Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 17:37:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
16. Stockerauer Schach-Open B-Turnier (internat. Wertung)
Son yeniləmə17.05.2018 21:59:12, Müəllif: SV Stockerau,Son yükləmə: NÖ.-Schachverband
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
Salamon Joachim Ing.
AUT
1890
Ask Kottingbrunn
2
Holzammer Florestan
GER
1884
Sk Hernals
3
Leong Gee Y
USA
1876
4
Wendlinger Peter Dr.Mag.
AUT
1871
Währinger Sk
5
Kassel Walter Dr.
AUT
1855
Sk Austria Wien
6
Rojik Claudio
AUT
1847
Sv Perchtoldsdorf
7
Birg Jovan
AUT
1833
Sv Stockerau
8
Edenhauser Manfred
AUT
1820
Ksv Boehlerwerk
9
Wetzenkircher Markus
AUT
1819
Scu Altlichtenwarth
10
Schestak Herbert
AUT
1812
11
Giefing Josef
AUT
1809
Sk Auhof
12
Broneder Kurt
AUT
1786
Korneuburg
13
Filzmaier Bruno Doz.
AUT
1777
Korneuburg
14
Mischek Gerhard
AUT
1771
Blackburne Nickelsdorf
15
Peterka Walter
AUT
1762
Sk Meidling
16
Reif Werner DI.
ITA
1759
Sv Klosterneuburg
17
Wunsch Angelo
AUT
1750
Schach-Ritter Mattersburg
18
Schiessl Paul
AUT
1743
Korneuburg
19
Kondic Predrag
AUT
1727
Sk Hietzing
20
Ruck Helmut Mag.
AUT
1723
Sv Sandleiten
21
Mayrhuber Franz
AUT
1717
1. Sk Ottakring
22
Weiß Arnold DI
AUT
1716
Sv Stockerau
23
Kretschy Herbert
AUT
1685
Sv Bisamberg
24
Rauch Christian
AUT
1676
Sv Stockerau
25
Czvitkovics Helmut
AUT
1666
Währinger Sk
26
Lentner Wolfram Mag.
AUT
1656
27
Paseka Christian
AUT
1635
Sk Austria Wien
28
Pasteiner Gernot Mag.
AUT
1635
29
Zwerger Kurt
AUT
1624
Sc Retz
30
Schreib Christian
AUT
1621
Währinger Sk
31
Kocska Philip
AUT
1618
Sv Stockerau
32
Steiner Helmut
AUT
1595
Ask Kottingbrunn
33
Scharf Leopold
AUT
1594
Sv Stockerau
34
Stadlinger Matthias
AUT
1550
Sc Donaustadt
35
Weindl Gerhard Ing.
AUT
1542
Sv Zwerndorf
36
Georgiev Daniel
AUT
1533
Sz Favoriten
37
Vora Ananya
IND
1520
38
Sponer Manfred
AUT
1501
Korneuburg
39
Wickramasinghe Nathaniel
AUT
1494
Sc Donaustadt
40
Metzger Siegfried Ing.
AUT
1490
Sc Retz
41
Stadlinger Lukas
AUT
1490
Sc Donaustadt
42
Miazhynski Michael
AUT
1488
Sz Favoriten
43
WCM
Enache Dorothea
AUT
1485
1. Sk Ottakring
44
Stadlinger Lea
AUT
1473
Sc Donaustadt
45
Hansi Otmar
AUT
1462
Sv Zwerndorf
46
Jirku Erich
AUT
1452
Vhs Gaenserndorf
47
Beroev Mikhail
AUT
1385
Tschaturanga
48
Fugger Thomas Mag.
AUT
1385
Ask Kottingbrunn
49
Irowitz Wolfgang
AUT
1372
Sk Flötzersteig-Breitensee
50
Shi William
AUT
1359
1. Sk Ottakring
51
Englisch Tobias
AUT
1257
Sv Mistelbach
52
Cerny Gabriele
AUT
1058
53
Hamarat Tunc
AUT
0
54
Peraus Oliver DI
AUT
0
Sc Donaustadt
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri