Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 04:50:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
AUT STMK 201011 Kreis Süd Jugendliga
Zadnja izmjena07.02.2011 06:12:10, Creator/Last Upload: Steirischer Landesverband
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Prem Dominik
AUT
1481
Rbej Volksbank Gleisdorf
2
Raith Andreas
AUT
1477
Weiz
3
Stallinger Vanessa
AUT
1436
Bad Gleichenberg
4
Lafer David
AUT
1411
Spg. Feldbach-Kirchberg
5
Schloffer Jasmin-Denise
AUT
1408
Spg. Feldbach-Kirchberg
6
Bratko Alexander
AUT
1374
Bärnbach
7
Majkovski Sarah
AUT
1373
Rbej Volksbank Gleisdorf
8
Schröttner Lukas
AUT
1373
Bärnbach
9
Schreiner Gregor
AUT
1337
Frauental
10
Kien James
AUT
1326
Spg. Feldbach-Kirchberg
11
Hadler Johannes
AUT
1281
Spg. Feldbach-Kirchberg
12
Lackner Lorenz
AUT
1267
Spg. Mureck - Mettersdorf
13
Neubauer Lorenz
AUT
1257
Bad Gleichenberg
14
Weißensteiner Lukas
AUT
1257
Frauental
15
Kulmer Manuel
AUT
1256
Rbej Volksbank Gleisdorf
16
Schmid Kheira
AUT
1224
Spg. Feldbach-Kirchberg
17
Fuchs Dominik
AUT
1221
Rbej Volksbank Gleisdorf
18
Liebmann Elias Michael
AUT
1218
Spg. Feldbach-Kirchberg
19
Puffer Elias
AUT
1215
Spg. Feldbach-Kirchberg
20
Käfer Michael
AUT
1210
Spg. Mureck - Mettersdorf
21
Kopfauf David
AUT
1208
Rbej Volksbank Gleisdorf
22
Fuchs André
AUT
1200
Rbej Volksbank Gleisdorf
23
Gerster Natalie
AUT
1200
Spg. Feldbach-Kirchberg
24
Glauninger Annabell
AUT
1200
Bad Gleichenberg
25
Gürentz Patrick
AUT
1200
Rbej Volksbank Gleisdorf
26
Hadler Hannah
AUT
1200
Spg. Feldbach-Kirchberg
27
Jesner Daniel
AUT
1200
Bad Gleichenberg
28
Lackner Susanne
AUT
1200
Spg. Mureck - Mettersdorf
29
Lafer Gottfried
AUT
1200
Spg. Feldbach-Kirchberg
30
Novak Luna Sarah
AUT
1200
Schwanberg
31
Novak Venus Anna Lena
AUT
1200
Schwanberg
32
Raith Selina
AUT
1200
Weiz
33
Schmid Driss
AUT
1200
Spg. Feldbach-Kirchberg
34
Schweighofer Michael
AUT
1200
Stangersdorf
35
Sork Kevin
GER
1200
Bad Gleichenberg
36
Stark Christopher
AUT
1200
Spg. Feldbach-Kirchberg
37
Thaler Michael
AUT
1200
Rbej Volksbank Gleisdorf
38
Weißensteiner David
AUT
1200
Frauental
39
Wurzinger Marcel
AUT
1200
Spg. Feldbach-Kirchberg
40
Wurzinger Philipp
AUT
1200
Spg. Feldbach-Kirchberg
41
As-Ali Christina
AUT
0
42
Bottini Marco
AUT
0
Frauental
43
Gradischnig Tim
AUT
0
Sv Gamlitz
44
Hadler Joachim
AUT
0
45
Hadler Tobias
AUT
0
46
Hagendorfer Lukas
AUT
0
47
Hofer Matthias
AUT
0
Spg. Mureck-Mettersdorf
48
Högler Stefan
AUT
0
Frauental
49
Lafer Meinhard
AUT
0
50
Leitgeb Matthäus
AUT
0
Bad Gleichenberg
51
Schmid Manuel
AUT
0
Bärnbach
52
Sormann Oliver
AUT
0
Frauental
53
Tinnacher Michael
AUT
0
Frauental
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
masthead