Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

MČR chlapců do 8 let 2012

Poslední aktualizace13.05.2012 12:08:33, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoRtgKlub/Místo
1Pribyl Viktor1303Sk Porg Praha
2Glozar Petr1250Sk Duras Bvk
3Gnojek Petr1250Beskydska Sachova Skola O.S.
4Mosovsky Jakub1250Sokol Bustehrad
5Nytra Ondrej1250Beskydska Sachova Skola O.S.
6Oplustil Pavel1250Sokol Postoupky
7Sebesta Jan1250Sk Slavia Orlova
8Skypala Ondrej1250TJ AERO Odolena Voda
9Sruc Tadeas1250Sokol Postoupky
10Bauer Jan1100Qcc Ceske Budejovice, Sportovni Klu
11Bosak Rene1100Beskydska Sachova Skola O.S.
12Drasnar Lukas1100TJ Sokol Vrchoviny
13Frank Adam1100Beskydska Sachova Skola O.S.
14Hejna Jakub1100Klub sachistu Ricany 1925
15Hosnedl Matyas1100Qcc Ceske Budejovice, Sportovni Klu
16Janouch Jachym Stepan1100Sk Ad Jicin
17Jirousek Simon1100Klub Sachistu Ricany 1925
18Kijonka Ondrej1100Sk Slavia Orlova
19Kolar Jan1100DDM+TJ Mohelnice
20Kufel Pavol1100SK Teplice
21Lanca Petr David1100Beskydska Sachova Skola O.S.
22Macok Martin1100Klub Sachistu Ricany 1925
23Mica Marek1100Beskydska Sachova Skola O.S.
24Neumann Filip1100Sk Slavia Orlova
25Pekara Stepan1100Beskydska Sachova Skola O.S.
26Prazak Viktor1100Sk Lipa
27Rokos Filip1100Sokol Hradec Kralove
28Sirotek Matyas1100Qcc Ceske Budejovice, Sportovni Klu
29Stalmach Richard1100Beskydska Sachova Skola O.S.
30Svanda Adam1100Tj Stefanydes Policka
31Toman Jan1100Sachovy Klub Pri Zs A Ms Ratiskovic
32Vanek Tomas1100Sk Slavia Orlova
33Walek Filip1100Beskydska sachova skola o.s.
34Zamorsky Ondrej1100Beskydska Sachova Skola O.S.
35Zemen Pavel1100Klub sachistu Ricany 1925
36Adamek Jan1000Beskydska Sachova Skola O.S.
37Cech Ondrej1000Sachklub Tabor
38Danek Ondrej1000Beskydska Sachova Skola O.S.
39Faja Vilem1000Sachovy Klub Lokomotiva Brno, O.S.
40Hak David1000Sokol Tabor
41Hruska Adam1000Sokol Nebusice
42Ivanov Alexandr1000Sk Duras Bvk
43Janotka Oldrich1000Beskydska Sachova Skola O.S.
44Jun Rudolf1000TJ CHS Chotebor
45Karpecki Jiri1000Sk Revnice
46Keprt Tomas1000Sk Kme-Ddm Kurim
47Koska Jan1000Qcc Ceske Budejovice, Sportovni Klu
48Londin Martin1000Sportovni klub Prostejov
49Maler Ondrej1000Beskydska Sachova Skola O.S.
50Mastny Theodor1000Tj Zce Plzen
51Navratil Martin1000Sk Rosada Prostejov
52Nguyen Thai Dai Vinh1000Sk Praha-Smichov
53Odstrcil Lukas1000Beskydska Sachova Skola O.S.
54Parizek Vit1000Sachovy Klub Lokomotiva Brno, O.S.
55Pekara Premysl1000Beskydska Sachova Skola O.S.
56Pesta Vojtech1000Qcc Ceske Budejovice, Sportovni Klu
57Popovsky Ondrej1000Sokol Bustehrad
58Reznicek Patrik1000Zbrojovka Vsetin
59Reznicek Stepan1000Zbrojovka Vsetin
60Salvadori Maurizio Aldo1000Sokol Postoupky
61Sebena Patrik1000Beskydska Sachova Skola O.S.
62Surma Stepan1000Beskydska Sachova Skola O.S.
63Tajovsky Matej1000Sk Kme-Ddm Kurim
64Turek Mikulas1000Tj Slavoj Litomerice
65Vystavel Oto1000Sportovni Klub Prostejov
66Zamorsky Filip1000Beskydska sachova skola o.s.