Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 21:40:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Heim
Kappingar-Dátugrunnur
AUT meistaraskapurin
Pictures
FAQ
Online Skráseting
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
XXXVII Torneo de Ajedrez Escolar La Salle Alevin
Seinast dagført17.02.2018 18:46:28, Creator/Last Upload: FEDERACIÓN ARAGONESA DE AJEDREZ (65)
Search for player
Leita
Byrjanarlisti
Nr.
Navn
Elo
kyn
Felag/Býur
1
Moreno Gracia Guillermo
1586
Zumban
2
Garcia Acin Pablo
1582
Ibercaja
3
Gimenez Sanchez Leo
1582
Marcos Frechin
4
Ignacio Lopez Anahi
1577
Marcos Frechin
5
Galstyan David
1569
El Olivar
6
Lorente Melcon Nicolas
1559
Helios
7
Cid Del Moral Pablo
1539
Agrupacion
8
Ferrer Armale Alejandro
1532
Ibercaja
9
Hernandez Bolea Jorge
1531
La Salle Montemolin
10
Marzo Serrano Ivan
1531
Ibercaja
11
Alzugaray Serrano Daniel
1526
Marcos Frechin
12
Hernandez Villalba Raquel
1514
w
Marie Curie
13
Aguado Biarge Alvaro
1513
Marcos Frechin
14
Aznar Samper Adrian
1512
Agrupacion
15
Kerekes Norbert
1512
La Salle Montemolin
16
Satue Caceres Gael
1510
Cuarteajedrez
17
Castanera Gomez Alberto
1504
Marcos Frechin
18
Garicano Jaen Pablo
1503
La Salle Montemolin
19
Salvador Gonzalo Unax
1502
Marcos Frechin
20
Aguilar Bobadilla Africa
1500
w
Marcos Frechin
21
Chabarri Moreno Alejandro
1500
La Salle Montemolin
22
Fle Jimeno Guillermo
1500
Cuarteajedrez
23
Garcia Espinosa Alejandro
1500
Ibercaja
24
Gracia Dos Santos De Assis Gabr
1500
w
Monsalud-Soluzion
25
Gracia Plou Sofia
1500
w
La Salle Montemolin
26
Jimenez Lozano Lucia
1500
w
La Salle Montemolin
27
Lorente Melcon Alejo
1500
Helios
28
Martinez Blanco Ruben
1500
La Salle Montemolin
29
Martinez Julian Miguel
1500
Marcos Frechin
30
Reguera Calle Izan
1500
Palacio De Pioneros
31
Rodrigo Yago Alejandro
1500
Palacio De Pioneros
32
Tortajada Martin Andres
1500
Zumban
33
Bayona Archilla Daniel
0
La Salle
34
Blasco Salo Lizer
0
Juan Pablo Bonet
35
Celemendiz Celemendiz Jorge
0
36
Cerdan Arto Javier
0
Palacio de Pioneros
37
Chinchay Pinillos Heriberto
0
Agustin Gerico
38
Coloma Oteo Jorge
0
Jesuitas
39
Franco Berne Alba
0
w
La Salle
40
Gimeno Laura
0
w
Sainz de Varanda
41
Gonzalvo Bueno Jorge
0
Marcos Frechin
42
Jimenez Arenas Jorge
0
C. Ingles
43
Lacarte Daniel
0
CuarteAjedrez
44
Landeta Arrieta Esther
0
w
Agrupacion
45
Latorre Hernandez Daniel
0
46
Llanas Escota Diego
0
Palacio de Pioneros
47
Lores Navarro Ivan
0
Agustinos
48
Lores Navarro Rodrigo
0
Agustinos
49
Martori Flores Carlos
0
50
Monterde Lucia
0
w
51
Navarro Marco Pablo
0
Marianistas
52
Pereira de Castro Victor
0
Juan Pablo Bonet
53
Pereire Cavalheiro Lucas
0
Utebo
54
Perez Moreno Alex
0
Miguel Artigas
55
Rasal Feja David
0
56
Sanchez Martinez Pablo
0
Jesuitas
57
Torrijos Heredia Pablo
0
Palacio De Pioneros
58
Lopez Trullen Mario
0
Guillermo Fatas
59
Laorden Sanchez David
0
Utebo
60
Lorenzo Lopez Mario
0
Reino de Aragon
61
Hernando Pardos Hugo
0
Agustina de Aragon
Chess-Tournament-Results-Servari
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
yvirskrift