Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 18:20:43
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
Vladimir Petrov memorial ''C"
Последња измена08.03.2015 15:46:56, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Претражи
Листа по носитељству
Бр
Име
ФидеИД
ФЕД
Ртг
пол
Тип
Ск.
Клуб / Град
1
Kalinicenko Igor
11607220
LAT
1788
2
I
Rozenblit David
4503902
EST
1780
U14
Tallinn
3
MK
Fedorovichs Vladimirs
11604042
LAT
1763
S60
Riga
4
I
Bogorods Daniels
11604182
LAT
1727
U16
Jekabpils
5
I
Chibukhchyan Erik
34135224
RUS
1720
U16
6
I
Slobodjans Mitrofans
11609788
LAT
1713
Riga
7
I
Pelle Roberts
11606843
LAT
1679
U16
Riga
8
I
Fridmans Josifs
11606053
LAT
1671
S60
Riga
9
I
Litvjakova Darija
11603992
LAT
1670
w
U16
Riga
10
I
Rusakovs Martins
11606231
LAT
1662
U18
Riga
11
I
Vambute Dana
11604000
LAT
1662
w
U14
Riga
12
I
Brikers Aleksandrs
11604646
LAT
1654
U14
Riga
13
Grimstad Jon Gunnar
1513036
NOR
1649
14
I
Kuznecovs Nikita
11604557
LAT
1642
U14
Liepaja
15
I
Povilaitis Tomas
12811700
LTU
1631
U10
Siauliai
16
MK
Silmalis Janis
11602813
LAT
1618
Riga
17
I
Zvans Maris
11600667
LAT
1614
S60
Riga
18
I
Birjukovs Anatolijs
11604638
LAT
1610
S60
Riga
19
I
Kolasa Pjotrs
11604255
LAT
1609
U16
Riga
20
I
Povilaitis Kamilijus
12813397
LTU
1599
Siaulai
21
Kalinicenko Maksims
11607211
LAT
1599
U18
22
I
Dumins Edgars
11607661
LAT
1558
Bauska
23
I
Vissarionovs Artjoms
11604956
LAT
1532
U10
Riga
24
I
Nikolajeva Marija
11606592
LAT
1510
w
U14
Daugavpils
25
I
Sipicins Alekss
11604573
LAT
1503
U14
Liepaja
26
I
Timrots Adolfs
11604581
LAT
1491
U14
Riga
27
I
Zhuravlev Ignat
34119857
RUS
1489
U12
Serpuhov
28
I
Deglis Dainis
11604794
LAT
1480
Riga
29
I
Surzikova Vera
11602490
LAT
1478
w
S60
Jelgava
30
I
Bogdanov Ivan
34139858
RUS
1357
U12
Pskov
31
I
Batirevs Maksims
11608897
LAT
1353
U14
Liepaja
32
II
Bagirov Eldar
11608811
LAT
1327
Liepaja
33
I
Sharakovs Ilja
11608048
LAT
1306
U16
Liepaja
34
I
Bude Toms
11608978
LAT
1218
U16
Riga
35
I
Vascilko Vladlens
11609338
LAT
1850
U16
Liepaja
36
I
Mazpolis Janis
11606754
LAT
1777
37
II
Purens Karlis
LAT
1750
Riga
38
III
Osobskaja Zinaida
LAT
1650
S60
Jurmala
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
мастхеад