Logged on: Gast
Servertime 02.05.2024 23:35:17
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
GM Shardul Gagare Rapid Rating Chess Tournament Ahmedngar (For Maharashtra Players)Date 11th &12th February 2017.
Son güncelleme22.02.2017 15:27:31, Oluşturan/Son Yükleme: Pravin Thakare
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
Kulüp/Şehir
1
IM
Mohammad Nubairshah Shaikh
5053196
IND
2355
Thane
2
Kulkarni Rakesh
5037077
IND
2350
Mumbai
3
Shashikant Kutwal
5006520
IND
2317
Pune
4
Kulkarni Chinmay
5023513
IND
2313
Pune
5
IM
Kathmale Sameer
5024498
IND
2251
Sangali
6
IM
Gokhale Chandrashekhar
5001315
IND
2230
Pune
7
Patil Pratik
5038758
IND
2219
Jalgaon
8
Sankalp Gupta
5097010
IND
2102
Nagpur
9
CM
Bhagwat Vinod
5005949
IND
2095
Nashik
10
Wagh G.M.
5001307
IND
2056
S60
Pune
11
Kiran Panditrao
5001382
IND
2054
pune
12
Mulay Pratik
5059690
IND
1986
Pune
13
WIM
Gagare Shalmali
5038650
IND
1969
w
Nagar
14
Mohite Ranveer
25010352
IND
1965
Pune
15
Verma Rahul
5055016
IND
1948
Pune
16
Dixit Nikhil
5059534
IND
1937
Pune
17
Nikam Ravindra
5029759
IND
1872
Sangali
18
Vishal Gujrathi
5034710
IND
1834
Nagar
19
Tajane Ganesh
35051881
IND
1815
Nagar
20
Wagh Suyog
25071688
IND
1768
Nagar
21
Shelke Sankarsha
25071580
IND
1764
Nagar
22
Warude Satyam
25071726
IND
1707
Nagar
23
Shainesh Datta Aher
5030560
IND
1703
Nagar
24
Dhoot Vinit
35079344
IND
1694
Aurangabad
25
Hend Pravin
5088682
IND
1686
Akola
26
Joshi Sanjay
35023284
IND
1666
Nagar
27
Nirgun Keval
35099957
IND
1665
Pune
28
Mokashi Rohit
35086278
IND
1639
Sangali
29
Bhagyashree Patil
25053256
IND
1635
w
U13
Jalgaon
30
Chandratreya Prachiti
46611215
IND
1619
w
U13
Nashik
31
Nagare Akhilesh
25071351
IND
1610
Nashik
32
Gorde Dattatray
25071050
IND
1608
Nagar
33
Vaibhav Barahate
25018000
IND
1596
Pune
34
Chandrashekar Deshmukh
5059526
IND
1588
S60
Jalgaon
35
Jain Kashish Manoj
35081098
IND
1586
U13
Pune
36
Khude Laxman
35059440
IND
1579
S60
pune
37
Patil Rohit R
46631801
IND
1577
Jalgaon
38
Vaishnav Abhijit
5035406
IND
1568
Aurangabad
39
Borase Manoj
46603336
IND
1551
Dhule
40
Mahindrakar Indrajeet
35023721
IND
1550
Aurangabad
41
Rathi Dhanashree
25071467
IND
1549
w
Nashik
42
Anil Prasad
25005383
IND
1546
Yavatmal
43
Gaurav Rajesh Zagade
25033522
IND
1537
pune
44
Joshi Sunil
5048796
IND
1534
Nagar
45
Vaidya Devendra
25094688
IND
1534
Nagar
46
Shome Shiv
46608850
IND
1531
U13
Mumbai
47
Bhogal Rupesh
5085616
IND
1527
Mumbai
48
Nagargoje Dhananjay
25056840
IND
1526
Pune
49
Yadav Prem Gopal
45055890
IND
1523
Amravati
50
Ashfaque Ahmad Shakeel A
25666690
IND
1512
51
Malani Shubham
25080610
IND
1510
Sangali
52
Bidkar Nikhil
46629548
IND
1507
Solapur
53
Pardeshi Ajay
35050206
IND
1504
54
Roneet Das
25097121
IND
1501
55
Ahirrao Vedant
46649115
IND
1490
56
Muchandikar Shrikant
35059599
IND
1487
57
Vikas Bhagat
25053620
IND
1487
58
Mahamuni Yogesh
5049890
IND
1480
Pune
59
Shelke Gangadhar
25071572
IND
1475
Nagar
60
Jaiswal Prince
46658661
IND
1468
61
Shelke Omkar
46697756
IND
1457
62
Raut Unmesh
25058266
IND
1452
Solapur
63
Gali Satish
46640835
IND
1448
64
Mahale Pankaj
25631586
IND
1446
65
Patil Abhishek
35030469
IND
1443
66
Gouravkumar Nanwani
25017888
IND
1435
67
Gupta Sumeet Kailash
35020161
IND
1431
68
Gawade Shantanu
25666835
IND
1426
U13
69
Kamble Balbhim
25094386
IND
1424
S60
70
Korde Kedar
25635492
IND
1420
Pune
71
Ade Manoj
25657399
IND
1415
Beed
72
Ishwar Ramteke
5031222
IND
1415
S60
Nagpur
73
Kothari Pranit
25094440
IND
1395
U13
74
Kankariya Mayur
25696505
IND
1388
75
Limaye Vedant
25048155
IND
1375
76
Argade Keshav
5010357
IND
1361
Pune
77
Moghe Mayur
46649301
IND
1361
Pune
78
Sarvankar Girish
25071505
IND
1358
79
Rajput Vilas
5077540
IND
1357
Aurangabad
80
Ghumare Anil P
35056611
IND
1351
Nagar
81
Deshpande Omkar
45012717
IND
1350
82
Wagh Shubham
25071670
IND
1343
83
Rathod Sachin
25627031
IND
1334
84
Deshmukh Varun
45036381
IND
1320
85
Yadav Yash
35079530
IND
1319
Nagar
86
Dhumal Amit
46686886
IND
1317
U13
87
Maskepatil Kaustubh
25711520
IND
1302
88
Kant Swapnil
35038117
IND
1299
89
Halkude Nagnath
45064784
IND
1298
90
Kulkarni Anandrao
46682511
IND
1297
S60
Kolhapur
91
Bothara Pratik
45048711
IND
1295
92
WCM
Wankhade Sanskruti
25063561
IND
1294
w
U13
Akola
93
Sharma Tushar B
25609190
IND
1291
94
Joshi Tejas
46619828
IND
1288
Pune
95
Ronga Shubham
25661515
IND
1286
Pune
96
Inamdar Sahil
25657542
IND
1281
Pune
97
Prajapati Kiran G
46613412
IND
1280
98
Kotasthane Sarang
25635506
IND
1279
Pune
99
Somvanshi Prashant
35079360
IND
1270
100
Gokhale Rishabh Chandrashekhar
35007416
IND
1268
U13
101
Jamsandekar Sujal
25608789
IND
1268
U13
102
Yasugade Dhananjay
46658980
IND
1267
Beed
103
Shejal Sahil Sanjay
25605755
IND
1263
U13
104
Gupta Jitendra
25027271
IND
1254
105
Shinde Nitin
46697780
IND
1254
106
Gawande Devanshi
25631519
IND
1246
w
U13
107
Apte Dhaivat
45035016
IND
1238
108
Oke Rushikesh
46641246
IND
1210
Aurangabad
109
Pingale Shivraj
45088047
IND
1210
U13
pune
110
Gaikwad Ashish
25657453
IND
1209
111
Dhadge Yash
35079280
IND
1207
112
Darwatkar Pratham
45035091
IND
1206
113
Torvekar Girish
35067052
IND
1203
114
Avhad Prajwal
45081824
IND
1201
115
Nilesh Dashrath Bande
25097024
IND
1200
Chandrapur
116
Pandey Saurabh
25717456
IND
1189
Mumbai
117
Pawar Bhushan
35079441
IND
1188
118
Chandrani Shlok
35037790
IND
1175
U13
119
Kulkarni Sameer S
25634984
IND
1174
Nagar
120
Mahajan Ayush
35087290
IND
1172
U13
Kolhapur
121
Jadhav Aditya
25675028
IND
1155
122
Nehal Ahmad Naveed Anjum
35047892
IND
1150
123
Prabhu Aaditya
45035458
IND
1150
U13
Pune
124
Bapat Snehankit
46649140
IND
1135
Pune
125
Jagdale Shivendra
45051682
IND
1130
Nagar
126
Manjrekar Sandeep
25658379
IND
1122
127
Rahatal Sarthak
35030965
IND
1117
U13
128
Purkar Shreyas
45088055
IND
1108
U13
129
Ganeshsohan
45075905
IND
1091
U13
Mumbai
130
Nimbole Sarvesh
45096953
IND
1090
131
Kulkarni Vijay
45048835
IND
1083
S60
132
Patil Hemant
35088467
IND
1075
133
Khunte Sakshi
25634976
IND
1073
w
134
Mahale Tanmay
45001430
IND
1072
135
Ghadge Harsh
25696106
IND
1068
U09
136
Sushant Pandey
25717324
IND
1067
137
Kadam Prathamesh
25094378
IND
1064
138
Jadhav Balasaheb
46697411
IND
1058
139
Wakhare Ishwari
45048924
IND
1058
w
U13
140
Pawar Sukhdeo
35060287
IND
1057
141
Chaudhari Omkar
25679457
IND
1056
Nagar
142
Nagarkatte Vedant
25636227
IND
1047
U13
143
Kudale Om
25657615
IND
1044
U13
144
Kulat Harshal
25661671
IND
1038
145
Rahatal Dnyanda
45046620
IND
1033
w
U13
146
Tikam Aradhya
25657810
IND
1032
U09
147
Wadile Vinayak
46697896
IND
1032
148
Pandharkar Chaitanya
25634992
IND
1028
U13
149
Pathan Juned
45048886
IND
1028
150
Tikotkar Raghav
25667025
IND
1024
Nagar
151
Gohad Niranjan
25666851
IND
1014
U13
152
Vishwas Shivaji
25661922
IND
1010
153
Ade Ramrao
25736639
IND
0
Beed
154
Adgatla Soham
25696050
IND
0
U13
155
Adgatla Tejaswini
25710044
IND
0
w
U13
156
Alvares Sidarth
25736647
IND
0
Mumbai
157
Apte Varada
45001014
IND
0
w
U13
Latur
158
Athawale Archis
25736655
IND
0
U07
Aurangabad
159
Azman Irfan ahmed
25736663
IND
0
Nasik
160
Baldawa Nishit
46686827
IND
0
U13
Aurangabad
161
Behere Devendra
25666703
IND
0
U13
Aurangabad
162
Bhise Adinath
45001243
IND
0
U13
Nashik
163
Bhise Akanksha
25604910
IND
0
U13
Nashik
164
Bobade Ganesh
25736671
IND
0
Satara
165
Bole Sampanda
25736680
IND
0
U09
Solapur
166
Borase Abhijit
25736698
IND
0
U13
167
Borkar Shravani
45091196
IND
0
w
168
Burli Pranav
25047973
IND
0
169
Butte Vaijanath
25697676
IND
0
S60
170
Chandak Shubham
25686178
IND
0
U13
171
Chaudhari Harshal
25679449
IND
0
U13
Nagar
172
Chavan Avinash
25736701
IND
0
Nagar
173
Chavan Bapuso Murlidhar
25736710
IND
0
Pune
174
Chitalkar Nilesh
25736728
IND
0
Nagar
175
Choudhari Prem
25709828
IND
0
U07
176
Dahale Shlok
25736736
IND
0
U13
Nagar
177
Danadamani Ishwar
25737163
IND
0
Pune
178
Deodhar Kshitij
25736744
IND
0
Pune
179
Deoshatwar Ojas
45098816
IND
0
U09
180
Deshmukh Aditya V
25696068
IND
0
U13
181
Deshpande Naren
25666797
IND
0
U07
Nagar
182
Deshpande Samyak
45052638
IND
0
U13
183
Dhamane Shriraj
25709836
IND
0
U09
184
Dhepe Deepak
25736752
IND
0
Beed
185
Doshi Khush
25737171
IND
0
U13
Amravati
186
Gadiya Sujal
25666819
IND
0
U13
187
Gange Pranav
25657470
IND
0
Pune
188
Garad Akhilesh
25696483
IND
0
189
Garad Akshay
45081913
IND
0
190
Ghogare Bhakti
25736760
IND
0
Nagar
191
Ghogare Gauri
25736779
IND
0
U13
Nagar
192
Gugale Daksh
25696122
IND
0
U13
193
Gugale Smit
25696092
IND
0
U13
194
Hajarnis Shoumik
25736787
IND
0
U13
Pune
195
Inani Devansh
25647547
IND
0
U09
Latur
196
Jadhav Adarsh
25634950
IND
0
U13
Nagar
197
Jalalwad shubham
25736795
IND
0
Pune
198
Jamgaonkar Kanak
25709879
IND
0
U07
199
Jare Rahul
25667050
IND
0
Nagar
200
Kadam Pallavi
25711814
IND
0
w
U13
Beed
201
Kale Atharva
25736809
IND
0
Pune
202
Kamble Deepak
25736817
IND
0
203
Kannav Veddika
25661647
IND
0
w
U13
Pune
204
Kharde Ruturaj
45082014
IND
0
U13
Nagar
205
Kshirsagar Anay
25736825
IND
0
Nagar
206
Kukade Anand
45082049
IND
0
207
Kulkarni Shriniwas
25736833
IND
0
U13
Pune
208
Kulkarni Aarsh
25662074
IND
0
U09
Pune
209
Kulkarni Abhijit
25736841
IND
0
210
Kulkarni Atharva P
25736850
IND
0
Latur
211
Kulkarni Suraj
25736868
IND
0
212
Kulkarni Vivek
25737180
IND
0
Pune
213
Kumawat Ghanashyam
25666959
IND
0
214
Kurade Abhijeet
25736876
IND
0
Mumbai
215
Kurandale Kunal
25666975
IND
0
U13
Pune
216
Machhi Jagdish
25736884
IND
0
217
Mali Arun
25736892
IND
0
218
Mane Sandeep
25736906
IND
0
Kolhapur
219
Mohorir Bhaskar
25709950
IND
0
S60
220
Mohorir Shrikrishna
25736914
IND
0
S60
221
Nagare Neel
25709968
IND
0
U07
222
Narhire Pranav
25736922
IND
0
Pune
223
Narote Archit
46687025
IND
0
U09
Aurangabad
224
Palekar Ansh
25736930
IND
0
U13
Pune
225
Pandey Vedanshi
25692917
IND
0
w
U13
226
Patare Aarush
25635034
IND
0
U09
227
Patare Tanmay
25635042
IND
0
U13
228
Patil Ashwin
25736949
IND
0
229
Patil Parth
45080640
IND
0
U09
230
Patil Sunita
25736957
IND
0
w
Pune
231
Pawar Krushna
25696220
IND
0
U09
232
Pawar shivkumar
25736965
IND
0
233
Phadnis Tanay
25661787
IND
0
U09
Pune
234
Radkar Saksham
25657755
IND
0
U13
235
Raghav Bhargaw
25647750
IND
0
U09
Latur
236
Raghuvanshi Prabjyotsingh
25736973
IND
0
Pune
237
Rajput Vishwajeet
25686291
IND
0
U13
Aurangabad
238
Rathi Santosh
25736981
IND
0
Jalna
239
Rathi Tanishka
25686038
IND
0
w
U09
240
Rathod Pratik
25736990
IND
0
Pune
241
Raut Prathamesh
25737007
IND
0
Beed
242
Sachdev Diya
25737015
IND
0
U13
Nagar
243
Sachdev Shivnathkit
25737023
IND
0
U13
Nagar
244
Sapre Purva
45091315
IND
0
w
245
Satalkar Sanskar
25737040
IND
0
U13
Pune
246
Saiyyad Juner
25737031
IND
0
Dhule
247
Sayyed Gaus
25737058
IND
0
U13
248
Sayyed Sabir
25737066
IND
0
U09
Beed
249
Shaikh Jakir
25667157
IND
0
Nagar
250
Shaikh Saeed
25737074
IND
0
U13
Beed
251
Shaikh Sufiyan M
25720007
IND
0
Pune
252
Shinde Sanskar
46697799
IND
0
U13
253
Shinde Sujit
25737082
IND
0
Raigad
254
Shinde Swapnil
25737090
IND
0
Pune
255
Singh Avinash
25737104
IND
0
256
Surana Aaditya
25737112
IND
0
U13
Nagar
257
Takare Paras
25737120
IND
0
258
Talreja Labhesh
25635115
IND
0
U13
259
Thakare Parag
25737139
IND
0
Dhule
260
Ukirde Shrinivas
45051887
IND
0
261
Upadhye Swanand
25071661
IND
0
262
Uplenchwar Anay
45099251
IND
0
U09
263
Vishwakarma Gaurav
25737147
IND
0
264
Wable Venkatesh
25666967
IND
0
265
Wadhavane Sitaram
45010323
IND
0
266
Wagh Deepanshu
25737155
IND
0
Amravati
267
Zawar Ishita
25696238
IND
0
w
U09
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları