Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 07:47:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
XXV. Memorial Andreja Ancina Emlékverseny
Viimeisin päivitys14.06.2016 02:09:44, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
IM
Plat Vojtech
CZK
2504
Lysá nad Labem
2
GM
Pacher Milan
SVK
2480
ŠK Slovan Bratislava
3
IM
Sipos István
HUN
2470
Makói SVSE
4
IM
Bagi Máté
HUN
2442
BVTK
5
FM
Orosz András
HUN
2356
Budapesti Titánok
6
WGM
Cibicková Zuzana
SVK
2272
KŠC Komárno
7
Bottyán Peter
SVK
2217
KŠC Komárn
8
Kovács Dávid
HUN
2206
Genius SE
9
Szegi Tomas
SVK
2158
SO EuroPRESS Bátorove Kos
10
Balogh Péter
SVK
2156
ŠK OÚ RUSSEL Gabcíkovo
11
Molnár Ernö
SVK
2120
KŠC Komárno
12
Merva Ferenc
SVK
2100
ŠK Dunajská Streda
13
Szabó Márton Mihály
HUN
2094
Esztergomi Sakk Club
14
Nestorenko Dmitry
UKR
2084
ŠK Slovan Bratislava
15
Berza Stefan
SVK
2041
KŠC Komárno
16
Jakab Béla
SVK
2037
KŠC Komárno
17
Hegedüs Roland
SVK
1993
KŠC Komárno
18
Jóba Árpád
SVK
1980
KŠC Komárno
19
Dvorsky Jozef
SVK
1978
ŠK OÚ RUSSEL Gabcíkovo
20
Ostružlík Marek
SVK
1947
ŠK Pribeta
21
Kovács Géza
HUN
1945
Esztergomi Sakk Club
22
Szabó Pál
HUN
1921
Esztergomi Sakk Club
23
Gróf Štefan
SVK
1916
KŠC Komárno
24
Dvoranová Maria
SVK
1911
ŠK Šurany
25
Brácha Pavel
CZE
1883
SC Rošáda Prostejov
26
Pallag György
SVK
1880
SO EuroPRESS Bátorove Kos
27
Simonics Péter
HUN
1879
Komáromi SE
28
Viczencz Peter
SVK
1863
KŠC Komárno
29
Rancsó Márk
SVK
1830
ŠK Pribeta
30
Verbytskiy Patrik
SVK
1793
Topolciansky šachový klub
31
Geszler Tamás
HUN
1785
Almásfuzitoi SC
32
Olláry Peter
SVK
1754
ŠK Pribeta
33
Pusztai János
SVK
1754
Almásfuzitoi SC
34
Hritz Július
SVK
1749
TJ SO Lokomotíva Šurany
35
Cervenka Peter
SVK
1735
TJ SO Lokomotíva Šurany
36
Mátis Tibor ml.
SVK
1709
ŠK Dunajská Streda
37
Füri Ferenc
SVK
1643
KŠC Komárno
38
Rybár Peter
SVK
1631
TJ SO Lokomotíva Šurany
39
Ostružlík Kristián
SVK
1559
ŠK Pribeta
40
Sárközi Szabolcs
SVK
1540
MŠK Termal Velký Meder
41
Novák Milan
SVK
1537
TJ SO Lokomotíva Šurany
42
Mézes Kristóf
SVK
1470
ŠK Dunajská Streda
43
Talabér Imre
SVK
1461
Almásfuzitoi SC
44
Rózsa Péter
HUN
1442
Komáromi SE
45
Gyuricsek Szilárd
SVK
1427
KŠC Komárno
46
Uhrin Milan
SVK
1394
KŠC Komárno
47
Szabó Ákos
SVK
1337
ŠK Pribeta
48
Kovaríkova Maria
SVK
1240
CVC Hurbanova
49
Turza Alexander
SVK
1225
TJ SO Lokomotíva Šurany
50
Schmidt Peter
SVK
1184
KŠC Komárno
51
Dvoran Miroslav
SVK
1443
TJ SO Lokomotíva Šurany
52
Gyóni Gergely
SVK
1194
ŠK Pribeta
53
Szombath Máté
SVK
1109
SO EuroPRESS Bátorove Kos
54
Szabó Gergely
SVK
1095
ŠK Pribeta
55
Czinke Bence
SVK
1072
SO EuroPRESS Bátorove Kos
56
Balogh Barna
SVK
1031
SO EuroPRESS Bátorove Kos
57
Szoboszlai Bálint
SVK
1008
ŠK Pribeta
58
Csajághy Levente
HUN
1000
Komáromi SE
59
Gágyor Károly
SVK
1000
60
Laco Jan
SVK
1000
Individuálny clen
61
Mogyorósi Zsolt
SVK
1000
SO EuroPRESS Bátorove Kos
62
Németh Ferenc
HUN
1000
63
Palugyai Bence
SVK
1000
ŠK Pribeta
64
Pivoda Réka
SVK
1000
KŠC Komárno
65
Pivoda Szabolcs
SVK
1000
KŠC Komárno
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot