Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 05:39:17
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Latvian 2017 Championship Quarterfinal chess
Son güncelleme10.01.2017 19:40:25, Oluşturan/Son Yükleme: Riga Chess federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
Kulüp/Şehir
1
MK
Migunovs Andrejs
11604891
LAT
1931
U20
Rigas Saha skola
2
MK
Kolasa Pjotrs
11604255
LAT
1922
U18
Riga
3
MK
Limanovska Elizabete
11603542
LAT
1907
w
U18
Daugavpils
4
MK
Gudovskis Konstantins
11609753
LAT
1902
Riga
5
MK
Elsbergs Janis
11603267
LAT
1890
Riga
6
MK
Indricans Vadims
11601027
LAT
1886
Riga
7
MK
Nemkovs Vjaceslavs
11602180
LAT
1839
S65
Jelgava
8
I
Rizihs Valerijs
11603380
LAT
1821
Riga
9
MK
Blumentals Gatis
11604433
LAT
1819
Riga
10
MK
Petersons Ojars
11607769
LAT
1729
S50
Kegums
11
I
Alainis Artis
11609095
LAT
1721
U16
Rigas Saha skola
12
I
Morozli Grigorijs
11604506
LAT
1706
U14
Riga
13
I
Mikelsons Mikelis-Emils
11607475
LAT
1695
U18
Rigas Saha skola
14
I
Avotins Arturs
11604280
LAT
1679
U18
Rigas Saha skola
15
I
Zarovs Aleksandrs
11604425
LAT
1678
U18
Riga
16
I
Visnevskis Valdis
11608161
LAT
1652
S50
Kekava
17
I
Ovcinkins Arsenijs
11606142
LAT
1643
U16
Riga
18
I
Alekseev Ilia
11609001
LAT
1635
U18
Riga
19
I
Ozols Andris
11605456
LAT
1623
Riga
20
I
Kurmatovs Marsels
11606320
LAT
1579
S65
Carnikava
21
I
Pcolkins Nikolajs
11601434
LAT
1557
S65
Riga
22
I
Fridensteins-Bridins Atis
11608960
LAT
1532
U14
Rigas Saha skola
23
I
Dobroze Ainars
11612100
LAT
1528
S50
Riga
24
I
Tihomirovs Andris
11607815
LAT
1499
Riga
25
I
Tihijs Aleksejs
11610522
LAT
1451
U16
Riga
26
I
Bude Toms
11608978
LAT
1422
U18
Rigas Saha skola
27
I
Strods Kristaps Reinis
11608625
LAT
1420
U14
Rīgas Šaha skola
28
I
Burenkovs Artjoms
11611596
LAT
1365
U12
Daugmale
29
I
Andzans Maris
11604611
LAT
1316
S50
Riga
30
I
Nuksevics Rudolfs
11611707
LAT
1298
U18
Rigas Saha skola
31
II
Mieze Natalja
11612320
LAT
1250
w
S50
Jelgava
32
I
Aizstrauts Arturs
11606835
LAT
1208
U16
Rigas Saha skola
33
I
Kurmatovs Arturs
11617357
LAT
1899
Riga
34
II
Rupais Gustavs
11614854
LAT
1751
U10
Balozi
35
II
Rupais Emils
11616547
LAT
1750
Balozi
36
II
Balabanovs Pavels
11617365
LAT
1749
Riga
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları