Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 21:36:35
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
IRT Semifinal del Campeonato Argentino Sub 1700 "Ciudad de San Luis" San Luis, 8 a 10 de julio de 2016 - $ 1500.- en premios
Son güncelleme26.07.2016 16:41:59, Oluşturan/Son Yükleme: aapcajedrez
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Bustos Jonathan
160130
ARG
1659
San Luis
2
Villafane Jorge Segundo
144274
ARG
1654
La Rioja
3
Castillo Denis
161853
ARG
1631
San Juan
4
Sturniolo Bruno
150835
ARG
1621
San Luis
5
Velasque Elio
143570
ARG
1621
San Juan
6
Marconi Nicolas
138037
ARG
1577
Río Cuarto
7
Mora Oriana
138053
ARG
1575
Tilisarao
8
Gomez Reyes Solana
159980
ARG
1560
Rosario
9
Aramayo Tomas
160687
ARG
1546
Pumamarca (Juj)
10
AFM
Rodriguez Mathias
146757
ARG
1533
Córdoba
11
Aguilar Marcelo
160350
ARG
1509
Juana Koslay
12
Perez Sanches Victor Manuel
148598
ARG
1503
Mendoza
13
Farhat Francisco
152994
ARG
1468
Merlo
14
Miranda Agustin
148903
ARG
1462
San Luis
15
Zandrino Faustino
146790
ARG
1425
Porteña (Cba.)
16
Morelli Daniel
138274
ARG
1392
San Luis
17
Quispe Fernando
134074
ARG
1375
San Juan
18
Tejada Gonzalo
150843
ARG
1359
San Luis
19
Escobar Matias
143464
ARG
1291
Villa Mercedes
20
Serra Mateo
144398
ARG
1273
Río Cuarto
21
Najurieta Tiziano
155004
ARG
1269
San Luis
22
Miranda Thomas
150630
ARG
1189
San Luis
23
Rojas Agostina
160148
ARG
1046
San Luis
24
Armendariz Francisco
ARG
0
San Juan
25
Bionda Chiara
150746
ARG
0
San Luis
26
Bruna Brian Joshua
155756
ARG
0
San Juan
27
Castro Lucas Manuel
155780
ARG
0
San Juan
28
Cicero Fernando Sebastian
155802
ARG
0
San Juan
29
Cicero Hugo Alberto
155810
ARG
0
San Juan
30
Constant Jazmin
146110
ARG
0
Mendoza
31
Dones Teo
152838
ARG
0
San Luis
32
Farhat Eliseo
160172
ARG
0
Merlo
33
Frances Mauricio
156949
ARG
0
Villa Carlos Paz
34
Lavandeira Juan Bautista
160199
ARG
0
Juana Koslay
35
Lavandeira Juan Facundo
160202
ARG
0
Juan Koslay
36
Marco Carlos
ARG
0
San Juan
37
Novoa Nahuel
ARG
0
Villa Mercedes
38
Orozco Carlos
120685
ARG
0
San Juan
39
Puertas Nicolás
ARG
0
San Luis
40
Rivera Exequiel
160059
ARG
0
San Juan
41
Rodriguez Emiliano
157350
ARG
0
Córdoba
42
Rodriguez Gustavo Daniel
155918
ARG
0
San Juan
43
Ross Matias
143545
ARG
0
Villa Mercedes
44
Ruiz Juan Ignacio
157503
ARG
0
Gral. Alvear
45
Suarez Maria Eugenia
154059
ARG
0
San Luis
46
Zandrino Jorge
153656
ARG
0
Porteña (Cba.)
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları