Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 10:56:04
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
2010 O2C Doeberl Cup Premier
Viimeisin päivitys05.04.2010 06:55:03, Creator/Last Upload: Australian Chess Enterprises
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FED
Rtg
1
GM
Li Chao B
CHN
2613
2
GM
Zhao Zong-Yuan
AUS
2592
3
GM
Malaniuk Vladimir P
UKR
2582
4
GM
Jones Gawain C B
ENG
2556
5
GM
Panchanathan Magesh Chandran
IND
2543
6
GM
Smerdon David
AUS
2530
7
GM
Kunte Abhijit
IND
2528
8
GM
Bojkov Dejan
BUL
2505
9
GM
Barua Dibyendu
IND
2479
10
IM
Macak Stefan
SVK
2470
11
IM
Xie George Wendi
AUS
2470
12
GM
Johansen Darryl K
AUS
2457
13
IM
Roy Chowdhury Saptarshi
IND
2429
14
IM
Solomon Stephen J
AUS
2426
15
IM
Goldenberg Igor
AUS
2386
16
IM
Toth Andras
HUN
2385
17
IM
Lane Gary W
AUS
2380
18
IM
Lahiri Atanu
IND
2368
19
IM
Sharma Dinesh K
IND
2361
20
FM
Rej Tomek
AUS
2348
21
FM
Teichmann Erik O M C
ENG
2325
22
IM
Sandler Leonid
AUS
2319
23
Ly Moulthun
AUS
2315
24
FM
Boyd Tristan
AUS
2308
25
Ikeda Junta
AUS
2302
26
Cheng Bobby
AUS
2271
27
Scott Ronald
AUS
2266
28
Steadman Michael
NZL
2264
29
IM
Morris James
AUS
2236
30
Dragicevic Domagoj
AUS
2223
31
Wallis Christopher
AUS
2221
32
Garner David J
ENG
2193
33
Hu Jason
AUS
2192
34
Stojic Dusan
AUS
2192
35
Chowdhury Sohel
BAN
2190
36
Oliver Gareth
AUS
2189
37
Wright Neil
AUS
2185
38
WIM
Dhar-Barua Saheli
IND
2151
39
Yuan Yi
AUS
2151
40
Brown Andrew
AUS
2149
41
Hacche David
AUS
2131
42
Schon Eugene
AUS
2126
43
FM
Nakauchi Gene
AUS
2119
44
Mcnamara Gary
AUS
2117
45
Wei Michael
AUS
2113
46
Watson James
AUS
2112
47
Broekhuyse Paul
AUS
2108
48
Jackson Ralph E
AUS
2081
49
Matheson Laurence
AUS
2080
50
Stevens Tristan
AUS
2041
51
Morriss Pete
IRL
2027
52
Tan Justin
AUS
2026
53
WFM
Milligan Helen
NZL
2016
54
Stojic Svetozar
AUS
2013
55
Shi Dawen
AUS
2009
56
Zulfic Fedja
AUS
2008
57
Bennett Hilton
NZL
2001
58
Rout Ian C
AUS
1988
59
Grigg Sam
AUS
1979
60
Flitney Adrian
AUS
1978
61
Wyss Felix
AUS
1974
62
Wang Oscar
AUS
1943
63
Guo Emma
AUS
1941
64
Tsagarakis Angelo
AUS
1933
65
Yu Sally
AUS
1933
66
Van Der Wal Fritz W
AUS
1931
67
CM
Goundar Sanmogam
FIJ
1929
68
Chmiel Rad
AUS
1904
69
Lester George E
AUS
1887
70
Encel Benjamin
AUS
1884
71
Kevork Chris
AUS
1831
72
Saint Andrew
AUS
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot