Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech do 16 let

Poslední aktualizace29.10.2011 12:15:25, Creator/Last Upload: czech republic licence 50

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
15Mikeš JanCZE1993ŠK Spartak Ústí n.L.7,539,550,56
29Hánl FrantišekCZE1913TJ Kralupy nad Vltavou7,042,053,55
34Čáp AdamCZE1999ŠK Kladno6,539,051,04
411Ta Van DuyCZE1882CHESS MOST6,539,049,54
57Franěk JanCZE1939TJ Bohemians Praha6,039,050,04
61Haman JakubCZE2134ŠK Kladno6,038,550,54
73Rýdl JiříCZE2017TJ Spartak Vlašim6,035,045,54
88Skalický TomášCZE1914Klub šachistů Říčany 19256,035,045,04
92Hrdina RobinCZE2050TJ Spartak Vlašim6,034,045,05
1039Vokoun OndřejCZE1594TJ Kralupy nad Vltavou6,033,543,06
1122Hlaváček OndřejCZE1758QCC České Budějovice, sportovní klu5,536,546,52
1212Toman OndřejCZE1880TJ Sokol Údlice5,536,046,04
1320Sion DavidCZE1778TJ Štefanydes Polička5,534,545,55
1414Václavíček LukášCZE18422222 ŠK Polabiny5,534,044,04
1537Škvařil MichalCZE1684TJ Bohemians Praha5,527,536,54
1619Bodický MichalCZE1783SK Pyrit Příbram5,038,048,02
1721Kalužný MatyášCZE1769TJ Sokol Údlice5,037,548,04
1813Anaškin ArsenijCZE1851SK OAZA Praha5,036,047,04
1915Rojíková LenkaCZE1806ŠK Lípa5,035,044,53
2027Škuthan JiříCZE1694CHESS MOST5,034,042,04
216Říha JaroslavCZE1948ŠK Spartak Ústí n.L.5,032,042,04
2218Pýcha PatrikCZE1789TJ Spartak Vlašim5,032,040,53
2331Hatašová MichaelaCZE1628ŠK Kladno5,031,541,54
2436Vaníček VojtěchCZE1747Jiskra RMSK Nový Bydžov5,031,038,53
2534Stránská KamilaCZE1584ŠK Teplice5,028,538,52
2629Liduch FilipCZE16542222 ŠK Polabiny4,533,542,03
2723Kopřiva MartinCZE1736Sokol Domažlice4,532,541,04
2825Tůma JanCZE1701TJ Štefanydes Polička4,531,541,54
2924Melichar VojtěchCZE17142222 ŠK Polabiny4,531,539,53
3033Hochman JanCZE1626SK Pyrit Příbram4,531,040,52
3135Holub JanCZE1579Sokol Domažlice4,530,541,53
3246Bauer OndřejCZE1528ŠK Rakovník4,530,039,03
3344Dvořák LukášCZE1531Sokol Buštěhrad4,528,036,03
3450Zvára FilipCZE1450TJ Spartak Vlašim4,527,035,03
3516Pražák MatoušCZE1804Jiskra RMSK Nový Bydžov4,037,548,53
3626Simon JanCZE1698ŠK Týn nad Vltavou4,031,540,03
3728Hanzlík DanielCZE1690CHESS MOST4,031,040,54
3848Sliva RichardCZE1474ŠK Spartak Ústí n.L.4,031,039,52
3917Bartoš VáclavCZE1804ŠK Teplice4,030,039,03
4051Bruna MartinCZE1449ŠK Tachov4,028,036,51
4145Karásek TomášCZE1529Jiskra RMSK Nový Bydžov4,028,035,52
4210Rathouský JakubCZE1899Klub šachistů Říčany 19254,027,534,52
4343Kolomý ŠtěpánCZE1535TJ Lanškroun3,534,544,02
4456Žolnerčík MartinCZE1301TJ Bohemians Praha3,533,041,53
4538John PetrCZE1634TJ Jiskra Ústí nad Orlicí3,529,038,52
4640Šefčík JanCZE1588Sokol Buštěhrad3,528,537,52
41Daňhel LukášCZE1552TJ Bohemians Praha3,528,537,52
4847Zolman PavelCZE1492Jiskra RMSK Nový Bydžov3,528,537,02
4952Nosek JanCZE1400TJ Lomnice nad Popelkou3,528,536,01
5049Gregor JiříCZE14682222 ŠK Polabiny3,527,535,02
5154Žilavá KateřinaCZE1319ŠACHklub Tábor3,526,534,52
5255Skybová KateřinaCZE1306ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové3,526,034,02
5332Šafařík KamilCZE1627TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší3,525,033,51
5430Široký RichardCZE1649ŠACHklub Tábor3,029,038,02
5560Ryšavá MonikaCZE1250TJ Štefanydes Polička3,021,027,02
5642Sliva MichalCZE1542ŠK Spartak Ústí n.L.2,526,534,01
5759Kaněrová ŠtěpánkaCZE1250TJ Kralupy nad Vltavou2,524,030,51
5853Kopecká EvaCZE1338TJ Praha-Pankrác2,523,030,00
5958Čermák DominikCZE1250TJ Desko Liberec2,522,030,01
6057Vaňková VeronikaCZE1283ŠK Rakovník2,021,529,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement
Advertisement