Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 16:14:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Pinzgauer Schachsenioren 205
Son güncelleme09.03.2016 19:31:05, Oluşturan/Son Yükleme: HR. HASLINGER THOMAS
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
IM
Danner Georg
1600303
AUT
2359
Sc Pinggau-Friedberg
2
NM
Woeber Friedrich DI.
1604694
AUT
2151
Sgm Voest Krems
3
Gneiss Karl
1605844
AUT
2134
Sg Vöcklabruck
4
FM
Bukacek Emil Dkfm.
1602551
AUT
2114
Sv Klosterneuburg
5
FM
Roth Peter
1600281
AUT
2114
Ask Salzburg
6
MK
Weinwurm Wolfgang Dr.
1619454
AUT
2102
Sk Sparkasse Ternitz
7
Strobel Matthias
4629078
GER
2095
8
Nussbaumer Johann
1603892
AUT
2067
Ask St. Valentin
9
Enzendorfer Alfred
1607081
AUT
2062
Sk Voest Linz
10
Mk
Danner Lambert
1305840
AUT
2038
Schach Und Spiele Wien
11
FM
Strobel Ferdinand Dkfm.
1600290
AUT
2034
Sk Austria Wien
12
Badstüber Karl
1609351
AUT
2004
Währinger Sk
13
Fasser Walter
1605534
AUT
2004
Asvoe Vhs Poechlarn/Kr.
14
MK
Stuerzenbaum Arthur
1613308
AUT
2003
Freibauer Innsbruck
15
Sukopp Karl DI.
1616447
AUT
1954
Union Matzen
16
Helnwein Walter
1607391
AUT
1924
Währinger Sk
17
Teichmeister Sven Dr.
1614797
AUT
1924
Sk Austria Wien
18
Titz Herbert
1610040
AUT
1914
Sk Austria Wien
19
Frey Armin
1614746
AUT
1913
Sk Feistritz Paternion
20
Kunschek Horst
1616714
AUT
1883
I. Simmeringer Sk
21
Hipfl Werner
1618024
AUT
1857
Sc Die Klagenfurter
22
Mach Walter
1637061
AUT
1857
Ksv Wien Schachsektion
23
Grundner Alois
1603230
AUT
1840
Uttendorf
24
Gradinger Alois
1628852
AUT
1817
Sk St.Poelten
25
Mischek Gerhard
1619675
AUT
1798
Blackburne Nickelsdorf
26
Roth Heinz Georg
4625285
GER
1795
Hörbranz
27
Peierl Walter
1615459
AUT
1780
Post-Sv Kärnten
28
Walkner Karl
1615963
AUT
1713
Mozart Salzburg
29
Fischer Franz DI.
AUT
1688
Linzer Schachverein
30
Peschek Bernd
1635379
AUT
1618
Sk Flötzersteig-Breitensee
31
Kollmann Hans
AUT
1602
Taxenbach
32
Freyler Fritz
1647458
AUT
1592
Sk Gloggnitz
33
Dolezal Wilhelm
1651129
AUT
1581
Sk Austria Wien
34
Wenzl Stefan
AUT
1564
Sv Steyregg
35
Danner Erwin
AUT
1556
Trimmelkam
36
Tallafuss Werner
1635875
AUT
1519
Sk Hernals
37
Dietrich Werner Dr.
1616625
AUT
1505
Sk Austria Wien
38
Grohs Wolfgang
1632167
AUT
1477
Sv Sandleiten
39
Müllauer Erwin
1603523
AUT
1472
Uttendorf
40
Weickl Johann
AUT
1386
Taxenbach
41
Fischer Hans Sen.
AUT
1334
Sv Schwarzach
42
Fischer Hermann
AUT
1192
Sk Loosdorf
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları