Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 21:20:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Tartu Suvi kiirturniir Tartu, 03.06. 2017
Son güncelleme03.06.2017 16:23:38, Oluşturan/Son Yükleme: Eesti Maleliit
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
IM
Berzinsh Roland
LAT
2446
- - -
2
IM
Seeman Tarvo
EST
2435
Laagri MAEKK
3
GM
Shvõrjov Igor
EST
2354
T. Truusi MKK
4
FM
Shishkov Andrei
EST
2338
T. Truusi MKK
5
FM
Vovk Ilja
EST
2337
MA Vabaettur
6
Sharankov Grigori
RUS
2322
Tallinna MK
7
Kiltti Jyrki
FIN
2268
- - -
8
Petrov Dmitri
EST
2259
SK Diagonaal
9
CM
Päären Hugo
EST
2175
Rapla MK
10
Trohhelev Boris
EST
2170
Tartumaa
11
WIM
Tsõganova Monika
EST
2163
Narva SK MaletƤht
12
Pedoson Georg Aleksander
EST
2123
MA Vabaettur
13
CM
Kuusk Andres
EST
2103
Tartu Kalev
14
CM
Rauk Tõnu
EST
2103
Kadrioru MK
15
CM
Truus Tõnu
EST
2087
T. Truusi MKK
16
WFM
Olde Margareth
EST
2078
Tallinna MK
17
Uibokant Mathias Robert
EST
1963
Tallinna MK
18
CM
Pritulina Svetlana
EST
1947
SK Valge Ratsu
19
Järnström Henrik
FIN
1943
Garde
20
Olde Grete
EST
1940
Tallinna MK
21
Tiisler Tanel
EST
1938
Tartu Kalev
22
Paabo Priit
EST
1918
- - -
23
Plitnieks Janis
LAT
1918
- - -
24
Protassov Vlad
EST
1898
Narva SK MaletƤht
25
Põdersalu Aivar
EST
1848
- - -
26
Hinrikus Toivo
EST
1847
Tartu Ć?likooli MK
27
CM
Kruusiauk Heda
EST
1838
T. Truusi MKK
28
Siidirätsep Endel
EST
1832
Harjumaa
29
Runnel Simo
EST
1805
Tartumaa
30
Ots Heikki
EST
1783
PƵlva MK
31
Orgse Karl Kristofer
EST
1775
MA Vabaettur
32
Parts Tiit
EST
1773
Tartumaa
33
Sepandi Jaak
EST
1735
- - -
34
Saareall Oskar
EST
1730
Tartu Kalev
35
Jakobi Arnold
EST
1722
Vaimastvere SK ILLI
36
Uibokant Karl Oskar
EST
1719
Tallinna MK
37
Olde Karl Erik
EST
1712
Tallinna Mk
38
Kalvet Tõnu
EST
1701
MK Faalanks
39
Tiisler Ander
EST
1692
Tartu Kalev
40
Levchenko Marina
EST
1678
MA Vabaettur
41
Kaldmaa Janis
EST
1647
Tartu Kalev
42
Jõerand Jenna
EST
1633
MK Areng
43
Kokk Karl Mattias
EST
1628
Tartu Kalev
44
Mihhailov Artur
EST
1628
MA Vabaettur
45
Shadrina Eva
EST
1625
Tallinna MK
46
Blokhin Sofia
EST
1622
Tallinna MK
47
Filimonov Ilja
EST
1622
MK Areng
48
Sizov Lev
EST
1619
Kohtla-JƤrve SK Kalev
49
Slavinski Nikita
EST
1619
T. Truusi MKK
50
Schneider Uku
EST
1614
Tallinna MK
51
Pool Linda Maria
EST
1610
Tartu Kalev
52
Krivenko Dion
EST
1599
Malekool 64
53
Põvvat Aalo
EST
1592
- - -
54
Viller Epp
EST
1588
- - -
55
Ott Karl Eric
EST
1574
Tartu Kalev
56
Mertins Ostap
EST
1463
Tallinna MK
57
Karis Fredi
EST
1441
Tartu Kalev
58
Karro Adeliis
EST
1413
Tartu Kalev
59
Pritulina Nadezda
EST
1383
Kohtla-JƤrve SK Kalev
60
Kozlov Valeri
EST
1333
T. Truusi MKK
61
Lehes Ott Oskar
EST
1312
Tartu Kalev
62
Paat Karl
EST
1226
MK Areng
63
Aland Andor
EST
1000
Tartu Kalev
64
Babris Rihards
1000
LAT
65
Ninua Luka
GEO
1000
66
Zareckis Andrejs
1000
LAT
67
Zareckis Roberts
1000
LAT
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları