Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 15:58:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Шахматный турнир памяти Олега Онацевича при поддержке Генерального спонсора ООО ПФК "АСТРА-ОРЕОЛ"
Son güncelleme29.10.2016 15:44:13, Oluşturan/Son Yükleme: Orlov Vassilii
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Линчевский Даниил
4171055
2635
Гатчина
2
Сысолятин Евгений
4154916
2313
Гатчина
3
Андреев Владислав
4136233
2288
Гатчина
4
Мурашова Екатерина
4171985
2260
Никольское
5
Сапегин Виктор
4198530
2184
Тосно
6
Быстрякова Елена
4108337
2169
Всеволожск
7
Блинков Павел
4163907
2162
Гатчинский р-н
8
Шепитко Игорь
4138554
2135
Гатчина
9
Балакин Вадим
24100641
2118
Всеволожск
10
Слесарев Сергей
4159144
2114
Санкт-Петербург
11
Павлов Геннадий
4169212
2081
Гатчина
12
Бойцов Михаил
34108944
2068
Луга
13
Мякинин Владимир
34182648
2046
Никольское
14
Сорокопудов Владимир
24153052
2037
Луга
15
Юркин Павел
34120421
2018
Гатчина
16
Толкачев Владимир
24116874
2013
Санкт-Петербург
17
Масляков Владимир
34144703
2010
Тосно
18
Храмов Андрей
24199257
2008
Гатчина
19
Градопольцев Даниил
34120375
1995
Луга
20
Шин Роберт
34108987
1982
Луга
21
Белокосков Александр
34152544
1928
Гатчина
22
Федоров Анатолий
1893
Волосово
23
Леонтьева Анастасия
24192902
1879
Гатчина
24
Борисовец Александр
1850
Гатчина
25
Григорьев Михаил
24128376
1847
Никольское
26
Поклонский Николай
1841
Гатчина
27
Мороз Юрий
34152560
1807
Гатчина
28
Кудрявцева Мария
34165948
1765
Гатчина
29
Лебедев Никита
44199503
1729
Сертолово
30
Рахманов Виктор
34144614
1696
Приморск
31
Алексеева Галина
44107803
1675
Луга
32
Горлов Артем
44158092
1545
Гатчина
33
Моторина Ирина
24100633
1533
Гатчина
34
Ясман Олег
2050
Гатчина
35
Бойцов Геннадий
1850
Гатчина
36
Клоканов Алексей
1850
Всеволожск
37
Полховский Федор
1850
Всеволожск
38
Смирнов Юрий
1850
Всеволожск
39
Стельмаченко Светлана Петровна
1850
Гатчина
40
Александров Серафим
1650
Всеволожск
41
Доронин Владимир
1650
Всеволожск
42
Ефимов Владимир
1650
Всеволожск
43
Иванов Никита
1650
Гатчина
44
Петунин Николай
1650
Гатчина
45
Семикоз Егор
34208020
1650
Всеволожск
46
Скрипченко Игнат Дмитриевич
24221872
1650
Гатчина
47
Смородский Артем
1650
Всеволожск
48
Филатов Павел
1650
Всеволожск
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları