Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravský koník 2015 - FIDE Open A

Poslední aktualizace10.05.2015 14:40:09, Creator/Last Upload: czech republic licence 65

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12IMPlát VojtěchCZE2451TŽ Třinec6,542,552,537,5
23IMŠimáček PavelCZE2438Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.6,540,050,533,5
310FMMalík JanCZE2257ŠK Slavoj Poruba6,539,047,534,5
41GMKislinsky AlexeyCZE2499SK Slavia Orlová6,538,549,033,5
54IMShkuran DaniilUKR23866,040,051,033,0
616Kubík MichaelCZE2178Beskydská šachová škola z.s.6,040,050,531,5
79FMMarek MatyášCZE2283Mezinárodní šachová škola Interches6,033,543,530,5
820Zylka StanislawPOL21246,033,542,527,5
912IMKantorik MarianSVK22296,032,541,527,0
107FMVojtek VladimirSVK23385,537,046,531,0
1113FMFiřt StanislavCZE2222Šachový klub HM Ostrava5,536,547,529,5
125Mroziak MaciejPOL23545,536,046,029,5
138IMJaworski MiroslawPOL22885,534,543,529,5
146IMVesselovsky SergueiCZE2353Beskydská šachová škola z.s.5,533,542,027,0
1511IMChudinovskikh Alexander MRUS22465,530,038,020,5
1621Chlevišťan JakubCZE2121ŠK Slavoj Poruba5,034,043,525,0
1714Machýček LubomírCZE2220TJ Studénka5,033,543,027,5
1843Beneš MiroslavCZE1991ŠK Zlín5,031,541,026,0
1936Dobeš LuděkCZE2014ŠK Slavoj Poruba5,031,039,519,0
2029Didi JanCZE2074TJ Ostrava4,535,044,023,0
2127Kula DominikCZE2084Mezinárodní šachová škola Interches4,535,043,525,0
2223Štukner ŠimonCZE2108Beskydská šachová škola z.s.4,533,543,525,0
2318Očkay TomášCZE2158ŠK Slavoj Poruba4,533,042,524,5
2428Kolář StanislavCZE2080ŠK Šenov4,532,542,021,5
2544Stehlík JiříCZE1947Sokol Kolín4,528,036,020,0
2619Veselý MartinCZE2130TJ Ostrava4,528,035,020,0
2739Pavera VítCZE2009Orel Opava4,525,534,518,5
2815FMLys JosefCZE2178Šachový klub Karviná o.s.4,034,544,024,5
2942Bilczewski KacperPOL19924,032,541,523,0
3038Veřmiřovský VlastimilCZE2010Tatra Kopřivnice4,029,037,520,0
3145Sovadina JiříCZE1945Slezan Opava4,028,537,017,5
3246Ulrych WojciechPOL19364,027,534,020,0
3333Kaňáková NatálieCZE2047Beskydská šachová škola z.s.4,026,534,516,5
3426Dostál RadimCZE2084ŠK Slavoj Poruba3,533,542,520,0
3517Rakús PavelCZE2169ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,528,537,020,0
3641Žemlička VítCZE1996Sokol Praha-Kobylisy3,528,536,515,0
3725Sieber MartinCZE2091SK Slavia Orlová3,527,035,514,5
3847Domanski LukaszPOL19023,525,532,516,0
3940Dvořák VladimírCZE2001SK ROŠÁDA Prostějov3,028,537,517,5
4031Záleský KarelCZE2051Slezan Opava3,028,537,016,0
4132Kubeczka AlešCZE2050TJ Slovan Havířov3,028,036,014,5
4237Lýsek LukášCZE2013Šachový oddíl TJ DUKLA Praha3,026,534,015,0
4324Štěpán PatrikCZE2104Beskydská šachová škola z.s.3,025,532,013,0
4422Řezníček MarcelCZE2117ŠKTP Hrabyně2,528,537,016,0
4530Šnyta ZdeněkCZE2065ŠKTP Hrabyně2,523,030,510,5
4635Závěšický PetrCZE2019Sokol Dobrá2,521,029,09,5
4734Kocur ValterCZE2042ŠK TJ MSA Dolní Benešov2,025,534,09,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break