Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:
покажи данните за турнира
Орша 2018 быстрые шахматы турнир А Последно обновяване31.01.2018 13:15:29, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Стартов лист
No. | | Name | ФидеID | ФЕД | Rtg | Клуб/Град |
1 | | Грищенко Сергей | | RUS | 2400 | Десногорск |
2 | | Новицкий Дмитрий | | BLR | 2400 | Минск |
3 | | Эйдельсон Раиса | | BLR | 2400 | Витебск |
4 | | Гоголев Артемий | | RUS | 2300 | Череповец |
5 | | Кононенко Дмитрий | | BLR | 2300 | Орша |
6 | | Кочетков Виталий | | BLR | 2300 | Молодечно |
7 | | Поникаровский Алексей | | RUS | 2300 | Вологда |
8 | | Андреев Арвид | | LAT | 2200 | Даугавпилс |
9 | | Лукина Александра | | RUS | 2100 | Орехова |
10 | | Артемов Станислав | | BLR | 2000 | Могилев |
11 | | Барковсикй Александр | | BLR | 2000 | Орша |
12 | | Ващилов Сергей | | BLR | 2000 | Минск |
13 | | Веселов Андрей | | RUS | 2000 | Череповец |
14 | | Годзданкер Михаил | | BLR | 2000 | Витебск |
15 | | Голубев Владимир | | BLR | 2000 | Могилев |
16 | | Дабкус Роман | | BLR | 2000 | Гродно |
17 | | Ежель Валентин | | BLR | 2000 | Минск |
18 | | Камеко Александр | | BLR | 2000 | Витебск |
19 | | Камчицкий Александр | | BLR | 2000 | Минск |
20 | | Квачко Анастасия | | RUS | 2000 | Калининград |
21 | | Королев Александр | | BLR | 2000 | Минск |
22 | | Котов Арсений | | BLR | 2000 | Могилев |
23 | | Кравченко Юлия | | BLR | 2000 | Орша |
24 | | Крамич Алексей | | BLR | 2000 | Могилев |
25 | | Милевич Андрей | | BLR | 2000 | Витебск |
26 | | Мухин Павел | | BLR | 2000 | Полоцк |
27 | | Погосян Борис | | RUS | 2000 | Рудня |
28 | | Сарбай Александр | | BLR | 2000 | Витебск |
29 | | Сокирка Евгений | | MDA | 2000 | Кишинев |
30 | | Груздов Алексей | | RUS | 1800 | Рудня |
31 | | Досужий Никита | | BLR | 1800 | Орша |
32 | | Захаренко Илья | | BLR | 1800 | Гомель |
33 | | Ключко Кирилл | | BLR | 1800 | Бобруйск |
34 | | Корзун Сабина | | BLR | 1800 | Орша |
35 | | Латан Кирилл | | BLR | 1800 | Глубокое |
36 | | Михальчук Максим | | BLR | 1800 | Минск |
37 | | Мухин Владислав | | BLR | 1800 | Полоцк |
38 | | Нагибов Илья | | BLR | 1800 | Светлогорск |
39 | | Степкина Евгения | | BLR | 1800 | Светлогорск |
40 | | Фатеев Артем | | BLR | 1800 | Гомель |
41 | | Кот Виталий | | BLR | 1600 | Витебск |
42 | | Магин Костя | | RUS | 1600 | Смоленск |
43 | | Нагорный Егор | | RUS | 1600 | Смоленск |
44 | | Сорокин Дмитрий | | BLR | 1600 | Новополоцк |
45 | | Барковский Даниил | | BLR | 1400 | Новополоцк |
46 | | Володин Павел | | RUS | 1200 | Смоленск |
|
|
|
|