Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 10:49:30
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
XV Festival Scacchistico Internazionale " Città di Amantea " Open B
Son yeniləmə25.09.2017 16:52:46, Müəllif/Son yükləmə: Sepp1961
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
2N
Pochyhaylo Andriy
2829342
ITA
1893
RC
2
1N
Mazzetta Renato
817643
ITA
1859
TO
3
1N
Giannoni Federico
835846
ITA
1831
CA
4
1N
Cino Giuseppe Adalberto
2830642
ITA
1828
PA
5
1N
De Zerbi Sergio
859052
ITA
1826
CZ
6
1N
Madiai Filippo
2828850
ITA
1811
AR
7
1N
Paduano Gennaro
861294
ITA
1803
NA
8
1N
Savitteri Calogero
2831746
ITA
1803
AG
9
1N
Catapano Francesco
851051
ITA
1794
CS
10
1N
Cicero Angelo
873039
ITA
1792
CS
11
1N
Di Salvio Giuseppe
878421
ITA
1770
SA
12
ACM
Natoli Domenico
806277
ITA
1744
PA
13
1N
Panariello Francesco
836893
ITA
1736
NA
14
1N
Cautiero Pietro
864064
ITA
1729
CR
15
CM
Caporale Giuseppe Guido
2108895
ITA
1728
AV
16
1N
De Marinis Marcello
864145
ITA
1728
RM
17
2N
Petrucci Fabio
ITA
1717
RM
18
2N
Chiabrando Davide
2829679
ITA
1713
TO
19
1N
Fiorentino Vincenzo
878227
ITA
1706
CS
20
1N
Rametta Marcello
829102
ITA
1701
CS
21
2N
Vasta Armando
889172
ITA
1687
CZ
22
2N
Parlato Rovella Nazareno
2834257
ITA
1684
PA
23
1N
Cottone Salvatore
826146
ITA
1682
PA
24
2N
Monatti Patrizio
896969
ITA
1662
FI
25
2N
Bellantoni Corrado
876070
ITA
1660
VV
26
2N
Di Dario Dario
846015
ITA
1659
RM
27
3N
Rubino Renato
ITA
1656
CZ
28
2N
Spina Giovanni
2818596
ITA
1654
CS
29
2N
Astorina Davide
2801057
ITA
1651
CT
30
2N
Morana Marco
885274
ITA
1650
TP
31
2N
Bandieramonte Enrico
865052
ITA
1629
PA
32
2N
Ferro Ferruccio
886750
ITA
1628
VV
33
2N
Corasaniti Alessio
2830162
ITA
1616
CZ
34
2N
Gigliotti Vitaliano
2809880
ITA
1614
CZ
35
1N
Scovazzi Tullio
837644
ITA
1610
MI
36
Yarur Elsaca Daniel
3409503
CHI
1608
37
2N
Paletta Giuseppe
804185
ITA
1608
CS
38
Rubino Alessandro
2855025
ITA
1605
39
3N
Miceli Claudio
859141
ITA
1592
CZ
40
2N
Mercuri Delia
842508
ITA
1574
RC
41
2N
Galante Benedetto
879487
ITA
1561
PA
42
3N
Balsano Giulio
2816437
ITA
1555
PA
43
3N
Miosi Francesco
2835075
ITA
1551
PA
44
2N
La Franca Vincenzo
881457
ITA
1549
PA
45
2N
Scarlato Gianfranco
2809791
ITA
1547
CE
46
2N
La Spina Stefano
2846476
ITA
1545
CT
47
3N
Coniglio Rosario
2809236
ITA
1533
KR
48
3N
De Vincentiis Salvatore
2886460
ITA
1533
NA
49
1N
Norrito Salvatore
836788
ITA
1520
PA
50
2N
Denozza Mauro
801950
ITA
1516
RM
51
3N
Romeo Giovanni M.
2802991
ITA
1515
RC
52
3N
Dagnino Marcello
860018
ITA
1511
PA
53
2N
Giliberti Antonio
872822
ITA
1497
AV
54
3N
Gallucci Vittorio
ITA
1490
RM
55
3N
La Rana Fabio
896845
ITA
1490
NA
56
2N
Bruno Elio
801402
ITA
1483
CS
57
NC
Italiano Michele
2878955
ITA
1470
RC
58
NC
Vasta Piergiorgio
ITA
1470
CS
59
3N
Manti Elisa
2802967
ITA
1459
RC
60
3N
Procopio Giuseppe
2849661
ITA
1459
CZ
61
3N
Attina' Rodolfo
868604
ITA
1451
RC
62
NC
Rubino Giovanni
891959
ITA
1449
VV
63
2N
D'elia Mario Domenico
859060
ITA
1447
CZ
64
3N
Verre Gaetano
2825274
ITA
1445
NA
65
Fiorentino Serena
ITA
1440
66
2N
Amodei Diego
ITA
1428
CZ
67
NC
Giannini Fabio
2837736
ITA
1422
PZ
68
NC
Nazzareno Mario
ITA
1377
CS
69
NC
Procopio Francesco
2849653
ITA
1370
SO
70
NC
Siviglia Michele
2849670
ITA
1369
CZ
71
2N
Paragliola Gennaro
804207
ITA
1358
CZ
72
3N
Palermiti Francesco
876100
ITA
1333
RC
73
Yarur Rescaglio Maria Jose
3407136
CHI
1261
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri