Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 16:20:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
První liga družstev mládeže - skupina východ
Poslední aktualizace23.04.2017 19:53:16, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
9. Kolo Datum kola 2017/04/22 Hodina 14:30
Šach.
3
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
ELO
-
12
ŠK Duras BVK Brno
ELO
1 : 5
1.1
Musial Dominik
1608
-
Daněk Daniel
2001
0 - 1
1.2
Paseka Matyáš
1441
-
Barák David
1610
0 - 1
1.3
Dudová Pavlína
1257
-
Glozar Petr
1528
0 - 1
1.4
Kaňák Matyáš
1263
-
Tajovský Matěj
1564
0 - 1
1.5
Czepiec Richard
1188
-
Dvořáková Olga
1680
0 - 1
1.6
Trojan Matyáš
1291
-
Nezval Filip
1363
1 - 0
Šach.
6
Interchess Frýdek-Místek
ELO
-
10
ŠK Lokomotiva Brno "B"
ELO
4½:1½
2.1
Havelka Ondřej
2090
-
Volák Šimon
1631
½ - ½
2.2
Demko Robert
1914
-
Faja Vilém
1513
1 - 0
2.3
Očko Dominik
1738
-
Kocí Tomáš
1318
1 - 0
2.4
Szotkowski David
1587
-
Vavřínková Anna
1386
1 - 0
2.5
Marková Kristýna
1561
-
Khadash Kamil
1414
0 - 1
2.6
Opěla Radek
1527
-
Khadash Samuel
1431
1 - 0
Šach.
11
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
ELO
-
9
SK Prostějov
ELO
4½:1½
3.1
Vantuch Lucian
1738
-
Londin Šimon
1772
1 - 0
3.2
Miča Marek
1831
-
Piskovský Tomáš
1662
1 - 0
3.3
Mavrev David
1721
-
Urbanová Daniela
1613
1 - 0
3.4
Frank Adam
1746
-
Hrabal Matěj
1627
½ - ½
3.5
Nytra Ondřej
1621
-
Londin Martin
1202
1 - 0
3.6
Matusík Ondřej
1129
-
Urban Jakub
1349
0 - 1
Šach.
5
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
ELO
-
2
ŠK Staré Město "B"
ELO
3½:2½
4.1
Halamíček Radek
1664
-
Kovařík David
1703
1 - 0
4.2
Chlebek Jan
1828
-
Nekarda Jan
1653
½ - ½
4.3
Židek Daniel
1691
-
Macháček Lukáš
1585
1 - 0
4.4
Odstrčil Lukáš
1429
-
Zelnitius Albert
1498
1 - 0
4.5
Gřes Michal
1219
-
Babula Vlastimil
1505
0 - 1
4.6
Szkandera Ondřej
1452
-
Foltýnek Stanislav
1276
0 - 1
Šach.
4
OŠŠ TJ Ostrava
ELO
-
1
ŠK Zlín
ELO
3½:2½
5.1
Kopcová Ludmila
1756
-
Hronek Martin
1845
1 - 0
5.2
Šerek Ondřej
1663
-
Suchánek Kryštof
1721
½ - ½
5.3
Kopec Ladislav
1647
-
Suchánek Hanuš
1405
1 - 0
5.4
Štefaník Marek
1665
-
Hronek Štěpán
1473
0 - 1
5.5
Miklosz Michael
1373
-
Černý Michal
1442
0 - 1
5.6
Oborný Tomáš
1362
-
Šimek Viktor
1456
1 - 0
Šach.
7
SK Slavia Orlová "B"
ELO
-
8
ŠK Zbrojovka Vsetín
ELO
½ :5½
6.1
Pekárek Aleš
1662
-
Jiříček Jakub
1859
0 - 1
6.2
Novák Jan
1630
-
Bierská Adéla
1624
0 - 1
6.3
Šebesta Jan
1506
-
Budík Pavel
1615
0 - 1
6.4
Tomanec Samuel
1250
-
Dvořák Martin
1460
0 - 1
6.5
Novák Tomáš
1117
-
Dančáková Klára
1369
½ - ½
6.6
bez hráče
0
-
Řezníček Patrik
1307
- - +
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž