Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 16:18:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
2nd blits tournament TOLERANTNOST 2-ри турнир по блиц за купа ТОЛЕРАНТНОСТ
Son güncelleme09.05.2016 07:15:14, Oluşturan/Son Yükleme: Bulgarian Chess Federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
ELO
UKD
Tip
Kulüp/Şehir
1
FM
KATOV Luboslav Dr.
2910071
2347
2410
"Elit" Sofia
2
FM
FILEV Georgi
2907500
2342
2382
CSKA Sofia
3
FM
BADEV Kiril
2901986
2339
2370
"Maritsa Iztok" Radnevo
4
WGM
NIKOLOVA Adriana
2908689
2295
2330
"Lokomotiv 2000" Plovdiv
5
FM
DANOV Lyubomir
2916312
2288
2281
"Yuri Benderev 1912" Pernik
6
IM
PETROV Vladimir S.
2902940
2223
2200
U17
CCC Sofia
7
NM
JANEV Pavel
2910756
2220
2306
"Kaisa" Varna
8
NM
TODOROV Nikolay
2916479
2102
2134
"Levski" Sofia
9
TASHEV Radoslav
2903318
2101
1995
"Ribarov" Dobrich
10
NM
ANDREEV Stanislav
2907798
2085
2127
"Slavia" Sofia
11
ANDREEV Martin
2911639
2063
1844
"Levski" Sofia
12
METEV Martin
2908506
2043
2098
"An Pasan" Sofia
13
IM
PETROV Martin
2911086
2038
2123
U16
CCC Sofia
14
MOLLOV Plamen
2917963
1975
2122
"Lokomotiv 2000" Plovdiv
15
TSONEV Kiril
2905205
1969
1986
Pavlikeni
16
ANDREEV Dobrotich
2901668
1965
1983
S73
"An Pasan" Sofia
17
KAMENOV Valentin
2908255
1890
1998
Kozloduy NPP
18
PASKALEV Georgi
2903296
1880
2028
"Ribarov" Dobrich
19
STOILOV Aleksandar
2926067
1842
1913
"An Pasan" Sofia
20
VASILEV Lyuboslav
2917157
1828
1818
Kyustendil
21
TASHEV Aleksandar
2924293
1792
1863
b10
"Ivis +" Sofia
22
METEV Jordan Dr.
2910306
1769
1797
S70
"An Pasan" Sofia
23
POPVASILEV Kaloyan
2919281
1753
1854
b13
"Spartak Pleven XXI" Pleven
24
FERDOV Stavri
2928051
1740
1712
"An Pasan" Sofia
25
GRABCHEVA Natalia
2917815
1726
1594
U14
CCC Sofia
26
MIHALEV Daniil
2918935
1721
1851
"Gebedzhe" Beloslav
27
PENOV Luboslav
2929830
1667
2110
"An Pasan" Sofia
28
HRISTOV Stoyan
2928078
1647
0
"An Pasan" Sofia
29
KOSTURKOV Krasimir
2922720
1624
1674
"An Pasan" Sofia
30
PETROV Anton
2916690
1580
1664
b13
CCC Sofia
31
GEORGIEV Konstantin
2924870
1564
1605
b9
"Yuri Benderev 1912" Pernik
32
CM
IVANOV Svetlen
2924269
1488
1402
b8
"Lokomotiv" Sofia
33
RALCHEV Lachezar
2924951
1445
1548
b9
"Elit" Sofia
34
DIMOV Nikola
2924242
1366
1431
b11
"Lokomotiv" Sofia
35
EVTIMOVA Bilyana
2928043
1276
1396
g11
"Ivis +" Sofia
36
KANOV Nikola
2928531
1261
1345
b9
"Elit" Sofia
37
TONCHEVA Nadya
2924056
1259
1466
g11
"Levski" Sofia
38
MLADENOV Hristo
2930498
1147
1178
b9
"Lokomotiv" Sofia
39
GACHEV Rumen
2917653
0
1883
"Pirin" Razlog
40
DIKLYOVSKI Ivan
2911558
0
1732
"An Pasan" Sofia
41
MITOV Kiril
2911043
0
1711
"An Pasan" Sofia
42
DESEV Nikola
0
0
"An Pasan" Sofia
43
GEORGIEV Aleksandar M.
2928060
0
0
"An Pasan" Sofia
44
GEORGIEV Aleksandar Milenov
2928280
0
0
b12
"Ivis +" Sofia
45
MLADENOV Mladen
2932547
0
0
"An Pasan" Sofia
46
NIKOLOV Mariyan
0
0
"An Pasan" Sofia
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları