Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:29:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Полуфинал первенства Москвы среди мальчиков до 13 лет (Север)
Zadnja izmjena11.10.2015 11:54:21, Creator/Last Upload: Moscow chess federation
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Хегай Иван
44129742
RUS
1599
Школа Анатолия Карпова
2
Сорокин Дмитрий
34165085
RUS
1598
Дворец
3
Кривоносов Кирилл
RUS
1595
Дворец
4
Вязовой Кирилл
34182192
RUS
1584
Куркино
5
Тишкин Борис
44109032
RUS
1572
Юность Москвы
6
Жук Кирилл
54110700
RUS
1566
Дворец
7
Кожевников Александр
RUS
1562
ДЮСШ №58
8
Соин Никита
34186988
RUS
1560
Бабушкинский
9
Шекун Илья
34196665
RUS
1560
Кунцево
10
Зурабян Ваге
34187054
RUS
1549
Юность Москвы
11
Караев Артур
54110653
RUS
1545
Шахматное королевство
12
Брутян Кристиан
54117771
RUS
1544
Дворец
13
Тюленев Леонид
44158181
RUS
1540
Дворец
14
Сибирцев Роман
44159099
RUS
1534
Тушино
15
Зонтов Дмитрий
44167610
RUS
1525
16
Калинин Александр
44123647
RUS
1525
Южное Измайлово
17
Чинейкин Евгений
34187909
RUS
1523
Школа №1189 им. И. В. Курчатова
18
Волянский Федор
44130139
RUS
1514
Школа Анатолия Карпова
19
Абрамов Григорий
44161514
RUS
1498
Тушино
20
Архипов Николай
44174896
RUS
1493
Школа Анатолия Карпова
21
Черный Артём
RUS
1490
Кунцево
22
Иванов Егор
34177709
RUS
1488
Юность Москвы
23
Анапиев Руслан
34181927
RUS
1487
Школа Анатолия Карпова
24
Сунгуров Степан
34182168
RUS
1487
Куркино
25
Горностаев Яков
RUS
1485
Дворец
26
Косов Филимон
44129793
RUS
1481
Школа Анатолия Карпова
27
Иванов Степан
34180084
RUS
1475
Центральный дом шахматиста
28
Гринченко Егор
44175396
RUS
1471
Юность Москвы
29
Минин Матвей
54130875
RUS
1464
Школа Анатолия Карпова
30
Эрнандес Николай
44153210
RUS
1464
Школа №1189 им. И. В. Курчатова
31
Ткачев Даниил
34187020
RUS
1462
Школа №1189 им. И. В. Курчатова
32
Новиков Максим
34188212
RUS
1456
Юность Москвы
33
Макаров Даниил
34182060
RUS
1452
Юность Москвы
34
Уфимцев Артемий
54191408
RUS
1439
Стратегия
35
Черноглазов Кирилл
54110564
RUS
1435
Школа Анатолия Карпова
36
Антыпко Александр
RUS
1428
Тушино
37
Щегловитов Александр
44129998
RUS
1349
Школа Анатолия Карпова
38
Качалов Дмитрий
RUS
1271
Южное Измайлово
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use