Logged on: Gast
Servertime 27.04.2024 02:46:10
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Cupa "Pionul Adjud" - grupa U10
Son güncelleme26.04.2015 23:48:06, Oluşturan/Son Yükleme: Romanian Chess Federation (Licence 21)
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
Cinsiyet
Kulüp/Şehir
1
II
Tablan Andrei-Damian
ROU
1215
Cs Pionul Piatra Neamt
2
II
Baciu Mihnea-Iustin
ROU
1262
Csm Focsani 2007
3
III
Craciun Denis-Gabriel
ROU
1177
Acs Genius Galati
4
III
Popescu Sergiu-Traian
ROU
1177
Csm Craiova
5
III
Alexandrescu Bogdan-Gabriel
ROU
1167
Acs Genius Galati
6
III
Danila Stefan
ROU
1153
Csm Focsani 2007
7
III
Simon Cristian-Eduard
ROU
1138
Csm Focsani 2007
8
IV
Ghimpu Codrin-Razvan
ROU
1078
Acs Genius Galati
9
III
Ioitescu Maria-Roxana
ROU
1064
w
Acs Genius Galati
10
IV
Dorobat Alexandru-Mihai
ROU
1051
Csm Focsani 2007
11
IV
Ionita George-Calin
ROU
1015
Csm Focsani 2007
12
Alexa Ingrid-Stefania
ROU
1001
w
Cs Olimp Sah Focsani
13
Axente Ioan-Lucian
ROU
1001
Cs Olimp Sah Focsani
14
Bitere George-Ionel
ROU
1001
Cs Olimp Sah Focsani
15
Chiriac Eduard-Ionut
ROU
1001
Cs Olimp Sah Focsani
16
Chirpii Ivan
MDA
1001
Moldova
17
Ferrant Luc-Theodor
ROU
1001
Acs Elisabeta Polihroniade Bucurest
18
Labunt Denissa-Emanuela
ROU
1001
w
Cs Olimp Sah Focsani
19
Maimascu Pavel
ROU
1001
Csm Focsani 2007
20
Mazilu Stefan-Fabian
ROU
1001
Cs Micul Sahist Iasi
21
Negoita Rares-Petru
ROU
1001
Cs De Sah Ioios Brasov
22
Nitu Ileana-Veronica
ROU
1001
w
Cs Olimp Sah Focsani
23
Pintilie Sebastian-Matei
ROU
1001
Cs Olimp Sah Focsani
24
Teodorescu Rares
ROU
1001
Cs Olimp Sah Focsani
25
Zlata Alexandru-Stefan
ROU
1001
Cs Olimp Sah Focsani
26
IV
Balanica Paula-Giulia-Elena
ROU
1001
w
Acs Elisabeta Polihroniade Bucurest
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları