Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 15:47:04
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (RŠS) 16.-17.12.2017.
Last update 17.12.2017 12:45:07, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Club/City
1
Aizstrauts Ernests
LAT
Kovšuns
2
Anokhin Yaromir
LAT
Matisone
3
Atvars Rihards
LAT
Skujiņa
4
Auziņš Kristers
LAT
Ungure
5
Azevs Aleksandrs
LAT
Ni
6
Babiško Timofejs
LAT
Raudive
7
Berkovičs Ričards
LAT
Smirnovs
8
Biguzis Armands
LAT
Katišonoks
9
Bičkovs Aleksandrs
LAT
Smirnovs
10
Blūmenfelds Artūrs
LAT
Smirnovs
11
Bogdanovs Aleksandrs
LAT
Borisovs
12
Boroņins Svjatoslavs
LAT
Katišonoks
13
Brencs Mareks
LAT
Skujiņa
14
Buza Daniils
LAT
Ni
15
Ciekurznis Kristaps
LAT
Troņenkovs
16
Driķis Rūdolfs
LAT
Rožlapa
17
Frantkovska Agata
LAT
Raudive
18
Jakubovičs Gustavs
LAT
Galkins
19
Jarmole Patrīcija
LAT
Katišonoks
20
Jeļisejevs Svjatoslavs
LAT
Katišonoks
21
Kaptjugs Arsēnijs
LAT
Smirnovs
22
Kargapoļceva Elizabete
LAT
Borisovs
23
Kargapoļcevs Marks
LAT
Borisovs
24
Kaļgajevs Luka
LAT
25
Kelle Miks
LAT
Skujiņa
26
Kieņa Jaroslavs
LAT
Raudive
27
Kociņš Andrejs
LAT
Vēja
28
Kresse Jānis
LAT
Rožlapa
29
Krieks Romāns
LAT
Raudive
30
Kudina Diāna
LAT
Ni
31
Kuļinskis Mirons
LAT
Smirnovs
32
Labecka Marija
LAT
Valeinis
33
Lampickis Ratmirs
LAT
Raudive
34
Lauva Aleksandrs
LAT
Kovšuns
35
Lauva Katrīna
LAT
Kovšuns
36
Ločmelis Toms
LAT
Valeinis
37
Manžurcevs Ralfs
LAT
Putka
38
Matisons Jānis Mihails
LAT
Valeinis
39
Mieriņa Lauma
LAT
Rožlapa
40
Murins Artjoms
LAT
Skujiņa
41
Pavlovs Vladislavs
LAT
42
Platacis Daniels
LAT
Galkins
43
Rūbežnīks Denis
LAT
Smirnovs
44
Smirnova Kristīne
LAT
Putka
45
Sprūža Aelita
LAT
Galkins
46
Stalidzāne Katrīna
LAT
Raudive
47
Tiščuka Ariadna
LAT
Borisovs
48
Tomko Aleksandrs
LAT
Voronova
49
Trapāns Nils Neo
LAT
Ungure
50
Valands Edgars
LAT
Borisovs
51
Vanags Dāvis Valters
LAT
Valeinis
52
Vertahovs Samirs
LAT
Savčuks
53
Vārpiņš Kristiāns
LAT
Putka
54
Zakulis Kristiāns
LAT
Vēja
55
Začinskis Aleksandrs
LAT
56
Zilbers Tomass
LAT
Valeinis
57
Ļamcevs Iļja
LAT
Voronova
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use