Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:


προβολή στοιχείων τουρνουά
 

9. Pfalz-Open 2018 B-Turnier

Τελευταία ενημέρωση12.02.2018 20:01:13, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: gjo

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαFIDE IDΧΩΡΔΕλοΕΕλοΣύλλογος
1
Vega Lopez De Nava Cesar Octav5105471MEX19491892SC Flörsheim 1921
2
Elier Ali16217543GER19461916Sfr. Brackel 1930
3
Bajorski Marius12938831GER19441893SV 1920 Hofheim
4
Bohne Lutz4686543GER19241860Post SV Neustadt
5
Herwig Carsten1271969GER19211901SC 65 Reilingen
6
Lawrenz Denny16226968GER19191865SC Wolfratshausen 1948
7
Rieger Mario4608704GER19161763Märkischer Springer Halver
8
Schmitt Roland24613428GER19090CE Mundolsheim
9
Bussemer Karsten16252683GER01905TSV Plaue
10
Klein Klaus24660558GER01899Post SV Neustadt
11
Scholz Philipp1271727GER18941798SC 1926 Haßloch
12
Bäumer Frank12914126GER18911824Gambit Gusenburg
13
Köhler Gernot Dr.12925810GER18891764SV Worms 1878
14
Schnepel Thomas4674731GER18861817SC Pforzheim 1906
15
Braje Monika24661260GER18781871SG PST-Trier / Bernkastel-Kues
16
Faulhaber Tobias1271914GER18661850SC Schifferstadt
17
Leser Stefan12997706GER18641821SV Weingarten
18
Wieczorek Heinz24620912GER18541754SC Schwarz-Weiß Nürnberg Süd
19
Ley Sabrina12938130GER18531846SV Turm Lahnstein
20
Schwarz Dietmar1271897GER18531685Post SV Neustadt
21
Gutzen Werner24655228GER18451772SK Mannheim 1946
22
Pek Istvan4678770GER18441734SK 1960 Neckarhausen
23
Lohvinov Petro14176661UKR18391816SK München Südost
24
Fieberg Christoph12911364GER18361786SG Porz
25
Shahisavandi Abdollah1271894GER18361691Karlsruher SF 1853
26
Hinrichs Paul12942545GER18341880SK Bingen
27
Reissfelder Matthias16217845GER18321656SC Rülzheim
28
Schmidt-Hieber Michael Dr.12968439GER18241597Post SV Neustadt
29
Tönjes Jürgen12918300GER18241763SF Lilienthal von 1971
30
Mertens Gottfried24621951GER18161660SK Weinheim 1911
31
Boschmann Alexander12998605GER18151669SK Denzlingen
32
Ziegenfuss Antonia12962554GER18151825OSG Baden-Baden
33
Mayer Alexander1271916GER18101734SC Schifferstadt
34
Engel Harald16235967GER18091702SC Ingersheim
35
Meusel Rolf4682483GER18091713SK 1879 HD-Handschuhsheim
36
Michels Holger16202570GER18091758SG Mörsdorf-Lahr
37
Weigert Matthias16227840GER18081681SG Porz
38
Burger Volker12984000GER18071729SC Niederkirchen
39
Retzlaff Thomas12980633GER18071735SF Fallersleben
40
Wacker Andreas12953083GER18061776SC 1997 Lambsheim
41
Borowski Przemyslaw1183613POL18050LKS Goniec Zarow
42
Wastian Hans-Georg12911615GER18051692Sfr. Brackel 1930
43
Kilthau Peter4669371GER18021787SK Mannheim 1946
44
Vakuliuk Fiodor24630756GER18011779SC 1926 Leimen
45
Flach Helene12929735GER17991758SK Langen
46
Khamenya Vitalia12959260GER17971804SK Gräfelfing
47
Bardorz Christoph16236858GER17951663TSV 1869 e. V. Rottendorf
48
Wieber Dominik24699012GER17941787TSV Schott Mainz
49
Rudolph Eva16200594GER17931794Düsseldorfer SK 14/25
50
Stalter Thomas1271922GER17921674Mosbacher SC von 1931
51
Künitz Klaus4640713GER17891808TSV Schott Mainz
52
Buhr Patrick16206436GER17851834SC Heimbach-Weis/Neuwied
53
Oberhofer Peter12941239GER17831721SC Bavaria Regensb.1881
54
Ponomarev Maximilian16216768GER17781785SC Tarrasch 45 München
55
Wurmbauer Nils16253337GER17781650SV Ebersbach
56
Wagner Werner12903060GER17751638SC Anderssen St. Ingbert 1920
57
Grünert Thomas24606685GER17711702SF Illingen
58
Strieck Christian1270329GER17621684SK Mannheim 1946
59
Basovskiy Jana16208617GER17601709SK Mannheim 1946
60
Mitran Marie243191BEL17590Moretus Hoboken
61
Meyer Marcel12997234GER17561708SJ Herborn 1998
62
Lohkämper Thomas16231210GER17531815Sfr. Schwerte 1951
63
Henn Peter12922374GER17511675Godesberger SK 1929
64
Rimpler Rafael24660639GER17511665SK Mannheim 1946
65
Uhrig Claus16236629GER17511535TSV Germania 1900 Malschenberg
66
Flemming Klaus Dr.12940143GER17500
67
Triantafillidis Simeon12953113GER17481759SF HN-Biberach 1978 e.V.
68
Ziegler Ulrich Prof. Dr.12908045GER17481545SK Fortuna Leipzig
69
Schulz-Runge Michael12979082GER17471755Freier SV von 1898 Dortmund
70
Zwecker Jürgen16256387GER01747SV 1947 Walldorf
71
Neisius Laura Maria12910040GER17441607SK Freiburg-Zähringen 1887
72
Renner Michael Dr.12998931GER17411672SC Heimbach-Weis/Neuwied
73
Floren Dieter Dr.12940011GER17391701Hamburger SK von 1830
74
Liu Sijia Anna12989746GER17371694SV Stuttgart-Wolfbusch 1956
75
Guckes Fabian1271995GER17341727SV Worms 1878
76
Bengsch Norbert Dr.24662127GER17331658SG Donautal Tuttlingen
77
Kammerer Utz16238320GER17321625Heilbronner SV
78
Becker Ralph12915386GER17281676SC 1975 Paimar
79
Reitz Theresa12971901GER17271701VfR-SC Koblenz
80
Kobald Matthias12945200GER17211636SV Stuttgart-Wolfbusch 1956
81
Schmitz Karl-Heinz24630519GER17211552Sfr. Konz-Karthaus
82
Hardt Anton16239466GER17181691SK Mannheim-Lindenhof 1865
83
Morales Rivas Lucia2214490ESP01714SG Kaiserslautern 1905
84
Kissel Ralf24629871GER17131628SK 1912 Ludwigshafen
85
Damrich Alina12964603GER17071623Aschaffenburg- Schweinheim
86
Boder Jan16243226GER17051764SG Mörsdorf-Lahr
87
Oberhofer Marie12938165GER17041710SC Bavaria Regensb.1881
88
Mang Markus Dr.12952915GER17031587SG Kaiserslautern 1905
89
Kobald Jacqueline12988162GER17011688SV Stuttgart-Wolfbusch 1956
90
Bardorz Stefan16245474GER16941619TSV 1869 e. V. Rottendorf
91
Daday Csaba Dr.1231995NED16941732SF Heidelberg
92
Behning Manuel16236564GER16931504Post SV Neustadt
93
Wacker Manfred12952850GER16911639SC 1997 Lambsheim
94
Buchmann Christophe26062453FRA16881693SK Ötigheim
95
Gottschall Ina24603767GER16861596USV TU Dresden
96
Ziegenfuß Larissa12974722GER16851679SG Blau-Weiß Stadtilm
97
Pogosian Norair26053357FRA16841660SK Ötigheim
98
Schaefer Peter Felix Dr.16251628GER16831753
99
Lohrmann Tabea12911941GER16761697SC Waldkirch 1910
100
Humm Peter16246284GER16730Neustadt
101
Löhr Hans-Gerd Dr.12953032GER16721604Turm Kandel
102
Garbuz Nicole12990701GER16711689Sfr. Brackel 1930
103
Zwißler Erich1271958GER16701433Turm Kandel
104
Probst Ilias16238974GER16691359TSG Eisenberg Schach
105
Michels Fabio16223780GER16651636SG Mörsdorf-Lahr
106
Ohler Julius16238982GER16541571SG Trier
107
Butenandt Svenja12993859GER16521599FC Bayern München
108
Spreer Lutz24663573GER16491590Burgstädter TSV 1878
109
Wagner Victoria16232348GER16471694Erfurter SK
110
Dietz Helena16239016GER16461243SC Hagenbach
111
Lenaerts Robbe236853BEL16400
112
Seepe Uwe12992585GER16401554SV Königsspringer Lemgo
113
Burdot Yves4002156LUX16361779
114
Walbrecht Quirin16242149GER16291475FC Bayern München
115
Bastian Ben16220587GER16251531SJ Herborn 1998
116
Wiedemann Thilo12903671GER16241550Flechtinger SV
117
Kunisch Nina12982849GER16221591TV-Großostheim 1900
118
Wastian Mareike12947423GER16141576Sfr. Brackel 1930
119
Kluge Malte16243838GER16121467SF 59 Kornwestheim
120
Leser Thomas16215109GER16081463SV Weingarten
121
Mitran Ovi240354BEL16050Brasschaat
122
Herrmann Gerhard16245679GER16021319SC Königsspringer Alzenau
123
Kirchner Stefan12937851GER16021531SF Schöneck
124
Siegel Rainer24630624GER15990
125
Jahraus Marlis12976229GER15971538SC Untergrombach 46
126
Uhlarz Jörg24614017GER15971477SC Mühlacker 1923
127
Back Lennart12918407GER15961551SF Rot 71
128
Jiang Tiantian8611491CHN15960
129
Zell Hannah16208900GER15931556SV Jedesheim 1921
130
Im Brook Jens24660540GER15851486SK Mannheim-Lindenhof 1865
131
Schwartz Oliver16207459GER15831579SC Ostfildern 1952
132
Chassard Cedric16243536GER15801575SV 1926 Riegelsberg
133
Baureis Julian12991112GER15781539SV 1947 Walldorf
134
Mock Gabriel16227530GER15751688FC Ergolding 1932
135
Grining Maria16235037GER15741556Karlsruher SF 1853
136
Laag Pascal Benedikt16256069GER01574SK Dahn
137
Marmann Jan16225937GER15581457SC Oberhausen-Rheinhausen
138
Dietz Daniel16239024GER15521353SC Hagenbach
139
Kokowski Kevin16256417GER01541SV 1947 Walldorf
140
Wiktor Henryk36062189FRA15400CE St. Just Les Tours infernales
141
Bardorz Jana16208897GER15391561TSV 1869 e. V. Rottendorf
142
Sow Aliou Bocar36051276FRA15380Illkirch
143
Kiel Gerhard Dr.16232062GER15310
144
Schranckenmuller Daniele20623488FRA15311532SK Ötigheim
145
Guckes Simon12944955GER15211477SV Worms 1878
146
Amato Cristiano12998460GER15181537SK 1947 Sandhausen
147
Halabi Ibrahim16241754GER15111536SK Frankenthal
148
Pohle Saskia16201604GER15111583Muldental Wilkau-Haßlau
149
Saar Thomas16244460GER15061471SVG Saarbrücken 1970
150
Wagner Margarethe16236947GER15001491Erfurter SK

Προβολή πλήρους λίστας