Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN B SUB-2050 - XXIX CIUTAT DE CULLERA - VIII Open Internacional de Ajedrez

Poslední aktualizace04.09.2012 00:51:07, Creator/Last Upload: ia vicente fernando g¢mez roca

Startovní listina

Čís. JménoIDFideIDFEDRtgFIDERtgNTypSkup.Klub/Místo
1
Ortega Gadea Santiago137382256045ESP20471973VAL Rafa Bayarri
2
Cortes Marti Javier36972274370ESP20452030VAL Alberic
3
Lara Granero Bio202132278286ESP20452018CTM ParqueSur
4
Alcaraz Carcel Antonio213522202757ESP20412029VAL Xeraco
5
Cebolla Moll Ricardo36542223295ESP20381996VAL Sueca
6
RET - Marinc Damir014607344SLO20320RETEslovenia
7
Oltra Landete Fidel116432219751ESP20271945VAL Sueca
8
Leon Colan Carlos Edmundo245153810364PER20212001VAL Torrefiel
9
Fernandez Seco Julian157762272423ESP20171985CTM Parquesur
10
De La Calle Llopis Juan162522286483ESP20101972VAL Sueca
11
CMGarcia Domingo Jose Antonio30442221845ESP20081951VAL Silla
12
Navarro Mora Jesualdo116292284057ESP20051952VAL CIM Benimaclet
13
Gonzalez Berruga Ana Isabel143382271354ESP20031980CTM La Roda
14
Garcia Martinez Cesar37842223350ESP20031960VAL Camp de Morvedre
15
Llamazares Lopez Marcos2023122200100ESP20021975VAL EVA Manises
16
Basilio Rodriguez Jose Manuel1472832023189ESP20021929VAL Oliva
17
Monera Puente Cesar83622272768ESP19891941CAT Sant Joan Despí
18
Martinez Gil Joaquin114642215004ESP19891927VAL Benifaio
19
Folch Zaragoza Jose37252262541ESP19751933VAL Silla
20
Romero Calduch Sergio241602246848ESP19721962VAL Vila-real
21
Perez Garcia Jose Miguel117322227657ESP19671952VAL C M Castellón
22
Martinez Hernandez Javier114712282127ESP19631956VAL CIM Benimaclet
23
Benedito Salavert Jaime35332253933ESP19591936VAL Silla
24
Vidal Maiques Jose Antonio121382242109ESP19591925VAL Benifaio
25
Del Arco Gimeno Juan28752211130ESP19521914VAL Sueca
26
Gomez Pajares Blas24852267330ESP19501918VAL CIM Benimaclet
27
Carcel Valero Juan Antonio36262271826ESP19471944VAL Burjassot
28
Bas Mas Miguel230692237954ESP19251878S-14VAL Fomento Gandia
29
Albo Ruiz Jose Martin410432057784ESP19171914EUS Zornotza
30
Cabrera Tormo Federico35872261383ESP19141891VAL Benimodo
31
Castillo Pla Emilio142702258439ESP19131898VAL Xeraco
32
Goria Egidazu Jon Axel2738332088370ESP19081920EUS Zornotza
33
Albert Garrote Amadeo33312224313ESP19061871VAL Sueca
34
Benito Vicente Jose Oscar132502274302ESP19041897VAL CIM Benimaclet
35
RET - Gomez Lopez Pedro68052260913ESP18991850VAL Costa Blanca
36
Santandreu Gregori David204022281503ESP18901850VAL Xeraco
37
Harutyunyan Tigran201862200309ESP18851881VAL EVA Manises
38
Moll Domenech Andreu2544932016166ESP18741852VAL Oliva
39
RET - Alonso Igual Ignacio33492269813ESP18721867VAL Rafa Bayarri Alboraia
40
Nieves Cabanes Jose Manuel2458422245715ESP18721836S-12VAL EVA Manises
41
Ull Molina Cristian2400922240578ESP18571833VAL Alzira
42
Carrasco Fernandez Manuel36302255561ESP18531773VAL Burjasot
43
Pelegri Castello Elias214742250098ESP18481885VAL Xeraco
44
Padilla Mendez Vicente2498332012160ESP18421852CAN La Gomera
45
Davidovas Chananovas Norman2097122221212ESP18381799VAL Camp de Morvedre
46
RET - Alcala Cuesta Miguel41112273250ESP18271878MAD Daganzo
47
Pradas Soria Ernesto117892271923ESP18231753VAL Silla
48
Lopez Diaz Rafael210562214709ESP18191802VAL Mislata
49
Minguez Piquer Ximo205942249901ESP18141766VAL Alberic
50
Pallas I Garrido Ernest Josep116812294400ESP18081813VAL Beniganim
51
Medina Calero Francisco214512214792ESP18031751VAL Torrefiel
52
Fuset Torralba Jose Luis37402269910ESP18011824VAL ONCE Valencia
53
Pino Fernandez David2460722273891ESP17861731VAL EVA Manises
54
Morant Gomar Sergio115962253968ESP17821722VAL L'Enroc
55
Raimundo Medina Fermin2395622244514ESP17811786VAL Mislata
56
Castilla Arteaga Carlos David2587132029136ESP17721762CAN La Gomera
57
Marco Catala Juan Bautista31282211114ESP17701768VAL Alzira
58
Vera Juan Andreu2401522273921ESP17621687VAL EVA Manises
59
RET - Beneto Clerigues Borja032088612ESP17581703RETVAL Ateneo Marítimo
60
Moreno Vicente Jesus Miguel2497532013639ESP17541690VAL Mislata
61
Castello Castello Juan Jose2095122220429ESP17301709VAL Xeraco
62
Ventura Monfort Javier1211732023170ESP17151734VAL Vila-real
63
Martinez Miura Enrique131602272652ESP17131773MAD Independiente
64
Montoliu Costa Francisco202722214822ESP17101728VAL EVA Manises
65
Picazo Gonzalez Ana233452244101ESP17091682S-14VAL Alicante
66
Gomez Maestro Gustavo2410322276645ESP17081669VAL Alcoy
67
Pomares Mateo Alba2675922279059ESP16911621VAL Alicante
68
Folch Fuentes Eva1671122222545ESP16651766VAL Silla
69
Hernandez Torralba Sergio2589332030789ESP16651607VAL Camp de Morvedre
70
Fernandez Garcia Leon2383222275886ESP16631452S-14VAL Montserrat
71
Alcaraz Moreno Sergio2663232048971ESP16401595S-12VAL L'Enroc
72
Sendra Tormo Juan2710532049072ESP16351516S-14VAL Fomento Gandia
73
Fenollar Baenas Nahim2408522238948ESP16321644VAL Xeraco
74
Lopez Benlloch Vicente2452322280820ESP16201604VAL Vila-real
75
Benavent Benavent Jose352922238921ESP15921676VAL Cullera
76
Ull Molina Daniel2502022240586ESP15911591VAL Alzira
77
Fernandez Calabuig Manuel2382822280812ESP15801437VAL Montserrat
78
Ramirez Aucejo Hector2676632032064ESP15731542S-14VAL Montserrat
79
Gonzalvez Tamarit Ivan2635232041721ESP15671476S-12VAL EVA Manises
80
Gomez Sanjuan Hector Fernando2508922274960ESP15551422S-12VAL Alcoy
81
Lledo Moll Carles2656932049005ESP15441488S-12VAL Enric Valor
82
Nieves Pamplona Juan Miguel2483822293280ESP15301545VAL EVA Manises
83
Rubio Tent Pedro2678222278141ESP15251515S-12VAL Alzira
84
Gonzalvez Tamarit Ruben2601932041764ESP15231422S-10VAL EVA Manises
85
Lucas Leon Angel2639032031025ESP15141397S-14VAL Mislata
86
Recuna Aranda Miguel2593032010427ESP15101397S-14GAL Alexandre Bóveda
87
Galiana Fernandez Adrian2588532010150ESP14971430S-12VAL Enric Valor Figueras Pacheco
88
Alcaniz Perez Javier2596332010451ESP14481387S-14VAL Benimodo
89
Perez Mondejar Adler2499022256857ESP14421439S-12MAD Rivas
90
Nicolas Zapata Gines2483722274979ESP14161366S-12VAL Enric Valor Figueras Pacheco
91
Hernandez Torralba Jose Joaqui2655932030770ESP14061357S-12VAL Camp de Morvedre
92
Valls Navarro Sara2680732065868ESP13171236S-12CTM La Roda
93
Vazquez Teodoro Alex2721432032633ESP12381206S-12VAL Benimodo
94
Roca Cruz Rafael1183632022450ESP02029VAL Alzira
95
Marques Serra David2024222225943ESP01738VAL Xeraco
96
Florinel Asaltei Romeo25077ESP01695VAL Montserrat
97
Vila Tormo Eduardo2712332063989ESP01557VAL Fomento Gandia
98
*Melero Marti Hector2743832066902ESP01464CTL ONCE
99
Barbera Espi Laura032029713ESP00S-12VAL Benimodo
100
Calabuig Ferrer Jose032089112ESP00S-10VAL Silla
101
Carbonell Sancho Marc032029969ESP00S-10VAL Silla
102
Costa Grau Adrian032088396ESP00S-14VAL Silla
103
RET - Galvan Cipriani Viviana032041144ESP00S-10VAL CIM Benimaclet
104
Garcia Molina Jose032030592ESP00S-10VAL Silla
105
Pallas Moragues Gerard032074344ESP00S-10VAL Beniganim
106
Primo Garcia Jaume032088604ESP00S-10VAL Benimodo
107
RET - Morejon Patino Eduardo032011490ESP00RETS-12VAL Cullera
108
RET - Rubio Sebastian Eladio032050763ESP00RETMAD Pueblo Nuevo
109
Recuna Aranda Xoan032049196ESP00S-10GAL Alexandre Bóveda
110
Recuna Carrasco Rafael032056354ESP00GAL Alexandre Bóveda
111
Serra Beltran Enrique022240535ESP00VAL Cullera
112
Villanueva Claramonte Ramon032089210ESP00VAL Fomento Gandia