Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:25:41
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Dr.A.P.J.ABDULl KALAM OPEN FIDE RATING 176787/AP/2017
Zadnja izmjena23.12.2017 03:14:08, Creator/Last Upload: S Subbaraju Hyderabad www.a2hchess.com
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
IM
Ramnathan Balasubramaniam
5001277
IND
2155
TN
2
Cheela Naga Sampath
5021545
IND
1934
AP(VSP)
3
Vijay Kumar Agarwal
5025583
IND
1926
TEL
4
Nikhil M
35015966
IND
1883
AP(VSP)
5
Nagaraju J
5040213
IND
1879
AP(VSP)
6
Ramana Babu B.
5009545
IND
1877
AP(VSP)
7
Sri Sai Baswanth P
25088793
IND
1846
AP
8
Chaitanya Sairam Mogili
35066099
IND
1844
AP
9
Niranjan Mocharla
5051100
IND
1807
AP
10
AGM
Mani Bharathy
25038621
IND
1806
TN
11
Aravind P V S
25097512
IND
1793
TEL
12
Mushini Ajay
35066188
IND
1770
AP
13
Samuel Kumar
5042194
IND
1764
AP(VSP)
14
Sai Kiran Y
25052993
IND
1743
AP
15
Nandha Kumar K
46669060
IND
1729
TN
16
Babu Rao R.
5023378
IND
1727
AP(VSP)
17
Varahalu S.
5029414
IND
1710
AP(VSP)
18
Vijaya Kumar A.V.S.
5015421
IND
1707
AP(VSP)
19
Shanmukha Teja P
35036963
IND
1703
AP
20
Narasimha Raveendra G
45057958
IND
1675
AP
21
Venkateshwara Rao Koyya
5002320
IND
1654
AP(VSP)
22
Krishna Karthik N
25009605
IND
1649
AP
23
P Srinivas Reddy
25097520
IND
1628
AP(VSP)
24
Vishwanath Kannam
46664750
IND
1580
AP
25
Adirathna Kumar S
5046017
IND
1544
AP
26
Kalyan Kumar K
45034761
IND
1544
AP(VSP)
27
Theju K V
25657194
IND
1529
AP
28
Appanna Pilla
35015737
IND
1521
AP(VSP)
29
Kalyani B
35009087
IND
1518
AP
30
Unnikrishnan M A
25027980
IND
1508
Joyalukas
31
Mahendra Teja Mekala
25653237
IND
1505
AP
32
Ch Gopalakrishna Rao
25067915
IND
1494
AP(VSP)
33
Sai Divya M
45030650
IND
1492
AP
34
M Tulasi Ram Kumar
5022649
IND
1479
TEL
35
Rama Raju V L V
46613692
IND
1467
AP(VSP)
36
Vidya Sagar J.B.M.
25005944
IND
1464
AP
37
Adireddy Tarun
25647261
IND
1462
AP
38
Ramanaji Dhulipati
5052416
IND
1458
AP(AKP)
39
Bheri Yaswanth
25089641
IND
1440
AP
40
Adireddy Arjun
25647709
IND
1430
TEL
41
Sai Raj Gopal K
35062310
IND
1412
AP
42
Srihari Devaram
25656414
IND
1409
AP
43
Pidintla Saikumar
45016666
IND
1406
AP(VSP)
44
John Christopher
5060141
IND
1402
TN
45
Charishma Yadav Palla
45034176
IND
1381
AP
46
Saketh Kumar Reddy C
45019932
IND
1377
TEL
47
Uma Maheswara Rao K
25068679
IND
1365
AP(AKP)
48
Sai Nikhil Y
35096141
IND
1359
AP(VSP)
49
Bhaskara Rao Balaga
35039490
IND
1355
AP(VSP)
50
Siva Durga Rao P
35016148
IND
1350
AP(VSP)
51
Trinadharao S
45058318
IND
1348
AP
52
Akhil B V S
45095337
IND
1346
AP(VSP)
53
Seethamraju Venkata Sai Sathvi
46613790
IND
1340
AP
54
Chintada Lakshmi Gayathri
25654276
IND
1315
AP
55
Rushyendra Chowdary Kantipudi
25694979
IND
1312
AP
56
Prasanth K V
46601120
IND
1301
AP
57
Divya Teja P
45057672
IND
1283
AP
58
Goutham Yasodhar Bandaru
25640020
IND
1278
AP(VSP)
59
Radha Krishna Devaki
25640062
IND
1269
AP(VSP)
60
Martin Luther K.
5033950
IND
1259
AP
61
Sri Bhargav Ram Bollapragada
45096082
IND
1249
AP(VSP)
62
Sanjay Bhargav B
46600620
IND
1248
AP
63
Sumaneesh Alluru
25694740
IND
1230
AP
64
Uday Kumar Tummagunta
45034818
IND
1228
AP(VSP)
65
Gopal Rao P V
25654322
IND
1226
AP(VSP)
66
Karthik N
25680609
IND
1223
AP(VSP)
67
B Kishan
46670521
IND
1217
AP
68
Srimannarayana K S S
35073346
IND
1217
AP(VSP)
69
Santosh Reddy T
45034460
IND
1213
AP(VSP)
70
Allumalla Lokeswara Rao
25687832
IND
1188
AP
71
Dekshitha M V D S
46613560
IND
1187
AP(VSP)
72
AIM
Karyasheel P
25088653
IND
1185
TEL
73
Avinash Vvus
35066048
IND
1181
AP
74
Chaitanya Reddy B L
25741098
IND
1174
AP(VSP)
75
Chaandhak P
45034168
IND
1160
AP(VSP)
76
Varshini M
45034575
IND
1153
AP(VSP)
77
Praval Patel
25695681
IND
1148
AP(VSP)
78
Syed Tarannum
45034559
IND
1144
AP(VSP)
79
Prasada Rao Ponnapalli
25009702
IND
1133
AP
80
Gagan P
45034206
IND
1129
AP(VSP)
81
Kodela Keerthi Kanth
25697234
IND
1111
AP(VSP)
82
Yamuna M
25732900
IND
1102
AP(VSP)
83
Avaneesh Gupta D C S
25617060
IND
1101
AP(VSP)
84
Gnana Prasoon Patnaik B
25701550
IND
1098
AP(VSP)
85
Ravi Krishna G
25707817
IND
1088
AP(VSP)
86
Boopathi Sairaju V
25707507
IND
1085
AP(VSP)
87
Veji B Sivaji
25793888
IND
1085
AP
88
Sattiveti Venkatesh
25691309
IND
1082
AP
89
Palla Mohit Yadav
45015880
IND
1077
AP
90
Mummana Venkata Ruthvik
25697307
IND
1062
AP(VSP)
91
Arjun Krishnan Suresh
25701479
IND
1038
AP(VSP)
92
Kalki Mohan Boda
45057800
IND
1034
AP
93
Surya Charith P
45034540
IND
1017
AP(VSP)
94
Yaswant D
25720678
IND
1013
AP(VSP)
95
Aitha Bhanu Murari
25920294
IND
0
AP(AKP)
96
Anisetty Lokesh Kumar
25919202
IND
0
AP(VSP)
97
Annepu Nagaraju
25920308
IND
0
AP
98
Tirumaleswara Rao Atyam
25732838
IND
0
AP
99
Badri Kushal
25920316
IND
0
AP(AKP)
100
Bagada Chalapathi Rao
25920324
IND
0
AP
101
Battula Hemanth
25920332
IND
0
AP(VSP)
102
Bhanu Preetam M
25920340
IND
0
AP(VSP)
103
Bhavya Sri Ponnaganti
45057630
IND
0
AP(VSP)
104
Bhavyasri Kesamsetty
25922564
IND
0
AP(VSP)
105
Bonthula Roshini Sarayu
25901532
IND
0
AP(VSP)
106
Burada Siva Babu
25906810
IND
0
AP(VSP)
107
Butchi Raju S V R
45057648
IND
0
AP
108
Devaki Nandana
25789821
IND
0
AP(VSP)
109
Dharan premjee Jerripotula
25920359
IND
0
AP(AKP)
110
Dhyan Yuvraj Kandregula
25920367
IND
0
AP(AKP)
111
Dilip Kumar Bylapudi
25920375
IND
0
AP(AKP)
112
Dutt B.S.
5091381
IND
0
AP
113
Ganapathiraju Venkata Achutarama
25920383
IND
0
AP(AKP)
114
Ganesh Naidu O K S S
25697200
IND
0
AP(VSP)
115
Gangaraju Patnala
25920391
IND
0
AP(VSP)
116
Gayatri Satya Vinayaka Kopparthi
25920405
IND
0
AP
117
Giridhar Bylapudi
25920413
IND
0
AP(AKP)
118
Gopala Krishnan M
25920421
IND
0
AP(AKP)
119
Goutham Boni
25680579
IND
0
AP(VSP)
120
Gullipelli Gangadhar
25920430
IND
0
AP(AKP)
121
Harsha Vardhan Gedhala
25754530
IND
0
AP
122
Hrishith R
25723685
IND
0
AP(VSP)
123
Jallepalli Vasishta
25920448
IND
0
AP(AKP)
124
Jateen
25680595
IND
0
AP(VSP)
125
Prasanth Kumar K V
25920456
IND
0
AP
126
Kandalam Sri Sai Shashank Raj
25791982
IND
0
AP(VSP)
127
Kandula Jayalaxmi
25920464
IND
0
AP
128
Kannuru Ananth Kumar
25920472
IND
0
AP(AKP)
129
Karanam Nivrutha
25920480
IND
0
AP(AKP)
130
Karri Venkata Vamsi
25920499
IND
0
AP
131
Kata Himakar
25920502
IND
0
AP
132
Kodamanchili Chandrika
25920510
IND
0
AP(AKP)
133
Kolagatla Alana Meenakshi
25789457
IND
0
AP(VSP)
134
Kolluri Krishna Vamsi
25920529
IND
0
AP(VSP)
135
Kundrapu Abhinav Sadwik
25917811
IND
0
AP(AKP)
136
Kundrapu Sai Udeep
25917854
IND
0
AP
137
Kundrapu Kushwanth
46668136
IND
1038
AP(AKP)
138
Laxman Rao M
25920537
IND
0
AP
139
Marpu Kalicharan
25920545
IND
0
AP(VSP)
140
Md Imran
25748580
IND
0
AP
141
Midde Dhanush
25920553
IND
0
AP(AKP)
142
Mohamed Abdul Wajid
25920561
IND
0
AP(VSP)
143
Naga Sahithi
25697544
IND
0
AP(VSP)
144
Palasetty Jaswant Sai
25922572
IND
0
AP(VSP)
145
Pandram Sai
25922580
IND
0
AP(AKP)
146
Pardhav Naidu Rajana
25920570
IND
0
AP(AKP)
147
Patnana Kishore Rajan
25720058
IND
0
AP
148
Peela Raghavendhra
25919040
IND
0
AP(AKP)
149
Peela Srinivasarao
25923277
IND
0
AP(AKP)
150
Pilla Bala Aditya
25922416
IND
0
AP(AKP)
151
Pilla Chaitanya
25920588
IND
0
AP(AKP)
152
Poojitha Battula
25638521
IND
0
AP
153
Poornaditya Pranav Suravarapu
25920596
IND
0
AP(VSP)
154
Praneet Sasanapuri
25654659
IND
0
AP(VSP)
155
Priya Dassi
25920600
IND
0
AP(VSP)
156
Prudhvi Pentakota
25920618
IND
0
AP
157
Pulakandam Vaibhav srikar
25920626
IND
0
AP(AKP)
158
Raman Siddhardh B
25789783
IND
0
AP(VSP)
159
Ramesh Majji
25903420
IND
0
AP
160
Sadi Ram Swarup Reddy
25906690
IND
0
AP
161
Sai Abhigna T V S
25707876
IND
0
AP(VSP)
162
Sai Ganesh Doddi Bhaskara
25697340
IND
0
AP(VSP)
163
Sai Sampath S
25680722
IND
0
AP
164
Sanjay Pradnesh G
25908472
IND
0
AP(VSP)
165
Seedi Jairaj
25920634
IND
0
AP
166
Seetham Raju Ashrith
25920642
IND
0
AP(AKP)
167
Setty Premchand
25920650
IND
0
AP(VSP)
168
Setumadhav Yellumahanthi
25920669
IND
0
AP
169
Shyamala Joyce D
25707906
IND
0
AP(VSP)
170
Sohan Reddy V M
25789490
IND
0
AP(VSP)
171
Sri Lekhya K
25919407
IND
0
AP(VSP)
172
Srinivash Gopal Reddy K
25748610
IND
0
AP
173
Sunkara Krishna Prasad
25920677
IND
0
AP(VSP)
174
Surya Kantham R
25920685
IND
0
AP(VSP)
175
Swathi A
25720538
IND
0
AP(VSP)
176
Dadi Setty Syamala Jyothsna
25919016
IND
0
AP(VSP)
177
Syamkarni Datta Uppalapati
25920693
IND
0
AP(AKP)
178
Taufique Amaan M
25920707
IND
0
AP(VSP)
179
Telu Nagendra Babu
45016860
IND
0
AP(VSP)
180
Tollala Prasad
25920715
IND
0
AP
181
Trishanth Sriramulunaidu Peela
25920723
IND
0
AP
182
Upadhyayula Vamsidhar
25769782
IND
0
AP(VSP)
183
Veera Raju G
35039857
IND
0
AP(VSP)
184
Venkateswara Rao T
25920731
IND
0
AP(VSP)
185
Vihan Venkata Niranjan Thota
25902067
IND
0
AP(VSP)
186
Villuri Palgun
25920740
IND
0
AP(AKP)
187
Peela Vishnu Vardhan
25919091
IND
0
AP(AKP)
188
Yelamarthy Rishyendra
25920758
IND
0
AP(AKP)
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead