Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 10:41:15
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
North-Western Chess Championship - BOYS 13
Zadnja izmjena02.12.2014 12:57:12, Creator/Last Upload: Pskov Region Chess Federation
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Коробов Иван КМС
RUS
2050
Ленинградская область
2
Шумилов Демьян КМС
RUS
2050
Архангельская область
3
Ярош Руслан КМС
RUS
2050
Вологодская область
4
Аникиев Ян I
RUS
1850
Архангельская область
5
Беденко Никита I
RUS
1850
Калининградская область
6
Богданов Максим I
RUS
1850
Архангельская область
7
Боков Егор I
RUS
1850
Архангельская область
8
Дятлов Дмитрий I
RUS
1850
Калининградская область
9
Жаравин Кирилл I
RUS
1850
Ленинградская область
10
Журавлев Александр I
RUS
1850
Мурманская область
11
Коваленко Дмитрий I
RUS
1850
Мурманская область
12
Коновалов Артём I
RUS
1850
Архангельская область
13
Малов Дмитрий I
RUS
1850
Ленинградская область
14
Рерих Павел I
RUS
1850
Мурманская область
15
Салин Владлен I
RUS
1850
Ленинградская область
16
Ситников Андрей I
RUS
1850
Калининградская область
17
Старосельский Артём I
RUS
1850
Псковская область
18
Субатович Даниил I
RUS
1850
Калининградская область
19
Тимошкин Александр I
RUS
1850
Вологодская область
20
Чечурин Андрей I
RUS
1850
Архангельская область
21
Шильников Антон I
RUS
1850
Ленинградская область
22
Акоченок Даниил II
RUS
1650
Архангельская область
23
Александров Серафим II
RUS
1650
Ленинградская область
24
Ананьев Илья II
RUS
1650
Вологодская область
25
Горлов Артём II
RUS
1650
Ленинградская область
26
Григорьев Кирилл II
RUS
1650
Архангельская область
27
Данилов Артем II
RUS
1650
Архангельская область
28
Денисенко Александр II
RUS
1650
Новгородская область
29
Изотов Артем II
RUS
1650
Калининградская область
30
Калинин Глеб II
RUS
1650
Новгородская область
31
Нагибин Данила II
RUS
1650
Мурманская область
32
Северинов Ростислав II
RUS
1650
Республика Коми
33
Спирин Тимофей II
RUS
1650
Архангельская область
34
Стрюков Павел II
RUS
1650
Республика Коми
35
Тимошенко Федор II
RUS
1650
Мурманская область
36
Чежин Павел II
RUS
1650
Республика Коми
37
Эмомов Савелий II
RUS
1650
Ленинградская область
38
Дмитриев Сергей III
RUS
1450
Псковская область
39
Кругляк Даниил III
RUS
1450
Новгородская область
40
Романов Никита III
RUS
1450
Ленинградская область
41
Семушин Матвей III
RUS
1450
Мурманская область
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use