Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 16:20:24
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
TORNEO DE SEGUNDA CATEGORIA 2017
Zadnja izmjena10.09.2017 23:46:26, Creator/Last Upload: Federation Nacional de Ajedrez de Guatemala
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Monzon Perez Calixto Raul
GUA
1995
Gua
2
Perez Fredy Jesus
GUA
1982
Gua
3
Villatoro Duque Christopher
GUA
1947
Gua
4
Pineda Wilson
GUA
1924
Gua
5
Pirir Josue Daniel
GUA
1899
Gua
6
Vidaurre B. Fernando
GUA
1886
Gua
7
Juarez Bran Samuel
GUA
1854
Gua
8
Rodriguez A. Nelson
GUA
1846
Gua
9
Palencia Julio
GUA
1818
Gua
10
Rodriguez M Luis Roberto
GUA
1796
Gua
11
De Leon Rudy
GUA
1778
Gua
12
Lopez Oseas Daniel
GUA
1776
Gua
13
Urrutia Gabriel
GUA
1772
Gua
14
Pelaez M. Salvador E.
GUA
1742
Gua
15
Urizar Melgar Carlos Antonio
GUA
1713
Gua
16
Lemus Rafael
GUA
1708
Gua
17
Gonzalez S. Mauricio Antonio
GUA
1670
Gua
18
Morales Beyugo Marco A.
GUA
1659
Gua
19
Reinhard Dietmar
GUA
1658
Gua
20
Vela Alonzo Luis A.
GUA
1639
Gua
21
Rodriguez Castillo Roberto
GUA
1604
Gua
22
Garcia Eddy
GUA
1601
Gua
23
Juarez Garcia Daniela
GUA
1586
Gua
24
Aragon Ricardo M.
GUA
1540
Gua
25
Maldonado Leonardo B.
GUA
1527
Gua
26
Jimenez Luis David
GUA
1521
Gua
27
Batres Lopez Armando
GUA
1500
Gua
28
Garcia Gerardo
GUA
1497
Gua
29
Juarez Garcia Josue
GUA
1475
Gua
30
Corado Adrian Mauricio
GUA
1474
Gua
31
Reyes Gonzalez Antonio
GUA
1456
Gua
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use