Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 15:55:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Chessfestival Groningen 2017 B group
Son yeniləmə30.12.2017 15:27:08, Müəllif/Son yükləmə: NOSBO
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
1
Knol Geon
1012142
NED
2097
2
Khudovekov Stanislav
24165638
RUS
2084
3
Van Hamond Fons
1018949
NED
2061
4
Akotchik Victor
1017659
NED
2059
5
Jelic Bruno
1012096
NED
2059
6
Johnson Matthew
12200018
SUD
2055
7
Pieters Minko
1030582
NED
2008
8
Verwoert Jef
1004271
NED
1990
9
Schleipfenbauer Bent
1048759
NED
1968
10
De Jongh Benno
1059319
NED
1957
11
Abma Klaas
1034146
NED
1945
12
Kastelijn Toine
1021788
NED
1937
13
Jacobse Justin
NED
1907
14
Vermeulen Frans
1017675
NED
1894
15
Oord Raymon
1046110
NED
1873
16
Leentjens Gilbert
1019988
NED
1866
17
Husers Yannic
1043587
NED
1848
18
Haan Gertjan
1039350
NED
1830
19
Montsma Foppe-Jan
1011472
NED
1823
20
Huizinga Egbert
1007416
NED
1817
21
Lucas Fred
1045130
NED
1814
22
Beukema Constantijn
240192
BEL
1811
23
Den Dunnen Lola
1045750
NED
1809
24
Manenschijn Wouter
1043366
NED
1808
25
Klunder Johan
NED
1800
26
Beukema Christiaan
1032976
BEL
1797
27
Martinez Anna
1056476
NED
1793
28
Van Der Graaf Jaap
1045024
NED
1775
29
Wallat Jessica
12909637
GER
1773
30
Pompstra Henk
1030590
NED
1772
31
Muller Kenneth
1052977
NED
1767
32
Visser Ynte
1021923
NED
1761
33
Cleveringa Writser
1053604
NED
1734
34
Van Indie Frank
1030701
NED
1733
35
Welling Sophie
1021478
NED
1717
36
Benninga Mark
1048996
NED
1712
37
Koedijk Klaas Jan
1054880
NED
1706
38
Dekker Jasper
1059572
NED
1700
39
Waardenburg Marlinde
1050265
NED
1695
40
Neisingh Nils
1056484
NED
1681
41
Waardenburg Feline
1047558
NED
1658
42
Van Der Hagen Loek
1052853
NED
1652
43
Wallat Stephan
12912069
GER
1629
44
Hoogeboom Boudewijn
1047914
NED
1627
45
Van Walraven Arie
1032666
NED
1613
46
Beerdsen Marco
1050249
NED
1611
47
Hillenkamp Melchior
1033000
NED
1609
48
Molanus Lennart
1058940
NED
1603
49
Bijvank Kylian
1052756
NED
1583
50
Vandeputte Samuel
231959
BEL
1576
51
Hofstra Tijmen
1053698
NED
1546
52
Dekker Ger
1023306
NED
1540
53
Adema Marrit
1052799
NED
1524
54
De Boer Sake Jan
1045040
NED
1524
55
Oord Jan
1047922
NED
1512
56
Kosse Lukas
1030523
NED
1492
57
Van Nimwegen Martijn
1052942
NED
1485
58
Schlepuetz Volker Dr.
12911011
GER
1467
59
Martinez Sara
1054090
NED
1455
60
Hubers Daan
1054589
NED
1401
61
Smit Wim
1057880
NED
1398
62
Wallat Alexandra
16211413
GER
1391
63
Bijvank Evelyn
1052829
NED
1389
64
Rassolyrad Farid
1056514
NED
1346
65
Molanus Florian
NED
1289
66
Basa Manasvita
1060228
NED
1262
67
Cheng Di
107210370
NED
1240
68
Molanus Eva
NED
1124
69
Luijmes Henk
1047949
NED
909
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri