Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 15:57:24
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
The Seef Mall Rapid 2017
Darrera actualització05.01.2018 09:24:18, Creador/Darrera càrrega: Bahrain Chess Club 1
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FideID
FED
Elo
1
FM
Ayyad Husain
11200243
BRN
2266
2
FM
Ayyad Maher
11200235
BRN
2219
3
Matic Dusan
930997
SRB
2175
4
CM
Ben Yahya Larbi
9005153
MAR
2063
5
Ababneh Ghayth
8101043
JOR
1999
6
A.Lateef Ahmad
11201177
BRN
1870
7
Bukhalaf Khalaf
11200367
BRN
1864
8
Mohamed Sheer
11200421
BRN
1818
9
Rouquier Burhan
11200413
BRN
1749
10
Adnan Habib
11202270
CAN
1658
11
Al-Burshaid Ebrahim
11201126
BRN
1638
12
Darwish Hashim
11201258
BRN
1623
13
Ghaith Almomani
8110930
JOR
1586
14
Lakshminaryanan Ishwaryaa
11201410
IND
1555
15
Mero Aghiad.
7608420
SYR
1522
16
Vishal R V
25082493
IND
1475
17
Abuan Alec Vince
11202645
PHI
1465
18
Jebreen Mohammed
21510393
KSA
1446
19
Abhishek Ganesan
46640061
IND
1421
20
Sajin Abdul Samad
46674861
IND
1415
21
Surya Jaya
11202920
IND
1410
22
Al Otaibi Abdullah Dhawi
21504628
KSA
1405
23
A.Lateef Ahmed Ahmed
11202483
BRN
1273
24
Yerramilli Bala
11203536
FID
1262
25
Helal Qasim
11203064
BRN
1244
26
Mahfouz Zain
11203102
BRN
1199
27
Hammadi Halima
11203161
BRN
1166
28
Abuan Alison Dwyne
11202653
PHI
1123
29
Dhyan Manoj
11202599
IND
1119
30
Al Jowder Isa
11201851
BRN
1092
31
Maroof Salman
11202394
BRN
1092
32
Gopi Krishna Saravanan
45045020
IND
1082
33
Yerramilli Srikrishna
11203528
FID
1067
34
Anirudh Sai Krishna
25681010
IND
1017
35
Al Jowder Jassim
11202319
BRN
1000
36
A.Whaed Ali
BRN
0
37
Aadhesh Nambi
25775600
IND
0
38
Abdul Haseeb
7803702
PAK
0
39
Aditya Sai Krishna
25681001
IND
0
40
Ahmed Najah
11203366
BRN
0
41
Al Sahaf Ali
11203668
BRN
0
42
Al Thoo Ali
BRN
0
43
Al Yousif Majed
BRN
0
44
Ali Ali
BRN
0
45
Amrutha Lakshmi Pilli
25798642
IND
0
46
Aryan Anand Bansod
25798065
IND
0
47
Balbuena Arman
FID
0
48
Barath Ramvelu
25798979
IND
0
49
Basem Ayman
BRN
0
50
Bukhalaf Hussain S
BRN
0
51
Bukhalaf Adnan
BRN
0
52
Elamurugu Tharani
11203714
FID
0
53
Harsha J R
25773623
IND
0
54
Jaber Jameel
BRN
0
55
Kareem Manassaki
11203595
BRN
0
56
Mahika Vallabhaneni
25714643
IND
0
57
Maroof Mohamed
11203617
BRN
0
58
Medara Vedavathi
11203463
FID
0
59
Murugu Kaviya
11203269
FID
0
60
Narayan Mirunaalini
11203293
FID
0
61
Nikunj Vasant
11202386
IND
0
62
Pallathuparamphil Goutham Krishna
IND
0
63
Pranesh J.R.
11202718
BRN
0
64
Qais Mohammed
11203684
FID
0
65
Reybuenan Juanito
11203277
FID
0
66
Samved Shaji
25714635
IND
0
67
Samy Narayan.K.
11203188
FID
0
68
Shankar Ema
FID
0
69
Shankar Ishitha
FID
0
70
Skaik Nabil
11203633
PLE
0
71
Vatusia
11202629
BRN
0
72
Vaze Advait
IND
0
73
Viusawanathan Anukumar
11203706
FID
0
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió