Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže 2014 - HD10

Poslední aktualizace16.11.2014 12:42:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Startovní listina

Čís.JménoRtgNpohlavíKlub/Místo
1Přibyl Viktor1665ŠK PORG Praha
2Hák David1581ŠACHklub Tábor
3Skýpala Ondřej1578TJ AERO Odolena Voda
4Jun Rudolf1531TJ CHS Chotěboř
5Vojta Jakub1500TJ Spartak Vlašim
6Švanda Adam1494TJ Štefanydes Polička
7Lhotská Anna1466wSK OAZA Praha
8Bauer Jan1409QCC České Budějovice
9Mach Petr1333Sokol Praha-Kobylisy
10Marešová Michaela1331wŠK 64 Plzeň
11Drašnar Lukáš1323TJ Sokol Vrchoviny
12Rokoš Filip1317ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
13Stoček Martin12822222 ŠK Polabiny
14Jiroušek Šimon1277Klub šachistů Říčany 1925
15Hlavina Matouš1271Sokol Nebušice
16Flajšman Petr1265ŠK Dvorec
17Hrbek Štěpán1258ŠK ERA Poštovní spořitelna
18Kůsa Jakub1250Karlovarský šachklub Tietz
19Vitvar Pavel1250Klub šachistů Říčany 1925
20Jareš Michal1247TJ ENERGETIK Chvaletice
21Husa Daniel1245ŠK ERA Poštovní spořitelna
22Šťastná Martina1244wQCC České Budějovice
23Rousek Jan1239ŠK ERA Poštovní spořitelna
24Dudek Vojtěch1226TJ Jawa Brodce
25Pastrnková Kateřina1224wKlub šachistů Říčany 1925
26Hruška Adam1222Sokol Nebušice
27Karpecká Marie1195wŠK Řevnice
28Mošovský Jakub1188Sokol Buštěhrad
29Koršinskij Nikolas1178SK OAZA Praha
30Vasilev Dan1171TJ Jawa Brodce
31Růžička Filip1162ŠK PORG Praha
32Peroutka Šimon1148TJ Sokol Údlice
33Semová Lada1137wCHESS MOST
34Měřínský Václav1131ŠACHklub Tábor
35Růžičková Aneta1110wŠACHklub Tábor
36Matějíček Vojtěch1103ŠK Sokol Klatovy
37Dunda Andrej1100Klub šachistů Štětí
38Dvorný Tomáš1100Klub šachistů Štětí
39Hampl David1100Klub šachistů Říčany 1925
40Jirotová Eliška1100wKlub šachistů Štětí
41Petržela Lukáš1100Sokol Hradec Králové
42Pešek Adam1100ŠK Milovice
43Pícha Štěpán11001. Novoborský ŠK
44Reschel Jan1100ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
45Talman Vojtěch11001. Novoborský ŠK
46Šafář Václav1100TJ Štefanydes Polička
47Žilavá Anežka1100wŠACHklub Tábor
48Lísková Tereza1095wTJ Jince
49Miltová Tereza1093wŠK Líně
50Kůra Filip1091TJ Spartak Vlašim
51Kupka Ondřej1090Klub šachistů Říčany 1925
52Nagyová Daniela1088wQCC České Budějovice
53Nováková Barbora1088wŠK Tachov
54Šťastný Adam1088TJ Kralupy nad Vltavou
55Karpecki Jiří1086ŠK Řevnice
56Strnadová Monika1075wKlub šachistů Říčany 1925
57Hruban Oliver10712222 ŠK Polabiny
58Dofek Tomáš1066Sokol Domažlice
59Mojdl Kryštof1065TJ Jawa Brodce
60Janda Lukáš1056ŠK Sokol Klatovy
61Ret Adam Josef10542222 ŠK Polabiny
62Krumpholcová Marie1021wŠK Dvorec
63Kovářová Saša1006wŠACHklub Tábor
64Kalužný Maxmilián1000TJ Sokol Údlice
65Maršík Matěj1000TJ Slavia Liberec
66Mehesová Veronika1000wSokol Buštěhrad
67Michálková Viktorie Nela1000wŠK Caissa Třebíč
68Měřínská Jůlie1000wŠACHklub Tábor
69Papoušek Michal1000ŠK DDM Varnsdorf
70Šulcová Tereza1000w2222 ŠK Polabiny
Advertisement