XII OBERT D'ESCACS SOCIETAT CORAL COLON SABADELL 2018

OrganizátorOI Pere Reginaldo Huix ID: 2256134
FederaceCatalonia ( CAT )
Hlavní rozhodčíAI Miguel Ramos Vizuete ID: 22232656
Bedenkzeit90 min + 30 seg/Jugada
MístoSabadell (Barcelona)
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2018/02/09 Datum do 2018/04/13
Ø ELO turnaje1697
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace20.02.2018 08:19:17, Creator/Last Upload: miquel ramos vizueque

Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Tabulka podle pomocného hodnocení po 2 kole, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoRtgFIDERtgNKlub/Místo
1Campos Cayuelas Adria21132250Rubinenca
2Fernandez Aguilar Francisco20632218Castellar del Valles
3Urrutia Mule Oriol19952156Rubinenca
4Cano Sevila Ivan19772127Barcelona
5Cruz Jefferson19232125Castellar del Valles
6Morais Carreras Javier19172112Penya Mollet
7Martinez Ferrer Albert18712071Rubinenca
8Perez Berenguer Valentin18662026S.C. Colon Sabadell
9Roig Gorina Harold18632034Terrassa
10Ara Aymani Emili18612032S.C. Colon Sabadell
11Gonzalez Danilow Alevnovith18551788S.C. Colon Sabadell
12Trepat Celis Miquel Angel18512022S.C. Colon Sabadell
13Martinez Arca Manuel18392014Badia del Valles
14Sierra Casado Manuel18092002Rubinenca
15Oliveras Cruz Marc18012007S.C. Colon Sabadell
16Rahal Richard17991962S.C. Colon Sabadell
17Torralba Brosa Marc17952026Badia del Valles
18Carbo Hors David17731944Lira Vendrenca
19Cornejo Vera Danilo17301981Penya Mollet
20Villa Cardenas Jorge17011935S.C. Colon Sabadell
21Algarte Cortes Serafin Ramon16881896Rubinenca
22Maqueda Berdugo Francisco16631882S.C. Colon Sabadell
23Pascual Bonfill Albert16611892Rubinenca
24Menendez Cabrera Enric16591904S.C. Colon Sabadell
25Garcia Millan Daniel16411821S.C. Colon Sabadell
26Torralbas Guma Guillem16391918Ateneo Igualadi
27Arcas Rodriguez Jordi16371876Rubinenca
28Guimera Pons Ramon16261798Cerdanyola del Valles
29Flores Munoz Daniel16091852Granollers-Canovelles
30Lopez Martinez Angel14861868S.C. Colon Sabadell
31Pina Cano Francisco15831791Rubinenca
32Villa Caiguelas Pascual15821840S.C. Colon Sabadell
33Garcia Gil Oriol15661852S.C. Colon Sabadell
34Castaneda Munoz Antonio15351838Penya Mollet
35Sola Montoya Josep15341817S.C. Colon Sabadell
36Salinas Tomas Daniel15241800S.C. Colon Sabadell
37Mayo Delgado Alfonso15081709Rubinenca
38Bazan Ramos Antoni15061730S.C. Colon Sabadell
39Farell Duran Josep14671755La Passio D'Esparraguera
40Del Rio Crespo Jose Antonio13841623S.C. Colon Sabadell
41Gomez Cervantes Joan Carles12431666Castellar del Valles
42Herrera Grande Placid11971546Badia del Valles
43Basallote Berenguera Enric01700Badia del Valles
44Bernal Soler Miquel01700S.C. Colon Sabadell
45Bros Terns Marc01700S.C. Colon Sabadell
46Griño Fernandez Adrian01611Ideal Clave