Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 05:39:08
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Kuldigas 50th Cup & D.Reiznieces-Ozolas 9th cup
Zadnja izmjena05.10.2014 16:13:53, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FED
Rtg
Klub/Grad
1
MK
Marutkins Olegs
LAT
2124
Rīgas šaha skola 1
2
I
Batashevs Arsens
LAT
1907
Rīgas šaha skola V
3
I
Megnis Renars
LAT
1903
Venta
4
MK
Beks Edmunds
LAT
1898
Rumba
5
MK
Semjonovs Ilja
LAT
1857
Rīgas 13.vsk. 1
6
MK
Markauss Daniels
LAT
1848
Liepāja 1
7
I
Morozli Grigorijs
LAT
1822
Rīgas šaha skola V
8
I
Bekasovs Rihards
LAT
1773
Rīgas šaha skola V
9
MK
Semjonovs Vsevolods
LAT
1709
Rīgas 13.vsk. 1
10
I
Ziedins Roberts
LAT
1696
Rīgas šaha skola 1
11
I
Jevstefejevs Andrejs
LAT
1684
Krokodili
12
I
Luscenkovs Artjoms
LAT
1649
Rīgas 13.vsk. 2
13
I
Zarinsh Ricards
LAT
1644
Rumba
14
I
Kuznecovs Nikita
LAT
1635
Liepāja 1
15
II
Brikmane Evija
LAT
1629
Liepāja 2
16
I
Aleksejevs Ilja
LAT
1616
Rīga Mak
17
I
Zarovs Aleksandrs
LAT
1607
Rīga Mak
18
I
Mucenieks Rainers
LAT
1587
Rīgas šaha skola 2
19
I
Kolasa Pjotrs
LAT
1580
Rīgas 13.vsk. 1
20
I
Lindermans Pavels
LAT
1546
Krokodili
21
I
Sipicins Alekss
LAT
1537
Liepāja 1
22
I
Dusinskis Kirils
LAT
1513
Liepāja 2
23
I
Avotins Arturs
LAT
1398
Rīgas šaha skola 1
24
II
Sharakovs Ilja
LAT
1304
Liepāja 3
25
I
Lepjohina Valerija
LAT
1279
Rīgas 13.vsk. 2
26
I
Bude Toms
LAT
1135
Rīgas šaha skola 2
27
I
Krumina Marija
LAT
1877
Krokodili
28
I
Vevers Elans Andrejs
LAT
1876
Venta
29
I
Vaivads Valts
LAT
1867
Rumba
30
I
Gogins Deniss
LAT
1850
Liepāja 4
31
I
Musijenko Ilja
LAT
1847
Liepāja 2
32
I
Svete Kristaps
LAT
1826
Venta
33
I
Zile Girts
LAT
1826
Rumbiņa
34
I
Podnieks Emils
LAT
1819
Rumbiņa
35
I
Krjukovs Dmitrijs
LAT
1808
Rīgas 13.vsk. 2
36
I
Mikelsons Mikelis-Emils
LAT
1797
Rīgas šaha skola 2
37
II
Batirevs Maksims
LAT
1750
Liepāja 4
38
II
Gulnevs Daniils
LAT
1750
Liepāja 3
39
II
Vascilko Vladlens
LAT
1750
Liepāja 3
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead