Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravský koník 2007 Mezinárodní šachový festival - fide open

Poslední aktualizace06.05.2007 15:52:07, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
18IMSergeev VladimirUKR24497,049,5038,5
222FMPrzybylski WojciechPOL2320Pocztowiec Poznan7,049,0039,5
312FMZilka StepanCZE2419AG 64 Grygov7,048,0038,0
46IMUrban KlaudiuszPOL2464KS Pocztowiec Poznan7,047,0037,5
521IMMichenka JozefCZE2344Tatran Litovel6,554,5043,5
62IMMaiorov NikitaBLR24856,554,5043,0
79GMManik MikulasSVK2438ŠK Sabinov6,553,5042,5
85IMRasik VitezslavCZE2480ŠK H Fuchs Ostrava6,551,5040,0
935Kolosowski MateuszPOL2248Piatka Skierniewice6,547,0037,5
1024FMRojicek VojtechCZE2308Beskydská šachová škola6,546,5035,5
1126IMZakharchenko ArnoldUKR22786,542,5035,5
124GMVokac MarekCZE24821. Novoborský ŠK6,053,5042,0
1316FMGumula DanielPOL2373JKsz MCKiS Jaworzno6,052,0041,0
141IMSimacek PavelCZE24951. Novoborský ŠK6,048,5038,0
1515FMChudinovskikh Alexander M.RUS23996,048,0037,5
1653Kociscak JiriCZE2181Beskydská šachová škola6,046,5035,5
1711Dolezal RadoslavCZE2425ŠK Mahrla Praha6,046,0035,5
1818IMKantorik MarianSVK2359ŠK Caissa Cadca6,045,5035,5
1914IMHeinzel OlafGER2403FC Bayern München e.V.6,045,0035,0
2051Krejci JanCZE2193TJ Tatran Litovel6,043,0034,0
2125Olsar JaroslavCZE2307Jäkl Karviná6,043,0033,0
2210IMTalla VladimirCZE2432ŠK H Fuchs Ostrava5,551,0041,5
2317IMVesselovsky SergueiCZE2368A64 Grygov5,549,5039,0
2471Zilinskas VaidotasLTU2083Drakonas5,549,0038,0
2546Krajina AlesCZE2199ŠK H Fuchs Ostrava5,547,5037,5
2620FMVyskocil NeklanCZE2349Duras BVK Brno5,547,0037,5
2731Jedlicka AlesCZE22532222 ŠK Polabiny5,547,0037,0
287IMKulhanek TomasCZE24571. Novoborský ŠK5,546,5036,0
2930Inants AghasiARM22595,546,0036,0
303GMLikavsky TomasSVK2485ŠK Zentiva Hlohovec5,544,0034,0
3138Potomak VladimirCZE2233Slavoj Poruba5,543,0033,0
3223IMSikora-Lerch JanCZE2285Jäkl Karviná5,542,5034,0
3355WFMLeks HannaPOL2175Polonia Warszawa5,542,0032,5
3437Pacher MilanSVK2234ŠK Slovan Bratislava5,541,5032,0
3549Danes JaroslavCZE2196TJ Stadion Kutná Hora5,539,0030,5
3613IMBogdanov ValentinUKR2409Odessa Chess Club5,050,5039,0
3727IMPoloch PetrCZE2296SK Stonava5,048,5039,5
3864Pecha TomasCZE2120Beskydská šachová škola5,048,0038,0
3929Lys JosefCZE2269Sokol Dobrá5,047,0037,0
40113Elenius ErikSWE2005Uddevalla SS5,046,5036,5
4150Pazdziora MichalPOL2194SK Stonava5,046,0035,0
4261Vesely MartinCZE2144TJ Mittal Ostrava5,043,5034,0
4332Novotny MichalCZE22532222 ŠK Polabiny5,043,0033,5
4454Strebkovs AndrejsLAT2179SK Ziemelblazma Riga5,043,0033,5
4574Wickström LucasSWE2073Linköpings ASS5,042,5033,5
4643Vratny RadimCZE2213ŠK Svinov5,041,5032,0
4739Malik JanCZE2230Slavoj Poruba5,041,0032,0
4844Hladik OtoCZE2208TJ Mittal Ostrava5,041,0031,5
4941WIMKrasenkova IlenaRUS22155,040,5032,5
5036Pokorny PetrCZE2242ŠK CSOB Litomerice5,040,5031,5
5159Kolar StanislavCZE2155ŠK Šenov5,040,5031,0
5280Papan CyrilCZE2058TJ Nový Jicín5,037,0028,5
5345Adamek JiriCZE2205Slavoj Poruba5,036,5028,5
5465Winfridsson HakanSWE2120Uddebo SK4,544,0034,5
55117Žárský KamilCZE1937Sokol Tábor4,543,0033,5
5652Walentukiewicz MichalPOL2188Hetman Szopienice Katowic4,543,0033,5
5740Bujnoch RadekCZE2228TJ ŠO a DDM Chrudim4,542,0032,5
5828Bolacky JiriCZE2281Šk Slavoj Poruba4,540,5031,5
5933Vanek TomasCZE2251Bonex Teplice4,540,5031,5
6048FMBartos JanCZE2196ŠK CSOB Litomerice4,539,5030,0
6186Dvorak VladimirCZE2037SK Rošáda Prostejov4,539,0030,5
6247FMBylino OlegUKR21974,538,5030,5
6358Bures MartinCZE2159TJ Mittal Ostrava4,538,5029,0
6478Nedela JiriCZE2060MSA Dolní Benešov4,538,0030,5
6556Fogel PierreBEL2173Brussels Chess Club4,538,0029,0
66122Bolsunowskij KonstantinUKR04,537,5029,0
6762Hromada VaclavCZE2128Slezan Opava4,537,5028,0
6872Heyl ThomasGER2078TSF Ditzingen4,537,0029,0
6966Ockay TomasCZE2118VOKD Poruba4,537,0028,5
7085Geffert MichalCZE2038Baník Havírov4,535,5026,5
7169Olsar ZdenekCZE2108Sk Slavia Orlová4,533,0023,5
7219FMFirt StanislavCZE2350ŠK H Fuchs Ostrava4,044,0034,5
7360Reznicek MarcelCZE2148Slavia Havírov4,044,0033,5
7470Rakus PavelCZE2084MSA Dolní Benešov4,043,5034,0
7563Didi JanCZE2127ŠK Elspol s.r.o. Ostrava4,042,0032,5
7676Cupek MartinCZE2063TJ TŽ Trinec4,041,0032,0
77104Zwardon VojtechCZE1946Jäkl Karviná4,039,5031,0
7894Marinc DamirSLO2000SD Kocevje4,039,5030,5
7967Chlevistan JakubCZE2116VOKD Poruba4,039,5030,0
8075Vinklarek OndrejCZE2071TJ Stadion Kutná Hora4,039,0030,5
8181Ling BronislavCZE2053ŠK Hodonín4,038,5030,0
82110Erikstad OlavNOR1877Akademisk Sjakklubb Oslo4,038,0030,0
8368Winfridsson OlaSWE2107Cambridge City CC4,036,0029,0
8482Klecker TadeasCZE2047SK OAZA Praha4,036,0029,0
85102Olsarova KarolinaCZE1955SK Slavia Orlová4,035,5028,0
8677Murín PavolSVK2062MŠK Dolný Kubín4,034,5026,0
87120Brazina DavidCZE1828Tj Mittal Ostrava4,033,0026,0
88118Habada JindrichCZE1915ŠK Kladno4,032,5026,0
8993Zidek VaclavCZE2000ŠKTP Hrabyne4,032,0026,0
90116Port JosefCZE1965Beskydská šachová škola3,540,5031,5
9189Sirota SergejCZE20261. Novoborský ŠK3,539,5030,0
9291Borovicka BohumilCZE2018TJ Morkov3,538,0029,5
9384Kvicala MiroslavCZE2042TJ TŽ Trinec3,536,5028,5
9479Kaczmarek PiotrPOL2058Lech WSUS Poznan3,536,5028,0
9597Sobek MartinCZE1990Jäkl Karviná3,535,5027,5
9673Honc MartinCZE2075Desko Liberec3,535,5026,0
97103Macek KamilCZE1951Bohemia Podebrady3,535,0027,0
9892Blecha ZdenekCZE2013Sokol Frycovice3,534,0026,5
99111Wesolowski EdgarPOL1811UMKS na Pieterku - Poznan3,534,0026,5
100115Byma PavelCZE1966TJ Velká Polom3,534,0026,0
10157Vänman KentSWE2163Linköpings ASS3,529,5023,0
10242Karhanek PavelCZE2214ŠK Elspol s.r.o. Ostrava3,043,0032,0
10395Snajdr TomasCZE1999ŠK Kladno3,038,5029,0
10483Sladek VladislavCZE2045ŠK 64 Brno3,035,0026,0
10596Tylecek DrahomirCZE1994TJ Mittal Ostrava3,034,5029,0
10688Lacina FilipCZE2028ŠK Sokol Vyšehrad3,034,0027,0
10790Novacek PavelCZE2020ŠK Svinov3,033,5025,5
108105Micka JaroslavCZE1942TJ Nový Jicín3,033,5025,0
109106Lexa VaclavCZE1957TJ Sokol Praha-Vršovice3,032,5026,5
110114Kubeczka AlešCZE1967Slavia Havírov3,032,5026,0
11198Gil KarelCZE1988Baník Havírov3,030,5024,5
112112Kolár JaroslavCZE2027Sokol Frycovice3,030,5024,0
113119Abraham KarelCZE1904Šk Kladno3,030,0024,5
114107Novak BohdanCZE1927Sokol Skalice2,537,0029,0
115100Olsarova TerezaCZE1980SK Slavia Orlová2,536,5029,0
116108Pavelkova MichaelaCZE1918Beskydská šachová škola2,534,5027,0
117109Tretina ZdenekCZE1878VOKD Poruba2,534,5027,0
11887Bednarz ValdemarCZE2033SK Stonava2,530,5023,5
11999Dluski EmilPOL19562,031,5026,0
120101Cervenka RomanCZE1979Slovan Havírov2,030,0024,5
121121Heric MilanCZE1718Šk Svinov1,030,5022,5
12234Trombik KarelCZE2248SK Slavia Orlová0,06,503,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení2: Manually input (after Tie-Break matches)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)