Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Finále Krajského přeboru mládeže jednotlivců 2010 Kategorie HD12

Poslední aktualizace27.06.2010 15:29:42, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Vrecion JiřípostCZE1646Šachový klub Zdice6,024,033,05
27Horák MartinpostCZE1250Sokol Český Brod5,523,532,55
36Homola MartinpostCZE1250Sokol Český Brod5,522,031,04
49Jarý ZbyněkpostCZE1250Sokol Brandýs nad Labem5,519,526,55
516Vystrčil MartinPPCZE1250TJ Tourist Biomedica Říčany5,519,026,05
65Helebrand FrantišekpostCZE1250TJ Spartak Vlašim5,023,533,55
723Kotyk JanpostCZE1100ŠK Rakovník5,019,025,55
819Civín DominikpostCZE1100Šachový klub Zdice5,016,023,55
93Balek FilipCZE1250SK Pyrit Příbram4,522,030,04
1031Wagner AdamCZE1100Sokol Brandýs nad Labem4,520,027,54
1112Růžička VojtěchCZE1250TJ Tourist Biomedica Říčany4,020,028,04
122Gruber TomášCZE1371TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou4,020,027,54
1322Hosnedl OndřejCZE1100TJ Tourist Biomedica Říčany4,019,026,03
1417Šefčík JiříCZE1250Sokol Buštěhrad4,019,025,04
1511Laňka PetrCZE1250TJ Spartak Vlašim4,017,024,54
1633Zmátlík TomášCZE1100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav4,017,023,54
1718Babouček MikulášCZE1100Šachový klub Zdice4,016,023,04
1810Košičár LukášCZE1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou3,520,529,03
1935Remeš ŠimonCZE1000TJ Tourist Biomedica Říčany3,516,023,02
2013Sangsongfah CzechCZE1250TJ Tourist Biomedica Říčany3,514,018,03
2115Vlková AnežkaDCZE1250TJ Spartak Vlašim3,019,027,52
2214Smolík AlešCZE1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou3,017,022,53
234Bossanyi DanielCZE1250Sokol Český Brod3,016,522,52
2425Laňka PavelCZE1100TJ Spartak Vlašim3,015,522,53
2529Sklenka JanCZE1100ŠK Řevnice3,015,020,02
2624Kučera JosefCZE1100ŠK KDJS Sedlčany3,014,520,03
2734Chvalník JanCZE1000SK Pyrit Příbram2,519,526,01
2830Višňa MatějCZE1100ŠK Řevnice2,519,026,52
2920Dudák LadislavCZE1100SK DDM Slaný2,516,023,00
3037Zlámaná AnnaDCZE1000TJ Tourist Biomedica Říčany2,516,021,51
3128Pokorná JanaDCZE1100ŠK Rakovník2,515,521,01
3226Leuchterová AnnaDCZE1100Sokol Buštěhrad2,515,020,51
3336Sentenský JanCZE1000SK Pyrit Příbram2,512,517,02
3427Paukert VojtěchCZE1100ŠK Řevnice2,018,025,52
358Hořejší KateřinaDCZE1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou2,017,523,51
3621Holubová DominikaDCZE1100ŠK Medvědi Zvole2,017,522,52
3732Zemenová VeronikaDCZE1100TJ Tourist Biomedica Říčany1,014,519,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement