Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 05:16:17
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
29ème Open Rapide - Activ Chess 2018 du CEG
Zadnja izmjena28.01.2018 16:56:31, Creator/Last Upload: Fédération Genevoise des Echecs
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
GM
Milov Vadim
1304364
SUI
2589
2
IM
Vernay Clovis
633046
FRA
2530
3
IM
Petrov Nikita
4101286
RUS
2492
4
FM
Ondozi Murtez
937576
KOS
2436
5
FM
Bondar Yevgen
1331515
SUI
2341
6
IM
Vuilleumier Alexandre
1305662
SUI
2333
7
FM
Preissmann Emmanuel
1300342
SUI
2274
8
FM
Patuzzo Fabrizio
1304240
SUI
2263
9
Kovacevic Vladimir
906662
SRB
2175
Genève Club
10
Sudan Georges
1301152
SUI
2089
11
Rychener Henri
1306642
SUI
2019
12
Daverio Edoardo
1303821
SUI
1975
Genève Club
13
Hedri Abdelaziz
1314289
SUI
1960
14
Van Boltaringen Erwin
1313401
SUI
1881
15
WFM
Thorsteinsdottir Hallgerdur
2302454
ISL
1877
16
Melnik Alexander
4116844
RUS
1837
17
Zelannikovas Viktoras
12804916
LTU
1812
18
Wehrli Tobias
1333364
SUI
1792
19
Guillaume Romaric
1334271
SUI
1783
20
Egoyan Arnaud
1333305
SUI
1754
21
Viviani Mario
1317806
SUI
1700
22
Hunziker Heini
1314483
SUI
1680
Genève Bois-Gentil
23
Lindelöf David
1334484
SUI
1664
24
Maier Olivier
1339028
SUI
1612
25
Stierli Jean-Paul
1337696
SUI
1598
26
Jarai Csenge
1330551
SUI
1557
Genève Club
27
Pecorini Jean-Marc
1324535
SUI
1551
28
Pecorini Bryan
1333330
SUI
1533
29
Villanyi Alexia
1330896
SUI
1531
30
Babel Ludovic
1310291
SUI
1460
31
Martinkova Magdalena
23701366
CZE
1112
Genève Ecole D'echecs
32
Laftsidis Nicolas
1311956
SUI
1945
33
Andrieu Arnold
SUI
1685
Genève Amateurs Caeg
34
Martinek Lukas
23721170
CZE
1499
Genève Ecole D'echecs
35
Surikov George
1337670
SUI
1365
Genève Club
36
Vulliez Ivan
1339044
SUI
1329
Genève Ecole D'echecs
37
Cordy Mathys
1339010
SUI
1302
Genève Club
38
Achelashvili Alexandre
1340387
SUI
1285
Genève Ecole D'echecs
39
Yilmaz Melissa
1339036
SUI
1200
Genève Club
40
Achelashvili David
SUI
0
41
Bauzin Arthur
SUI
0
42
Bolivar Luz-Stella
SUI
0
Genève Cavaliers Fous C.E.C.F.
43
Burger Raphaël
1339982
SUI
0
Genève Ecole D'echecs
44
Butler Yvan
SUI
0
45
Künzler Timothée
1339990
SUI
1390
Genève Amateurs Caeg
46
Lometti Fabien
SUI
0
Genève Club
47
Perron Julien Tengis
SUI
0
Genève Club
48
Sattari Ahmed Fawad
134179026
FID
0
49
Semendyaev Ivan
SUI
0
Genève Club
50
Surikov Peter
SUI
0
Genève Club
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead