Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 17:56:42
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
第六届北方棋王棋后 男子10岁组
Viimeisin päivitys08.09.2014 15:40:12, Creator/Last Upload: Chinesechessassociation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
边强
0
抚顺国际象棋俱乐部
2
马鸣川
0
鞍山市英豪棋类俱乐部
3
李明昊
0
北方棋艺培训中心
4
王千瑞
0
北方棋艺培训中心
5
徐方远
0
北方棋艺培训中心
6
秦煜周
0
北京天通苑国际象棋培训中心
7
刘家鸣
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
8
王鸿儒
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
9
余越
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
10
徐翎翔
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
11
王浩
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
12
曲柯宁
0
本溪市国际象棋协会
13
吕博韬
0
本溪市国际象棋协会
14
张智华
0
本溪市国际象棋协会
15
李政桥
0
本溪市国际象棋协会
16
张昕岳
0
本溪市国际象棋协会
17
张霁洋
0
承德市魁星园小学
18
赵昭
0
承德市魁星园小学
19
戴乐天
0
抚顺市国际象棋协会艺广国际象棋队
20
蔡天予
0
个人
21
崔浩然
0
济南天马国际象棋俱乐部
22
李若洋
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
23
曹喆
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
24
袁赫喆
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
25
刘书铭
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
26
李昱江?
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
27
杨力川
0
山海关棋院
28
王梓涵
0
山海关棋院
29
李想
0
山海关棋院
30
李悦强
0
山西省棋牌管理中心
31
杨博凯
0
沈阳市和平区少年宫
32
刘庭赫
0
沈阳市棋牌院
33
曹博深
0
沈阳市棋牌院
34
李俊赫
0
沈阳市棋牌院
35
董天宇
0
石家庄中孚棋院
36
赵恒霄
0
石家庄中孚棋院
37
王炳霏
0
天津市博乐国际象棋俱乐部
38
郭睿远
0
吴少彬国际象棋俱乐部
39
李响
0
吴少彬国际象棋俱乐部
40
赵涵坤
0
吴少彬国际象棋俱乐部
41
郑良飞
0
吴少彬国际象棋俱乐部
42
王硕
0
吴少彬国际象棋俱乐部
43
常宽
0
吴少彬国际象棋俱乐部
44
郝旭杨
0
武安市业余体校
45
马丁
0
武安市业余体校
46
刘文卓
0
武安市业余体校
47
程思博
0
武安市业余体校
48
刘佳昱
0
武安市业余体校
49
贾子正
0
邢台市第二十四中学
50
牟泽文
0
邢台市第二十四中学
51
薛一帆
0
邢台市第二十四中学
52
李仕浩
0
邢台市第二十四中学
53
李穆馨
0
邢台市第二十四中学
54
付永豪
0
邢台市第二十四中学
55
宋佳泽
0
邢台市郭守敬小学
56
李威克
0
邢台市郭守敬小学
57
王圣泽
0
邢台市郭守敬小学
58
周睿杰
0
邢台市郭守敬小学
59
吕佩轩
0
邢台市郭守敬小学
60
文澜涛
0
邢台市郭守敬小学
61
宁冠桥
0
邢台市郭守敬小学
62
贾均豪
0
邢台市金华小学
63
赵宣迪
0
邢台市金华小学
64
王凯嵩
0
邢台市金华小学
65
霍钰垚
0
邢台市金华小学
66
王煜森
0
邢台市育才小学
67
张玘润
0
邢台市育才小学
68
黄宗祺
0
邢台市育才小学
69
赵梓同
0
邢台市育才小学
70
贾子扬
0
邢台市育才小学
71
晁子杰
0
邢台市育才小学
72
俞凯鸣
0
邢台市育才小学
73
张博凯
0
邢台市育红小学
74
闫少一
0
邢台市育红小学
75
刘恒硕
0
邢台市育红小学
76
赵长松
0
邢台市育红小学
77
李佳泽
0
邢台市育红小学
78
魏一丁
0
邢台市育红小学
79
余凌翾
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
80
斯尧
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
81
冯杰明
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
82
连轩正
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
83
李昭其
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
84
吕英赞
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
85
张博轩
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
86
李梓瑀
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
87
鲁耀元
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
88
张艺凡
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
89
刘航
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
90
夏一鸣
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
91
吴凌羽
0
鞍山市英豪棋类俱乐部
92
刘舰阳
0
鞍山市英豪棋类俱乐部
93
胡锦博
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
94
侯东宇
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
95
董禹辰
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
96
曹展宁
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
97
刘一士
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
98
孟宪立
0
北京丰台少年宫
99
张若轩
0
北京丰台少年宫
100
张艺博
0
北京丰台少年宫
101
赵灵则
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
102
赵镇宇
0
本溪市国际象棋协会
103
刘国成
0
本溪市国际象棋协会
104
李德朕
0
本溪市国际象棋协会
105
胡春昊
0
本溪市国际象棋协会
106
安铭扬
0
本溪市国际象棋协会
107
李天圣
0
方寸之间国际象棋俱乐部
108
李天博
0
方寸之间国际象棋俱乐部
109
王雨峰
0
方寸之间国际象棋俱乐部
110
杨鹏飞
0
哈尔滨市北方棋馆
111
王彤宇
0
哈尔滨市北方棋馆
112
周子申
0
哈尔滨市北方棋馆
113
黄山松?
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
114
陈勃宇
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
115
韩子杰
0
廊坊市少儿棋院
116
陈俊霖
0
廊坊市少儿棋院
117
马千里
0
廊坊市少儿棋院
118
车致辉
0
山西省棋牌管理中心
119
隋晓橹
0
沈阳市棋牌院
120
马铖阳
0
石家庄中孚棋院
121
金天勤
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
122
崔瑄倞
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
123
于泳浩
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
124
张知秋
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
125
徐子硕
0
吴少彬国际象棋俱乐部
126
秦阡陌
0
吴少彬国际象棋俱乐部
127
王特儿
0
武安市业余体校
128
张硕璞
0
武安市业余体校
129
高雨聪
0
邢台市育才小学
130
张译夫
0
邢台市育才小学
131
张家梓
0
邢台市育才小学
132
吴丁洋
0
邢台市育才小学
133
张玮杭
0
邢台市育红小学
134
罗奕翔
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
135
张普钧
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
136
张桐硕
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
137
莫志成
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
138
刘莹秋
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
139
孙思源
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
140
赵奕涵
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
141
胡俊喆
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
142
秦熠凡
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
143
杨坤
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
144
冉素然
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
145
焦禾清
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
146
王睿男
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
147
苏泰瑞
0
北京丰台少年宫
148
范马腾飞
0
北京丰台少年宫
149
王思博
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
150
孙瑞
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
151
周云亮
0
抚顺国际象棋俱乐部
152
郭禹麟
0
哈尔滨市北方棋馆
153
刘雨琛
0
廊坊市少儿棋院
154
杨卓达
0
廊坊市少儿棋院
155
凡汁伟
0
上海市宝山区和衷小学
156
朱涛
0
上海市宝山区和衷小学
157
张开元
0
石家庄中孚棋院
158
杜文洋
0
吴少彬国际象棋俱乐部
159
黄举梁
0
武安市业余体校
160
吕奕辰
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
161
金志开
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
162
张逸欣
0
鞍山市英豪棋类俱乐部
163
柳迪川
0
保定市一中代表队
164
王绍琪
0
保定市一中代表队
165
李剑桥
0
保定市一中代表队
166
张鑫磊
0
保定市一中代表队
167
郭浩宇
0
保定市一中代表队
168
孙策鑫
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
169
郭迦卓
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
170
刘加森
0
个人
171
朱雍赫
0
个人
172
李嘉哲
0
廊坊市少儿棋院
173
詹子琛
0
山西省棋牌管理中心
174
梁嘉懿
0
山西省棋牌管理中心
175
段旭阳
0
山西省棋牌管理中心
176
栾皓然
0
山西省棋牌管理中心
177
毕凌一
0
山西省棋牌管理中心
178
刘子和
0
山西省棋牌管理中心
179
韩煊航
0
山西省棋牌管理中心
180
杜泽辉
0
山西省棋牌管理中心
181
杜卓远
0
山西省棋牌管理中心
182
樊一璠
0
山西省棋牌管理中心
183
李佳锟
0
山西省棋牌管理中心
184
韩昕豪
0
山西省棋牌管理中心
185
刘建童
0
天津市博乐国际象棋俱乐部
186
仇嘉烁
0
邢台24中附小
187
黄璞
0
邢台市郭守敬小学
188
张春霖
0
邢台市郭守敬小学
189
赵军泽
0
邢台市金华小学
190
翟丁炀
0
邢台市金华小学
191
董千里
0
邢台市金华小学
192
武帅
0
邢台市金华小学
193
徐博琛
0
邢台市育红小学
194
葛岳麒
0
邢台市中兴路小学
195
杨硕
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
196
李默迪
0
鞍山市英豪棋类俱乐部
197
张家华
0
保定市新市区旗舰乐凯小学体育俱乐部
198
刘子淦
0
保定市新市区旗舰乐凯小学体育俱乐部
199
韩家豪
0
保定市新市区旗舰乐凯小学体育俱乐部
200
刘泽垚
0
保定市新市区旗舰乐凯小学体育俱乐部
201
任泽轩
0
北方棋艺培训中心
202
刘学泽
0
北方棋艺培训中心
203
王子天予
0
北方棋艺培训中心
204
林京贤
0
北京市丰台区少年宫补报
205
李宗樾
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
206
张睿辰
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
207
尹锦彧
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
208
李浩铭
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
209
牛竟宇
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
210
韩泽儒
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
211
张孝山
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
212
滕子豪
0
本溪市国际象棋协会
213
张佩鑫
0
本溪市国际象棋协会
214
张恒瑞
0
本溪市国际象棋协会
215
刘屹淞
0
本溪市国际象棋协会
216
邱信壹
0
本溪市国际象棋协会
217
刘浛
0
承德市魁星园小学
218
冯佳程
0
承德市魁星园小学
219
王文钺
0
抚顺市国际象棋协会艺广国际象棋队
220
张轩翊
0
抚顺市国际象棋协会艺广国际象棋队
221
王成瑞
0
个人
222
李津铭
0
河北天下粮仓酿酒股份有限公司代表队
223
刘尚轩
0
河北天下粮仓酿酒股份有限公司代表队
224
素梓铭
0
河北天下粮仓酿酒股份有限公司代表队
225
杨凯然
0
河北天下粮仓酿酒股份有限公司代表队
226
张峻玮
0
河北天下粮仓酿酒股份有限公司代表队
227
李昊南
0
河北天下粮仓酿酒股份有限公司代表队
228
刘禹希
0
河北天下粮仓酿酒股份有限公司代表队
229
王一诺
0
河北天下粮仓酿酒股份有限公司代表队
230
刘牧麟
0
河北天下粮仓酿酒股份有限公司代表队
231
王喻杨
0
济南齐鲁晚报棋院
232
吕泽铭
0
济南天马国际象棋俱乐部
233
高源
0
济南天马国际象棋俱乐部
234
王浩瑀
0
廊坊市少儿棋院
235
郭容旭
0
廊坊市少儿棋院
236
王泽宇
0
廊坊市少儿棋院
237
李润泽
0
秦皇岛棋院
238
杨予辰
0
秦皇岛棋院
239
赵禹涵
0
秦皇岛棋院
240
于博闻
0
秦皇岛棋院
241
张誉瀚
0
秦皇岛棋院
242
王梓鉴
0
秦皇岛棋院
243
王鹏宇
0
秦皇岛棋院
244
赵炯赫
0
山海关棋院
245
李嘉贺
0
山海关棋院
246
吴行健
0
山海关棋院
247
马梓睿
0
山海关棋院
248
张浩楠
0
山海关棋院
249
张帆朔荣
0
山海关棋院
250
杨浩源
0
山西省棋牌管理中心
251
李佩益
0
山西省棋牌管理中心
252
朱震铎
0
沈阳市和平区少年宫
253
边奕达
0
沈阳市和平区少年宫
254
张幅贺
0
沈阳市棋牌院
255
徐子宸
0
沈阳市棋牌院
256
李乐孝
0
石家庄弈森棋艺文化交流中心
257
白长林
0
天津市博乐国际象棋俱乐部
258
蔡则楷
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
259
谢奇航
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
260
李佳益
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
261
阎正橦
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
262
刘东坤
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
263
魏泽铭
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
264
高崇峻
0
吴少彬国际象棋俱乐部
265
刘昊洋
0
吴少彬国际象棋俱乐部
266
高子建
0
武安市业余体校
267
贾浩冉
0
武安市业余体校
268
王泽宇
0
武安市业余体校
269
王铂文
0
武安市业余体校
270
曹家豪
0
武安市业余体校
271
赵浩炜
0
邢台市第二十四中学
272
段宜培
0
邢台市第二十四中学
273
陈禹睿
0
邢台市第二十四中学
274
张童园
0
邢台市第二十四中学
275
麻恒语
0
邢台市郭守敬小学
276
吕佩哲
0
邢台市郭守敬小学
277
赵晓宁
0
邢台市郭守敬小学
278
王恺骐
0
邢台市郭守敬小学
279
牛誉燃
0
邢台市郭守敬小学
280
周浩阳
0
邢台市金华小学
281
周浩宇
0
邢台市金华小学
282
李子昂
0
邢台市金华小学
283
王涵
0
邢台市金华小学
284
韩淏洋
0
邢台市金华小学
285
刘浩杨
0
邢台市三中附小
286
张桐赫
0
邢台市温馨幼儿园
287
马瑞卿
0
邢台市育红小学
288
王奕博
0
邢台市育红小学
289
张函瑞
0
邢台市育红小学
290
王浦轩
0
邢台市育红小学
291
刘奇隆
0
邢台市育红小学
292
赵康滔
0
邢台市育红小学
293
常博涵
0
邢台市育红小学
294
梅智森
0
邢台市育红小学
295
乔景浩
0
邢台市中兴路小学
296
李泽玚
0
邢台市中兴路小学
297
李咨剑
0
邢台市中兴路小学
298
任梓珲
0
邢台市中兴路小学
299
毛逸梵
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
300
周麟
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
301
柳瀚林
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
302
赵伟正
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
303
赵奕钧
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
304
胡林瞳
0
张家口市博弈棋院
305
柳泽川
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
306
于群
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
307
张文乐
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
308
孙靖洋
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
309
郭献泽
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
310
苏馨
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
311
李兆轩
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
312
张皓哲
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
313
李宜松
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
314
徐天润
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
315
张大家
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
316
牟宇彤
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
317
杨博宇
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
318
张兴家
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
319
杨皓博
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
320
刘宇轩
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
321
付津友
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
322
朱麒
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
323
高御鉴
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
324
田佳也
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
325
陈羽辰
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
326
刘杰鸣
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
327
李海铭
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
328
孙唯然
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
329
韩佳杞
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
330
孙海航
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
331
冷睿鑫
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
332
孙显峰
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
333
马国忠
0
廊坊市少儿棋院
334
马国龙
0
廊坊市少儿棋院
335
马小川
0
廊坊市少儿棋院
336
郑钰
0
秦皇岛棋院
337
叶佳旭
0
沈阳市棋牌院
338
张剑平
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
339
刘世强
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
340
曹忠良
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
341
王建立
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
342
刘远征
0
鞍山市英豪棋类俱乐部
343
沈聪
0
南开大学
344
李梓煦
0
秦皇岛棋院
345
刘猛
0
沈阳市棋牌院
346
于兆元
0
沈阳市棋牌院
347
张岩
0
武安市业余体校
348
尹金昌
0
邢台市金华小学
349
任永杭
0
鞍山市睿星幼儿园
350
王然琢
0
鞍山市睿星幼儿园
351
苏见豪
0
鞍山市睿星幼儿园
352
李易轩
0
鞍山市睿星幼儿园
353
刘轶鸣
0
北京丰台少年宫
354
刘威序
0
北京丰台少年宫
355
葛高弘
0
北京天通苑国际象棋培训中心
356
张博闻
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
357
朱绍明
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
358
孙偲童
0
本溪市国际象棋协会
359
刘容坤
0
个人
360
闫皓哲
0
济南天马国际象棋俱乐部
361
庞锦翼
0
廊坊市少儿棋院
362
王云崧
0
山海关棋院
363
穆璟源
0
山西省棋牌管理中心
364
穆琮源
0
山西省棋牌管理中心
365
宋林轩
0
上海市宝山区和衷小学
366
何鑫宇
0
上海市宝山区和衷小学
367
查毅铭
0
上海市宝山区和衷小学
368
杨城沂
0
上海市宝山区和衷小学
369
宁嘉羽
0
沈阳市棋牌院
370
刘宸睿
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
371
陈柏丞
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
372
吴思程
0
邢台市佳佳幼儿园
373
许吉瀚
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
374
尹健旭
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
375
刘栢铭
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
376
杨家睿
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
377
段鉴泽
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
378
奚睿轩
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
379
石晨宇
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
380
赵则龙
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
381
赵图南
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
382
田丛恺
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
383
赵炳城
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
384
闫茗皓
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
385
张维轩
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
386
李玟昊
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
387
王凯石
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
388
杨钲邦
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
389
张翔宇
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
390
魏其骏
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
391
许添皓
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
392
孟祥裕
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
393
李梓嘉
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
394
张乐晗
0
北京市丰台区少年宫补报
395
刘子榕
0
本溪市国际象棋协会
396
杜心奇
0
个人
397
孙翊翔
0
山海关棋院
398
张俊熙
0
山西省棋牌管理中心
399
王浦瑄
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
400
张墨涵
0
邢台市华星二幼
401
王思齐
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
402
邓兆森
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
403
秦子涵
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
404
陈昊宇
0
武安市业余体校
405
袁仕锦
0
武安市业余体校
406
郭真宜
0
北方棋艺培训中心
407
陈怡霏
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
408
张煜辉
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
409
钟莹莹
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
410
杨欣乐
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
411
巴赛
0
本溪市国际象棋协会
412
翟敏君
0
本溪市国际象棋协会
413
王嫣
0
哈尔滨市北方棋馆
414
郭佳慧
0
山西省棋牌管理中心
415
高雅婷
0
山西省棋牌管理中心
416
程麟棋
0
沈阳市和平区少年宫
417
张熙雨
0
沈阳市和平区少年宫
418
刘星邑
0
沈阳市和平区少年宫
419
哈易含
0
沈阳市棋牌院
420
于璨
0
石家庄中孚棋院
421
魏梓琛
0
吴少彬国际象棋俱乐部
422
王岩松
0
武安市业余体校
423
徐若菡
0
武安市业余体校
424
李恒瑜
0
邢台市郭守敬小学
425
范宏宇
0
邢台市郭守敬小学
426
彭淑涵
0
邢台市育红小学
427
段嘉文
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
428
刘禹瑶
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
429
邱兰淇
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
430
冷天一
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
431
孙好
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
432
赵婧涵
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
433
徐宋智艾
0
保定市民生房地产开发有限公司代表队
434
赵思羽
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
435
迟一杨
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
436
张梓桐
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
437
李昌赫
0
本溪市国际象棋协会
438
孙霁轩
0
哈尔滨市北方棋馆
439
张子涵
0
石家庄中孚棋院
440
孟佳艺
0
天津市博乐国际象棋俱乐部
441
徐子涵
0
邢台市育才小学
442
杨兮茗
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
443
付靖雯
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
444
马騄駬
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
445
庞斯嘉
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
446
巩怡宾
0
个人
447
常嘉怡
0
山西省棋牌管理中心
448
王嘉怡
0
山西省棋牌管理中心
449
吴佳芮
0
沈阳市棋牌院
450
孙际涵
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
451
钱楚蘅
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
452
邓博兮
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
453
刘晨杨
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
454
马绘杰
0
鞍山市英豪棋类俱乐部
455
刘颜伊
0
鞍山市英豪棋类俱乐部
456
王禹诺
0
保定市新市区旗舰乐凯小学体育俱乐部
457
代珉硕
0
保定市新市区旗舰乐凯小学体育俱乐部
458
李宣影
0
北京天通苑国际象棋培训中心
459
胡馨宜
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
460
崔若瑶
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
461
冯雨悦
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
462
刘迪
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
463
王镜谚
0
本溪市国际象棋协会
464
赵姝宇
0
本溪市国际象棋协会
465
吕映阅
0
本溪市国际象棋协会
466
罗佳瑞
0
个人
467
李梓萌
0
廊坊市少儿棋院
468
王梓骞
0
秦皇岛棋院
469
杜沛亭
0
山西省棋牌管理中心
470
宋逸洁
0
上海市宝山区和衷小学
471
李乐薇
0
上海市宝山区和衷小学
472
赵陈名南
0
沈阳市和平区少年宫
473
陈俊桦
0
沈阳市和平区少年宫
474
丛源泉
0
沈阳市和平区少年宫
475
祁越
0
沈阳市和平区少年宫
476
李怡霏
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
477
雷蕾
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
478
刘家仪
0
武安市业余体校
479
陈芊妤
0
武安市业余体校
480
程文喆
0
邢台市中兴路小学
481
陈思祁
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
482
赵蔓仪
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
483
常怀月
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
484
田娅楠
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
485
董玉宁
0
锦州市阳光国际象棋培训中心
486
张蕊婧
0
北京弈秋国际象棋俱乐部
487
王一虹
0
本溪市国际象棋协会
488
谢源桦
0
本溪市国际象棋协会
489
蒋宜巧
0
鞍山市睿星幼儿园
490
舒琬婷
0
鞍山市睿星幼儿园
491
崔歆婧
0
鞍山市睿星幼儿园
492
王文楹
0
山海关棋院
493
穆映彤
0
山西省棋牌管理中心
494
杨馥羽
0
沈阳市和平区少年宫
495
甄妍妮
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
496
曹若水
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
497
郭雨涵
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
498
国佳怡
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
499
赵一诺
0
中国国际象棋协会青少年训练中心
500
马新然
0
本溪市国际象棋协会
501
张墨宣
0
天津羽弈国际象棋俱乐部
502
李元喆
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
503
鹿妙夷
0
徐媛媛国际象棋俱乐部
504
李思飞
0
中国国际象棋高水平后备人才基地保师附校队
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot