Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

IX. NIKI OPEN Náchod

Poslední aktualizace10.07.2011 15:04:41, Creator/Last Upload: czech republic licence 58

Pořadí po 7 kole

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12IMKoziak VitaliUKR248421,0066,090,0
21GMKislinsky AlexeyUKR252118,0071,0102,0
36GMVoloshin LeonidCZE2411ŠK AD Jičín16,0074,099,0
414Horák JiříCZE2256Slovan Jirkov16,0063,088,0
513FMFurman BorisRUS226216,0060,084,0
68IMKulhánek TomášCZE2375Zikuda Turnov16,0056,078,0
74IMBernášek JanCZE2469Rapid Pardubice15,0065,092,0
89Sodoma JanCZE2365Zikuda Turnov15,0065,088,0
911Adámek JiříCZE2289Slavoj Poruba15,0064,089,0
1025Malivánek JiříCZE2135TJ ŠO Chrudim15,0063,082,0
113GMKozakov MikhailUKR247115,0058,081,0
1212FMKarlík VladimírCZE2268Slavia Kroměříž15,0052,073,0
137IMSergienko SergeyRUS241114,0068,097,0
1417Kraus TomášCZE2194Jiskra Hořice14,0060,084,0
1510FMVrána JanCZE23061. Novoborský ŠK14,0054,077,0
1669Přibyl JaroslavCZE1864Slovan Broumov14,0052,073,0
1720Velecký ViktorCZE2161TJ Hronov13,0066,090,0
1816FMMojžíš JaroslavCZE21942222 ŠK Polabiny13,0063,089,0
1939Trojan LubošCZE20142222 ŠK Polabiny13,0061,080,0
205IMJirka JiříCZE2418Bohemians Praha13,0059,087,0
2124Masák PavelCZE2138Spartak Adamov13,0055,077,0
2221Šrejber MichalCZE2158Jiskra Hořice13,0051,073,0
2336Mrověc JanCZE2022TJ Hronov13,0050,071,0
2415Černík LukášCZE2202TJ Neratovice13,0049,071,0
2551Bednář JiříCZE1946TJ Náchod13,0049,065,0
2622Marečková MartinaCZE2154Panda Rychnov n/K12,0063,085,0
2719Žídek VáclavCZE2166VOKD Poruba12,0062,092,0
2828Kracík TomášCZE2104Panda Rychnov n/K12,0057,082,0
2942Nývlt OttoCZE1984TJ Náchod12,0055,077,0
3045Šlampa JanCZE1970Sokol Údlice12,0054,073,0
3146Kraus OndřejCZE1969Rapid Pardubice12,0052,074,0
3244Pukl RostislavCZE1979Sokol Bzenec12,0048,066,0
3335Hylkema RemcoNED203912,0044,066,0
3431Hastík SvatoplukCZE2061So Velké Losiny12,0036,050,0
3530Vesecký MartinCZE2083Sokol Kolín11,0056,081,0
3626Trapl DaliborCZE2132TJ Mittal Ostrava11,0056,078,0
3718Sháněl JaroslavCZE2190ŠK Staré Město11,0048,066,0
3840Macháň JanCZE20122222 ŠK Polabiny11,0045,064,0
3929Tichý MiroslavCZE2101Slavia Hradec Králové11,0040,061,0
4071Ochman TomášCZE1856AŠK DA Olomouc10,0060,080,0
4137Lochman VáclavCZE2016Šachklub Dobrovice10,0050,069,5
4252Peníška PavelCZE1946Desko Liberec10,0049,073,0
4375Kouba VáclavCZE1827Třebechovice p/O10,0047,064,0
4453Gogela JanCZE1942TJ Hronov10,0047,063,5
4538Kotva MilanCZE2014Sn Moravská Třebová10,0040,059,0
4684Vágner PatrikCZE1729TJ Náchod10,0038,054,0
4747Kočí LadislavCZE1963TJ UNEX Uničov10,0035,050,0
4848Pinkava JosefCZE1960TJ Náchod9,0056,076,0
62Franěk JanCZE1891Bohemians Praha9,0056,076,0
5094Kolibík JanSVK1646Slovan Sliač9,0054,075,0
5150Borůvka MilanCZE1954Jiskra Jaroměř9,0051,070,0
5276Věžník MichaelCZE1822Duras BVK9,0050,069,0
5374Jánský PavelCZE1834Ji Česká Skalice9,0048,063,0
5456Gorecki JanuszPOL19239,0046,066,0
5532Postupa PavelCZE2060ŠK Joly Lysá n/L9,0046,065,0
85Kožúšek DanielCZE17282222 ŠK Polabiny9,0046,065,0
5727Komárek DavidCZE2129TJ ŠO Chrudim9,0044,062,5
5823Novotný JosefCZE2143Panda Rychnov n/K9,0043,063,0
33Lízner MilanCZE2052TJ Praha Pankrác9,0043,063,0
6063Molnár JiříCZE1890Calcio Olomouc9,0043,061,0
6170Šobotník PetrCZE1858Bohemians Praha9,0041,558,5
6289Zoubek DavidCZE1680Rapid Pardubice9,0041,057,0
6360Hejzlar ZdeněkCZE1896TJ Náchod9,0037,056,0
6441Hubáček OndřejCZE2004Sokol Hradec Králové9,0036,049,0
6549Sedláček JanCZE1959Třebechovice p/O9,0033,549,5
6634Chládek VáclavCZE2045ŠK GARDE Lipovec8,0055,076,0
6773Dusbaba PetrCZE1835TJ Náchod8,0050,068,0
6895Horák AlešCZE1583Sokol Údlice8,0046,062,0
6968Kánský JosefCZE1865TJ Náchod8,0044,062,0
7065Kuneš JanCZE1878Jiskra Jaroměř8,0042,061,0
7172Saučuk MartinCZE1839Sokol Náchod8,0042,060,0
7279Szücs MatyášCZE1783ŠK Lípa8,0041,060,0
7364Martinovský MiroslavCZE1879Jiskra Jaroměř8,0040,058,0
7443Kotyza BohumilCZE1980Spartak Rychnov n/K8,0036,053,5
7559Mareš IljaCZE1897ŠK Lípa8,0034,051,0
7683Palla RostislavCZE1736Spartak Rychnov n/K7,0054,073,0
7757Neubauer VilémCZE1906SK HSM Trutnov7,0050,068,0
7877Ptáček TomášCZE1808Ortex Hradec Králové7,0047,069,0
7966Jína LubošCZE1868Lokomotiva Liberec7,0047,066,0
8067Kuru MartinCZE1866So Červený Kostelec7,0046,063,0
8155Chmelař VítězslavCZE1930DDM Kostelec n/O7,0042,062,0
8280Rychtecký PavelCZE1772Teplárna Malešice7,0040,055,0
83100Kysilko JaroslavCZE1431So Červený Kostelec7,0035,548,5
8487Zástava LadislavCZE1685TJ Náchod6,0056,079,0
8578Burdilák MilanCZE1795TJ Náchod6,0048,063,0
8681Cvejn JaroslavCZE1737Spartak Rychnov n/K6,0042,059,0
8754Švéda JiříCZE1939Unex Uničov6,0041,065,0
8898Slavík PetrCZE1735TJ Praga6,0036,052,0
89103Dohnal JanCZE1000TJ Náchod6,0033,049,5
90101Hojný ZdeněkCZE1374So Červený Kostelec6,0028,540,5
9188Vacek JaroslavCZE1684So Červený Kostelec5,0046,064,0
9290Drašnar PavelCZE1675Sokol Vrchoviny5,0044,060,0
9392Holtzmann Sonny ReimerDEN16505,0042,058,0
9499Kubelová SoňaCZE1640Lokomotiva Krnov5,0038,052,0
95102Masáková PetraCZE1100Spartak Adamov5,0037,552,5
9686Kosař MatějCZE1723So Červený Kostelec5,0036,049,0
9761Žižka JanCZE1896Sokol Vrchoviny5,0032,051,0
9858Bažant ZdeněkCZE1898Slovan Broumov4,0042,562,0
9982Hovad VáclavCZE1737Spartak Rychnov n/K4,0033,047,0
10093Jandl VojtěchCZE1646ŠACHklub Tábor3,0041,560,0
10196Král ZdeněkCZE1556TJ Náchod3,0039,054,0
10291Ruffer VáclavCZE1651Spartak Rychnov n/K3,0038,056,0
10397Kebort FrantišekCZE1482TJ Náchod3,0027,542,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Manually input (after Tie-Break matches)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement