Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 15:46:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
2. ASKÖ Schwarzatal Open 2017 A Turnier - 30 Min, Kontumazzeit
Son yeniləmə17.09.2017 21:02:20, Müəllif: IS Margit Almert,Son yükləmə: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
1
IM
Halvax Georg
1619543
AUT
2421
2
IM
Danner Georg
1600303
AUT
2300
3
CM
Bauer Thomas
1639293
AUT
2176
4
MK
Weinwurm Wolfgang Dr.
1619454
AUT
2122
5
WFM
Trippold Denise
1625594
AUT
2078
6
Rattinger Thomas
1602438
AUT
1936
7
Fischer Johannes
1632043
AUT
1934
8
Schmoll Arnold
1605569
AUT
1915
9
Thier Robert
1612220
AUT
1841
10
Stallinger Vanessa
1628941
AUT
1830
11
Borz Radu-Beniamin
1638009
AUT
1796
12
Zapfel Paul
1618075
AUT
1747
13
Scherz Marco
1651048
AUT
1729
14
Kopinits Silvia Mag.
1618652
AUT
1705
15
Lentner Wolfram Mag.
1634739
AUT
1667
16
Bauer Wolfgang
1657402
AUT
1632
17
Riegler Leonie
1649507
AUT
1595
18
Woltron Karl
1647474
AUT
1584
19
Steiner Helmut
1625322
AUT
1581
20
Morgenbesser Rupert Jun.
1628216
AUT
1566
21
Morgenbesser Rupert
AUT
1559
22
Rigler Caroline
1645714
AUT
1550
23
Bock Walter
1658573
AUT
1531
24
Freyler Fritz
1647458
AUT
1523
25
Kucera Ernst
1647466
AUT
1518
26
Sam Gerhard
1658654
AUT
1503
27
Konrad Johann
1640160
AUT
1457
28
Anderl Willibald
1640496
AUT
1442
29
Pristernik Arnold Mag.
1619144
AUT
1419
30
Riegler Moritz
1658646
AUT
1386
31
Blaschke Kurt
AUT
1371
32
Gschiel Alexander
1653202
AUT
1341
33
Rigler Hans Peter
1653210
AUT
1260
34
Fürndrath Kilian
1662430
AUT
1232
35
Kelaptrishvili Elene
1653229
AUT
1219
36
Fugger Thomas Mag.
1659367
AUT
1217
37
Müller Nick
AUT
1102
38
Englitsch Thomas
1657410
AUT
1043
39
Neuwirth Eva
1658638
AUT
858
40
Kadlicz Michael
AUT
0
41
Spiess Christoph
AUT
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri