Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 17:59:25
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
3rd Bahrain Chess Academy Kids Open Tournament
Zadnja izmjena22.04.2017 14:51:05, Creator/Last Upload: Bahrain Chess Academy
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
spol
Vrsta
Sk.
1
Surya Jaya
IND
1650
U14
2
Ryan Stephen
IND
1620
U14
3
Abhishek Ganesan
IND
1600
U16
4
S GopiKrishna
IND
1560
U12
5
James Manuel Thomas
IND
1540
U10
6
Abhinav Prasad
IND
1500
U14
7
Aghiad Mero
SYR
1500
U14
8
Yakov Cherian Thomas
IND
1490
U12
9
Ahmad Miro
SYR
1480
U16
10
Aditya Sai Krishna
IND
1450
U12
11
David Moraes
IND
1450
U16
12
Ali Abdul Nasser AlSahaf
BRN
1400
U16
13
Ali Alsisi
BRN
1400
U14
14
Anirudh Sai Krishna
IND
1400
U14
15
Chris Thomas Mathew
IND
1400
U12
16
Dhyan Manoj
IND
1400
U12
17
Anish Vaman Khorjuenkar
IND
1350
U8
18
Mayo Urban
USA
1350
U12
19
Pranesh.J.R
IND
1350
U10
20
Nikunj Kanchan
IND
1340
U12
21
Vaishnovi
IND
1320
w
U14
22
Omar Kamp
USA
1300
U12
23
Samved Shaji
IND
1300
U12
24
Vir Toolsidass
IND
1300
U12
25
Y. Bala Srivatsav
IND
1300
U14
26
Mahika. V
IND
1280
w
U10
27
Vyom Gupta
IND
1260
U10
28
Avran m Thomas
IND
1250
U10
29
Jeevans Deepan
IND
1250
U14
30
Harsha.J.R
IND
1200
w
U8
31
Joel Saji Varghese
IND
1200
U16
32
Manini Desai
IND
1200
w
U8
33
Mansi Desai
IND
1200
w
U8
34
Paolo Thomas
IND
1200
U8
35
Priyadarshini.T.C
IND
1200
w
U12
36
Samjauta Sankaranarayanan
IND
1200
w
U12
37
Vaibhav Raj Saxena
IND
1200
U10
38
Amrutha Lakshmi Pilli
IND
1150
w
U12
39
Shu Kairui
CHN
1120
U8
40
Aadhesh Nambi
IND
1100
U8
41
Aditya Jithesh
IND
1100
U10
42
Ajinkya Vaman Khorjuenkar
IND
1100
U8
43
Akshitha Venkatesan
IND
1100
w
U8
44
Aryan Bansod
IND
1100
U8
45
Erwin Godinho
IND
1100
U12
46
Kareem Manassaki
BRN
1100
U10
47
Atharva Mehrotra
IND
1080
U8
48
Faisal Kazak
CAN
1070
U10
49
Jananisree Mahendran
IND
1070
w
U10
50
Harish kruthick
IND
1060
U10
51
Mahathi Aravind
IND
1060
w
U8
52
Alaina Agarwal
IND
1050
w
U8
53
Harini.T
IND
1050
U16
54
Ashok Sunjay Shanbhag
IND
1000
U8
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use