Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:31:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
První liga družstev mládeže - skupina východ
Poslední aktualizace23.04.2017 19:53:16, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Abecední seznam hráčů
Čís.
Jméno
FideID
Rtg
FED
Družstvo
Šach.
1
Adámek Tomáš
23712589
1471
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
14
2
Babula Matěj
398322
1000
CZE
ŠK Staré Město "B"
12
3
Babula Vlastimil
391930
1505
CZE
ŠK Staré Město "B"
6
4
Barák David
387347
1610
CZE
ŠK Duras BVK Brno
2
5
Bartečková Denisa
23712597
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
20
6
Bednář Samuel
23712600
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
19
7
Bierská Adéla
374458
1624
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
2
8
Birčák Filip
23712619
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
20
9
Blahut Vladislav
391948
1263
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
9
10
Bluma Jiří
384690
1143
CZE
SK Prostějov
11
11
Bosák René
371742
1607
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
8
12
Bravanský Lukáš
23702877
1359
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
11
13
Bravanský Michal
390275
1325
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
8
14
Brož Jan
396435
1377
CZE
ŠK Duras BVK Brno
9
15
Buchta Bartoloměj
23702885
1239
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
13
16
Budík Pavel
359050
1615
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
3
17
Budík Tomáš
23702893
1159
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
15
18
Budinská Andrea
23709197
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
18
19
Čech Matěj
23702923
1100
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
16
20
Černý Michal
391964
1442
CZE
ŠK Zlín
5
21
Chlebek Jan
350451
1828
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
2
22
Chrobák Metoděj
23712627
1000
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
20
23
Chwistek Karel
363871
1913
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
1
24
Czepiec Richard
23702931
1188
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
10
25
Dančáková Klára
386596
1369
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
6
26
Daněk Daniel
365610
2001
CZE
ŠK Duras BVK Brno
1
27
Demko Robert
371769
1914
CZE
Interchess Frýdek-Místek
2
28
Demková Ester
393223
1240
CZE
SK Slavia Orlová "B"
7
29
Drábek Pavel
391751
1569
CZE
ŠK Zlín
7
30
Drastichová Eliška
371785
1118
CZE
SK Slavia Orlová "B"
10
31
Dudová Pavlína
394629
1257
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
6
32
Dvořáček Jan Matyáš
382329
1413
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
10
33
Dvořák Martin
392790
1460
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
5
34
Dvořák Tomáš
23712635
1355
CZE
ŠK Duras BVK Brno
8
35
Dvořáková Olga
383325
1680
CZE
ŠK Duras BVK Brno
5
36
Faja Vilém
376388
1513
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
4
37
Fárek Vojtěch
23710730
1043
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
13
38
Fárková Kateřina
392456
1101
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
12
39
Filip Tomáš
358037
1795
CZE
Interchess Frýdek-Místek
7
40
Filipová Vanesa
23707542
1250
CZE
Interchess Frýdek-Místek
14
41
Fizer Marek
391980
1493
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
3
42
Fizerová Lucie
385115
1395
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
10
43
Foltýnek Stanislav
391999
1276
CZE
ŠK Staré Město "B"
10
44
Frank Adam
384720
1746
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
7
45
Gargulák Jáchym
23712643
1000
CZE
ŠK Zlín
10
46
Gebauer Adam
23702958
1413
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
12
47
Gereková Eliška
371793
1205
CZE
Interchess Frýdek-Místek
12
48
Glozar Petr
374504
1528
CZE
ŠK Duras BVK Brno
3
49
Gnojek Jan
392006
1069
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
14
50
Gnojek Petr
371807
1806
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
6
51
Gregůrková Nikola
396788
1459
CZE
SK Prostějov
6
52
Gřes Michal
392014
1219
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
7
53
Gřundil David
23712651
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
17
54
Halamíček Radek
371815
1664
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
1
55
Haška Filip
366587
1371
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
6
56
Havelka Ondřej
349526
2090
CZE
Interchess Frýdek-Místek
1
57
Hladký Tadeáš
23707224
1371
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
12
58
Hlouch Lubomír
23712660
1000
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
19
59
Horková Tereza
23712678
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
20
60
Hrabal Matěj
367796
1627
CZE
SK Prostějov
5
61
Hronek Martin
387487
1845
CZE
ŠK Zlín
1
62
Hronek Štěpán
392847
1473
CZE
ŠK Zlín
4
63
Husa Štěpán
390313
1145
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
10
64
Hvozdovič Jan
399337
1658
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
2
65
Ivanov Mikhail
371831
1370
CZE
ŠK Duras BVK Brno
10
66
Jankovský Leonard
390321
1117
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
11
67
Janotka Jakub
392049
1204
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
16
68
Janotka Oldřich
387355
1404
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
9
69
Janotková Kateřina
387363
1313
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
11
70
Jezerský Vít
23712686
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
14
71
Jiříček Jakub
377040
1859
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
1
72
Jiříček Vojtěch
377066
1569
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
4
73
Juračák David
23708972
1250
CZE
Interchess Frýdek-Místek
16
74
Jurča Radek
23703059
1000
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
18
75
Kamas Gabriel
23703083
1250
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
12
76
Kaňák Matyáš
398349
1263
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
8
77
Khadash Kamil
399078
1414
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
7
78
Khadash Samuel
399086
1431
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
8
79
Kilberger Ondřej
382370
1455
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
9
80
Knettig Vojtěch
382817
1344
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
9
81
Kocí Tomáš
365734
1318
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
5
82
Kocián Tomáš
23712694
1066
CZE
ŠK Zlín
8
83
Kocůrek Adam
23703105
1284
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
13
84
Kopcová Ludmila
363774
1756
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
2
85
Kopec Ladislav
366617
1647
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
4
86
Kopecký Matěj
23703113
1287
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
14
87
Kovařík David
392855
1703
CZE
ŠK Staré Město "B"
1
88
Kristl Matěj
23703130
1137
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
10
89
Kroček Ivan
386243
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
13
90
Kuča Vladimír
23712708
1100
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
15
91
Lanča Petr David
392065
1433
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
5
92
Lapčík Roman
390348
1347
CZE
ŠK Staré Město "B"
8
93
Laurincová Kristýna
368270
1768
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
2
94
Lička Denis
23709251
1159
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
15
95
Londin Martin
377279
1202
CZE
SK Prostějov
7
96
Londin Šimon
368083
1772
CZE
SK Prostějov
1
97
Lukáš Vojtěch
398357
1221
CZE
ŠK Staré Město "B"
11
98
Macháček Lukáš
377210
1585
CZE
ŠK Staré Město "B"
3
99
Marková Kristýna
371904
1561
CZE
Interchess Frýdek-Místek
5
100
Maršálek David
23712716
1000
CZE
ŠK Staré Město "B"
13
101
Matusík Ondřej
23710756
1129
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
17
102
Mavrev David
386260
1721
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
4
103
Mechl Marek
23712724
1124
CZE
ŠK Zlín
9
104
Miča Marek
382884
1831
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
3
105
Mikesch Dalibor
371939
1509
CZE
Interchess Frýdek-Místek
6
106
Miklosz Michael
382892
1373
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
6
107
Moudrý Marek
23712732
1098
CZE
SK Prostějov
12
108
Musial Dominik
371688
1608
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
1
109
Nekarda Jan
350540
1653
CZE
ŠK Staré Město "B"
2
110
Němec Marek
23712740
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
19
111
Nezval Filip
23709960
1363
CZE
ŠK Duras BVK Brno
6
112
Novák Jan
371696
1630
CZE
SK Slavia Orlová "B"
5
113
Novák Tomáš
383155
1117
CZE
SK Slavia Orlová "B"
9
114
Novotný Tomáš
23703237
1252
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
11
115
Nytra Ondřej
371955
1621
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
8
116
Oborný Tomáš
23703245
1362
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
7
117
Ochmyt Jakub
358657
1702
CZE
SK Slavia Orlová "B"
3
118
Očko Dominik
371963
1738
CZE
Interchess Frýdek-Místek
3
119
Odlevák Marek
382906
1242
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
11
120
Odstrčil Lukáš
382914
1429
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
4
121
Odstrčil Martin
23703253
1164
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
11
122
Opěla Radek
376132
1527
CZE
Interchess Frýdek-Místek
8
123
Osina Jaromír
23712759
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
16
124
Otáhalová Nela
23709766
1257
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
17
125
Paseka Matyáš
23703296
1441
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
5
126
Pekař Matouš
23712767
1000
CZE
ŠK Zlín
12
127
Pekara Štěpán
382930
1096
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
12
128
Pekárek Aleš
366960
1662
CZE
SK Slavia Orlová "B"
4
129
Pilch David
358665
1716
CZE
SK Slavia Orlová "B"
2
130
Piskovský Tomáš
398926
1662
CZE
SK Prostějov
3
131
Ponížil Matěj
23712775
1000
CZE
ŠK Zlín
13
132
Procházka Rostislav
23712783
1000
CZE
ŠK Staré Město "B"
14
133
Ptáčník Jan
23712791
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
19
134
Řezníček Patrik
399191
1307
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
8
135
Řezníček Štěpán
390399
1297
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
7
136
Rokos Tadeáš
23712805
1000
CZE
ŠK Zlín
11
137
Šak Šimon
377732
1394
CZE
ŠK Zbrojovka Vsetín
9
138
Šebena Patrik
372005
1369
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
2
139
Šebesta Jan
372013
1506
CZE
SK Slavia Orlová "B"
6
140
Šerek Ondřej
386111
1663
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
3
141
Šigut Ondřej
23712813
1064
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
17
142
Šimek Viktor
398373
1456
CZE
ŠK Zlín
6
143
Soukup Ondřej
372030
1436
CZE
Interchess Frýdek-Místek
10
144
Spáčilová Klára
23709308
1000
CZE
ŠK Staré Město "B"
15
145
Šrámek Vojtěch
358681
2047
CZE
SK Slavia Orlová "B"
1
146
Stalmach Richard
372048
1856
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
5
147
Štefaník Marek
385190
1665
CZE
OŠŠ TJ Ostrava
5
148
Štoudek Michal
23703415
1131
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
13
149
Strnadel Sebastian
23712821
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
16
150
Suchánek Hanuš
23706716
1405
CZE
ŠK Zlín
3
151
Suchánek Kryštof
387550
1721
CZE
ŠK Zlín
2
152
Šustr Ondřej
23712830
1100
CZE
SK Prostějov
10
153
Szkandera Ondřej
372072
1452
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
10
154
Szotkowski David
377465
1587
CZE
Interchess Frýdek-Místek
4
155
Szusciková Natálie
390496
1188
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
7
156
Táborský Jindřich
23712848
1131
CZE
SK Prostějov
9
157
Tajovský Matěj
384780
1564
CZE
ŠK Duras BVK Brno
4
158
Tauš Zdeněk
397695
1213
CZE
Interchess Frýdek-Místek
9
159
Tichá Sofie
23709324
1250
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
18
160
Tomanec Samuel
393827
1250
CZE
SK Slavia Orlová "B"
8
161
Trávníček Kryštof Mikuláš
23709332
1570
CZE
ŠK Staré Město "B"
4
162
Trojan Matyáš
23710764
1291
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
15
163
Urban Jakub
398942
1349
CZE
SK Prostějov
8
164
Urbanová Daniela
398950
1613
CZE
SK Prostějov
4
165
Váca Viktor
23708948
1040
CZE
Interchess Frýdek-Místek
15
166
Vantuch Lucian
385131
1738
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
1
167
Vašínek Martin
392200
1444
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
4
168
Vávra Jan
392103
1347
CZE
ŠK Staré Město "B"
9
169
Vavřínková Anna
372080
1386
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
6
170
Vavřínková Marie
392154
1141
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
14
171
Volák Šimon
396630
1631
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
3
172
Všetulová Viktorie
368024
1280
CZE
ŠK Staré Město "B"
7
173
Vykoupil Patrik
23712856
1000
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
18
174
Vystavěl Oto
23712864
1000
CZE
SK Prostějov
13
175
Vyvial Patrik
368725
1415
CZE
Interchess Frýdek-Místek
11
176
Walek Filip
372099
1468
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
9
177
Zabloudil Radek
366064
1697
CZE
SK Prostějov
2
178
Zavadil Matyáš
372110
1493
CZE
ŠK Duras BVK Brno
7
179
Zelnitius Albert
381861
1498
CZE
ŠK Staré Město "B"
5
180
Zemek Antonín
23703474
1108
CZE
Interchess Frýdek-Místek
13
181
Židek Daniel
358517
1691
CZE
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
3
182
Žitný Michal
366072
1798
CZE
ŠK Lokomotiva Brno "B"
1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž