Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Český Brod 2010

Poslední aktualizace25.09.2010 21:04:07, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
12Gregor JiříCZE2264TJ Praga Praha6,024,534,5
23Hába ZdeněkCZE2261ŠK Gordic Jihlava6,024,034,0
34Svatoš JanCZE2256TJ Sokol Praha-Vršovice5,526,536,5
47Munk PetrCZE2192ŠK JOLY Lysá nad Labem5,522,531,5
51FMMatras OndřejCZE2307TJ Sokol Praha-Vršovice5,522,031,0
617Janíček JindřichCZE2049Podhradní Lhota5,520,529,5
714Čermák MichalCZE2099ŠK JOLY Lysá nad Labem5,020,529,0
819Postupa MartinCZE2049ŠK JOLY Lysá nad Labem5,019,527,5
918Kaplan DanielCZE2049TJ Bohemia Poděbrady5,019,527,0
106Hostička FrantišekCZE2192TJ Praga Praha5,019,027,5
1112Hadžala DanielCZE2110TJ Spartak TOS Žebrák5,017,525,5
1228Havelka PetrCZE1914ŠK KDJS Sedlčany4,521,529,0
138Postupa PavelCZE2187ŠK JOLY Lysá nad Labem4,519,027,5
1411Eretová JanaCZE2111ŠK Sokol Klatovy4,517,526,5
1515Wasserbauer RadekCZE2093ŠK Rakovník4,517,525,0
1613Vesecký MartinCZE2110Sokol Pečky4,517,024,0
1710Eret JaroslavCZE2120ŠK Sokol Klatovy4,022,031,0
1816Postupa Pavel st.CZE2071ŠK JOLY Lysá nad Labem4,021,530,5
1932Daniel JiříCZE1870ŠK JOLY Lysá nad Labem4,020,528,5
2027Dlouhý DavidCZE1919Šachový klub Bohnice4,020,528,0
219Husárik BraňkoCZE2156ŠK JOLY Lysá nad Labem4,019,527,5
2233Kalvach LadislavCZE1852SK Lokomotiva Radlice, o.s.4,017,525,0
2322Bednařík RadovanCZE2020Sokol Český Brod4,017,024,5
2431Rubeš ZdeněkCZE1873Sokol Pečky4,016,524,5
2539Bednařík Radovan st.CZE1719Sokol Český Brod4,016,021,0
2645Dušek Vladimír st.CZE1458Sokol Sendražice4,015,019,0
2720Koper ŠtefanCZE2030ŠK Kostelec n.Čern.lesy3,522,028,5
2836Koller MartinCZE1774Sokol Český Brod3,520,026,5
295Kohout VratislavCZE2206TJ Sokol Praha-Vršovice3,518,025,0
3030Forman MiroslavCZE1877ŠK Kostelec n.Čern.lesy3,517,524,0
3125Valtr TomášCZE1952ŠK JOLY Lysá nad Labem3,516,521,5
3234Kalík JanCZE1837TJ Zora Praha3,516,023,5
3323Sviták DavidCZE1990SK OAZA Praha3,021,528,5
3421Bechyně JaroslavCZE2023SK Loko Praha3,018,024,5
3526Feierfeil JiříCZE1921TJ Jawa Brodce3,017,525,0
3640Tesař PatrikCZE1713Sokol Nymburk3,017,524,5
3737Tlamsa RadovanCZE17743,017,023,0
3824Doležal JanCZE1960TJ Bohemia Poděbrady3,016,523,0
3942Král PavelCZE1662TJ Sokol Neveklov3,016,022,5
4035Eisner OldřichCZE1832Sokol Pečky3,014,521,5
4129Fiala JanCZE1886Sokol Český Brod3,014,021,0
4241Anaškin ArsenijCZE1709SK OAZA Praha3,014,020,5
4338Dušek VladimírCZE1732Sokol Kolín3,012,516,5
4446Pucholt MartinCZE14283,012,019,0
4543Záběhlický JiříCZE1513Sokol Český Brod2,514,521,0
4647Potůček MilanCZE1418TcJ Sokol Benešov2,017,524,0
4758Čermák JanCZE1000Sokol Český Brod2,016,524,0
4844Kozel PetrCZE1464TJ Sokol Neveklov2,016,021,5
4951Eret JonášCZE1250ŠK Sokol Klatovy2,016,021,5
5052Eret MatoušCZE1250ŠK Sokol Klatovy2,015,520,5
5155Horák MartinCZE1250Sokol Český Brod2,015,018,5
5248Vinecký JiříCZE1397Sokol Nymburk2,014,020,5
5353Homola MartinCZE1250Sokol Český Brod2,014,019,5
5457Kosík StanislavCZE12502,012,517,0
5550Válek PetrCZE1315ŠK Spartak Čelákovice1,512,016,0
5656Jelínek JakubCZE1250Sokol Nymburk1,511,515,5
5749Skuhrovec JaroslavCZE1326ŠK Praha-Smíchov1,013,018,0
5854Homola Martin st.CZE12500,014,520,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Advertisement