
8177
JOHNOVA EliskawFCZE18420Tj Jiskra Horice5,040,551,05
82154
SYCHEV DaniilU16FRUS17340Sdjushor 545,039,551,53
8345
MIKYSKA KamilFCZE19130Spartak Oez Letohrad5,038,550,05
84137
MARCINKO PatrikFCZE175805,038,550,03
8564
ALWAELI LooayFIRQ18590Uddevalla Ss5,038,549,55
86109
ABDRASHEV ArlenU16FKAZ179105,038,549,53
87287
STELMASHENKO PavelU16*UKR010005,038,548,55
88112
DEARY DavidFSCO178905,036,545,04
89178
DEARY DanielFSCO170305,036,043,55
9020
SPITSYN VadimFRUS19910Ramenskoe5,035,545,53
9198
WERTHMANN NilsFGER18100Usv Potsdam5,035,544,54
9296
CESENEK JanU16FCZE18100Tj Stefanides Policka5,035,046,05
9363
SCHOENFELDER FelixFGER18630Sv 1932 Wermelskirchen5,035,044,04
94261
BRUELL Martin Dr.NGER01797Sc Bavaria Regensburg5,034,544,04
9599
OSTERLOH FelixFGER180805,034,544,03
203
SEMJONOVS VsevolodsU16FLAT16410Rigas 13. Vidusskolas5,034,544,03
9718
SOROV SemenU16FRUS200605,034,043,54
9836
ZELENKA JaroslavFCZE194305,034,043,53
99135
MEYER StephanFGER17600Sk Koenig Plauen5,034,042,53
10055
JACOB HannesFGER18770Sv Merseburg5,033,543,04
10190
POLIVODA AnastasiawFUKR182405,033,543,03
102127
SAMARIN LeonidFISR17690Rishon-Le-Ziyon5,033,541,03
103202
ROSENHAIN RachelaU16wFGER16410Schachpinguine Berlin5,033,042,55
104166
KRAPIVINA GalinaU16wFRUS171405,033,042,04
10556
BORG FlemmingFDEN18760Allerod Skakklub5,033,041,55
106253
BULOCKIN MartinU16FCZE14640Region Panda Rychnov Nad Kneznou5,032,543,54
107110
CACH JakubU16FCZE179102222 Sk Polabiny5,032,540,55
108116
WESENER LorenzFGER17860Tsg Gadebusch5,032,041,55
109240
CEJDA CeciliaU16wFGER15430Usc Magdeburg5,032,041,04
11074
GAGARKINE NikolayS60FRUS184505,031,540,54
111267
GABRIEL PatrikU16NCZE01533Tj Auto Skoda Mlada Boleslav5,031,540,04
11216
DUBYNKA SemenU16FUKR200705,031,540,02
11344
SCHAEFER PatrickFGER19190Sv Wermelskirchen5,030,539,03
11485
PORTYCH VaclavS60FCZE18300Sk Lipa5,029,538,54
115274
BURIAN SimonU16NGER01392Sk Koenig Plauen5,029,038,04
11697
SCHERITSA SemenU16FRUS181005,029,038,03
11780
LYSENKO AlbinawFUKR184005,028,036,53
11867
LANG AndersFSWE18540Ahus Sk5,027,536,04
11968
VALITOV EldarU16FRUS185405,027,034,04
12071
OBERHOFER PeterFGER18520Sc Bavaria Regensburg4,536,046,04
121100
GEILFUSS ValentinS60FGER180501872 Schwaebisch-Gmuend4,535,546,54
12281
IVANOV Igor.U16FRUS18390Riga 13.School4,535,545,03
123157
BERNIK AljawFSLO17290Sk Komenda4,535,545,02
124140
VOROBIOV Ivan (rus)U16FRUS175504,535,045,53
125285
SHALYMOV OleksandrU16*UKR010004,535,045,03
126104
JANKO JanFCZE180104,534,544,52
127138
NIESEL TobiasU16FGER175704,534,044,54
128212
LUDVIK TomasU16FCZE161802222 Sk Pardubice4,534,044,04
12929
JAMES ChrisFSCO196504,534,044,03
130260
MIDDELJANS RamonNNED01814Lewenborg4,534,043,54
13140
SVETLY JiriFCZE19270So Tj Dukla Praha4,534,042,54
13238
SEELE HartmutS60FGER192904,534,042,52
13379
JANECEK VaclavFCZE18410Tj Spartak Oez Letohrad4,533,543,53
134103
PEHAL LudekFCZE18020Orel Orechov4,533,542,03
135207
DUMKOVA DanielawFCZE16330Sachy Zastavka4,533,042,52
13661
HORTA HectoS60FSWE186804,532,042,03
13791
SCHABEL EberhardFGER18230Tura Harksheide Norderstedt4,532,041,04
138286
SOROV Stepan*RUS010004,531,541,03
139196
BOTVINNIK RomanS60FISR16560Zoran4,531,540,54
140115
VITEK MatejFSVK17860Tj So Lokomotiva Surany4,531,540,53
149
STONAVSKY FilipFCZE174204,531,540,53
142117
HERMES FrankFGER17850Sv 1932 Wermelskirchen4,531,538,54
143152
MARHAN FrantisekS60FCZE17400Tj Jiskra Zruc N/Saz4,530,540,03
144162
DENKERT RobertU16FGER17250Sv Empor Berlin4,530,039,03
145125
HEATLIE Douglas SFSCO17690Edinburgh Civil Service Chess Club4,530,038,54
146155
ROZMANOV AleksandrU16FRUS173204,530,038,53
147238
OBERHOFER MarieU16wFGER15450Sc Bavaria Regensburg4,530,038,04
148105
PYRERKO AndreyU16FRUS18010Shkola A. Karpova4,530,038,03
14976
VOLCKO RichardU16FSVK184304,529,538,04
150245
KACZMARCZYK JakubFPOL150604,529,538,03
151192
KURMATOVS MarselsS60FLAT166504,529,537,54
15293
MOORE RobinFSCO18150Greenwood4,529,038,53
153113
BOETTGER Christian Dr.S60FGER17870Sk Koenig Plauen4,528,537,01
154205
HAJSMAN MartinFCZE16370Karlovarsky Sk Tietz4,528,036,03
155230
KUCHTA JiriFCZE15810Tj Praga Praha4,528,035,04
156147
VON KEYSERLINGK ChandawFGER17440Usv Tu Dresden4,527,537,52
157160
KOCH ElisabethU16wFGER17280Bsv 63 Chemie Weissensee4,527,036,04
158282
NIKOLAENKO Ruslan*RUS010004,527,034,54
288
STRACHON Lukas*CZE01000Sk Svitavy4,527,034,54
160102
PAPACEK MilosFCZE18040Spartak Oez Letohrad4,526,034,52
161148
DVORAK EduardS60FCZE17430Sok Kunvald4,525,035,03
162222
SCHOEPPE ChristianFGER16030Sg Weissensee4,524,530,04
163255
RICHTEROVA JulieU16wFCZE14550Sachy Zastavka4,524,031,03
164151
LORENC AdamFCZE17400Tj Spartak Oez Letohrad4,035,044,54
165153
LUSCENKOVS ArtjomsU16FLAT17360Riga 13. School4,034,044,53
166139
WELLE BerndFGER17560Sc Kreuzberg4,034,043,53
167119
PAUL PeterS60FGER17800Sk Koenig Plauen4,034,043,03
168264
BRUELL EliasU16NGER01635Sc Bavaria Regensburg4,033,043,03
169114
ALCER FabianFGER17860Sv Empor Berlin4,033,041,54
170194
DENKERT AnnaU16wFGER16600Sv Empor Berlin4,033,041,52
171208
NEHYBA MartinU16FCZE16320Sokol Skalicka4,032,541,54
172229
GREGOR JiriFCZE158402222 Sk Polabiny4,032,541,51
173262
SILL OlafNGER01754Sc Borussia 1920 Friedrichsfelde4,032,042,04
174168
KREJCI VladimirFCZE17130Tj Sachy Povrly4,031,540,53
257
CHEKLETSOVA DaryaU16wFRUS142304,031,540,53
176243
SUCHARDA TomasU16FCZE15110Sk Ortex-Reta Hradec Kralove4,031,540,52
177215
KLINGE AlexandraU16wFGER16150Rostock4,031,540,50
178184
KVAPIL PetrS60FCZE16890Sk Bohemia Pardubice4,031,539,03
17982
CHAPMAN NigelFSCO183504,030,541,04
180165
BRHLIK AntoninS60FCZE17140Tj Kavalier Sazava4,030,539,52
181181
BROUSEK JanFCZE16960Sk Sokol Klatovy4,030,538,52
182146
PALDUS JanFCZE17470Sokol Bakov N. Jizerou4,030,039,53
271
HOECKETSTALLER PhilippNGER01499Msa Zugzwang4,030,039,53
184270
WITTMANN JannikU16NGER01513Sc Bavaria Regensburg4,030,038,54
185163
TUMASOV AlexandrS60FISR17200Central Chess Club Of Jerusalem4,030,038,53
18622
BORISOVS LeonidsS60FLAT198104,029,538,02
187237
VIT JakubU16FCZE15510Sokol Hradec Kralove4,029,538,01
18849
PROCHAZKA PetrFCZE19040Tj Jawa Brodce4,029,537,53
189121
AMIROV RamilU16FRUS177804,028,537,52
190204
LEHMANN PatriciawFGER163804,028,037,01
191179
NOVA MichaelaU16wFCZE170302222 Sk Polabiny4,028,036,53
192124
MATYS MichalFCZE17710Sk Jesenik4,028,036,04
193129
WUNDERLICH MatthiasFGER176604,028,035,52
194182
GRISHIN PetrU16FRUS169304,027,535,53
195220
CHASAK JanU16FCZE160504,027,036,03
276
PRITSCH Michael Dr.NGER01367Msa Zugzwang4,027,036,03
19795
RAIMAN TomFCZE18140Tj Vokd Ostrava-Poruba4,026,536,52
198108
LAGUNOW ElinawFGER17950Sv Empor Berlin4,026,535,52
199185
LEZAK PetrFCZE16870Tj Spartak Adamov4,026,535,03
200176
LAU KristinawFGER17060Sc Kreuzberg4,026,534,02
201269
PAVLICEK LukasU16NCZE01520Tj Stefanydes Policka4,024,032,54
202193
RANGE FelixFGER16650Svm Wilkan-Hasslau4,023,031,02
203284
SHAKHMATOV VitaliiU16*RUS010004,023,030,03
204167
JANECEK FrantisekS60FCZE17130Tj Spartak Chocen3,532,543,03
205248
PRIBYL ViktorU16FCZE14960Sk Porg3,532,540,53
206198
CEJDA MoritzFGER16500Usc Magdeburg3,532,540,52
20724
KOSOVS ErnstFGER197603,532,040,52
208290
VAN DER LINGEN WaldiU16*RSA010003,531,540,53
209180
NOWAK JosefU16FGER169703,531,539,52
210169
SVEC LudekS60FCZE171303,531,040,52
239
ZABEHLICKY JiriFCZE15450Tj Sokol Cesky Brod3,531,040,52
212216
TOBISKOVA PetrawFCZE16130Sk Lipa3,531,039,02
213235
PRIBYLOVA SofieU16wFCZE15580Tj Sokol Lany3,530,539,52
214145
KAMARAD FrantisekFCZE17470A64 Up Olomouc3,530,038,52
215211
BLAZEK MichalU16FCZE16220Sk Ortex-Reta Hradec Kralove3,529,538,00
216195
SUBELJ JanU16FSLO16580Sk Komenda3,529,537,51
217171
HEMPEL KevinFGER171103,529,536,53
218190
TOMASU MartinFCZE167103,529,038,03
219106
ZHDANOVA DianawFRUS18010Shkola A. Karpova3,529,038,02
220131
KRASA MarekFCZE17640Ddm Trebechovice Pod Orebem3,529,037,51
221161
GROENEGRES ThomasFGER17260Sg Benrath 19243,529,037,01
222200
DECHANT MaxFGER16460Sc Bavaria Regensburg3,528,535,53
223174
MASLANKA PiotrFPOL17090Mdk Dany Chojnow3,528,036,52
224246
ZLAMANA AnnaU16wFCZE15030Ks Ricany 19253,528,036,02
225191
STETZ JanFCZE16660Sk Karvina3,528,035,52
226175
SUNDIN EmanuelU16FSWE170903,527,534,53
227134
SROUB JaroslavFCZE17610Tj Plzen - Kosutka3,527,035,53
189
ROMANEK ZdenekFCZE16710Tj Sokol Valasska Bystrice3,527,035,53
229141
MARAKTANOV AndreyU16FRUS17520Shkola A. Karpova3,527,034,52
230142
SVIDA RostislavFCZE17520Tj Dvur Kralove N/L3,527,034,02
242
HELMRICH DanielU16FGER15270Sk Koenig Plauen3,527,034,02
23292
SPITSYN MikhailS60FRUS18180Ramenskoe3,526,534,53
233218
NOVAK PetrS60FCZE16070Sk Sachy Chlumec3,526,533,02
234289
VALENTA Lukas*CZE010003,526,033,52
235210
PARK FrankS60FSCO16230Troon3,526,033,03
236279
CONGALTON David G*SCO01000Greenwood3,526,032,52
237156
KIRS PavelFCZE17300Sk Teplice3,525,533,53
238197
VOREL BohuslavFCZE165302222 Sk Polabiny3,525,533,02
239236
MICHL ZdenekS60FCZE15550Tj Jiskra Jaromer3,524,532,51
240250
LINNERT NiklasU16FGER14920Sk Koenig Plauen3,523,529,53
241126
REHUREK JiriS60FCZE17690Sk Bystrc Oilers3,523,029,50
242164
BARCY JohnFHKG171403,519,026,52
243187
CERNY DavidU16FCZE16840Tj Hronov3,033,540,52
24459
MILCHENKO ValeriiFRUS187003,032,043,03
245177
SVITIL RadekFCZE17060Sk Rapid Pardubice3,032,041,52
246232
VILIMOVA JulieU16wFCZE15720Ks Ricany3,031,039,53
247226
VITOVA AnnaU16wFCZE15950Sokol Hradec Kralove3,030,538,52
248277
ZMATLIK TomasU16NCZE01345Tj Auto Skoda Mlada Boleslav3,029,037,02
249227
ANDRAS AntonFSVK15930Tj Slavia Upjs Kosice3,028,537,01
250172
MATOUS PavelFCZE17110Sk Slavoj Litomerice3,028,036,01
251170
VANDER TatyanawFRUS17130Shkola A. Karpova3,027,534,02
252223
TICHY VaclavFCZE15970Jiskra Novy Bydzov3,027,033,53
253268
NICKLAUS TimmU16NGER01529Sk Koenig Plauen3,026,534,51
254234
NGUYEN DANG LukasU16FGER15580Sk Koenig Plauen3,026,534,03
255183
KOVALENKO DmitriiU16FRUS16900Murmansk Chess School3,025,535,02
256283
PAUS Marek*CZE01000Tj Spartak Pelhrimov3,025,033,51
257281
LEE Jin Soo*KOR010003,025,033,02
258233
GLACNER KarelS60FCZE15710Sk Bystrc Oilers3,024,531,03
259186
LANGR JiriS60FCZE16860Sk Ortex-Reta Hradec Kralove3,022,028,03
260251
KOCI TerezaU16wFCZE14890Lokomotiva Brno2,531,040,01
261199
JAECKEL WolfgangS60FGER16490Vsc Plauen 19522,529,037,01
262221
BURES MartinU16FCZE160402222 Sk Pardubice2,528,537,50
263254
NGUYEN Thai Dai VinhU16FCZE14620Mss Frydek-Mistek2,528,037,52
264266
SAMMET DominikU16NGER01543Sc Bavaria Regensburg2,527,536,00
265244
VOLANINOVA SarkaU16wFCZE15090Sk Svetla Nad Sazavou2,527,535,02
26687
BILEK VaclavFCZE18290Jiskra Novy Bydzov2,527,037,52
267219
SOJKA OldrichS60FCZE16060Sokol Strelice2,527,035,50
268252
FESSELIER ChelseaU16wFGER147802,526,534,01
269159
BAMBUSEK VladislavS60FCZE17280So Tj Karolinka2,526,034,51
270206
ZACEK PetrS60FCZE16350So Tp Nova Kladno2,525,032,50
271272
GRAF LucasU16NGER01471Sk Koenig Plauen2,525,031,51
272136
DOSKAR MiloslavS60FCZE17580Sk Lokomotiva Brno2,524,033,01
273228
POMMERENKE KayonzoU16FGER15850Luebecker Sv2,523,530,02
274249
ZITNA AnetawFCZE14950Ddm Trebechovice Pod Orebem2,522,528,01
275275
ELIAS JakubU16NCZE01387Tj Auto Skoda Mlada Boleslav2,521,027,01
276258
HOMOLKOVA IvanaU16wFCZE13220Sk Svetla Nad Sazavou2,026,033,51
277241
POPOVA PolinawFRUS152802,025,033,01
278224
JORGENSEN Orla EilegaardS60FDEN15950Alleroed2,025,032,51
279273
VON JAN LenaU16wNGER014092,024,531,51
280188
KREJCI JanS60FCZE16840Polabiny 22222,023,530,52
281214
KASAL JaroslavS60FCZE16150Tj Sokol Litvinov-Lom2,022,028,02
282263
STAEHLE PhilippNGER01647Msa Zugzwang2,020,526,50
28389
PERIK AloisS60FCZE18240Tj Marianske Hory1,526,534,51
284256
HEIN JacobFDEN14450Espergaerde1,525,533,01
285217
REZNY FrantisekFCZE16100Slavoj Velke Pavlovice1,519,526,01
286278
SOLC RomanNCZE01285Sk Ortex-Reta Hradec Kralove1,020,528,00
2871
TRENNER RolfFGER219000,523,029,50
28888
KORINEK BohuslavS60FCZE18290Tj Sokol Litvinov-Lom0,521,527,50
289247
ARGINBAYEVA MaryanaS60wFKAZ149900,021,027,00
290144
MRAZ PavelS60FCZE17480Skp Valdice0,019,526,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement