Reģistrācija: https://ej.uz/ChessKid-May2024ChessKid Kauss (04.05. - 05.05.2024) | 3. sporta klases Organizátor | Baltijas Šaha Akadēmija |
Federace | Lotyšsko ( LAT ) |
Ředitel turnaje | IA, FI Kalnins Toms (FIDE ID 11604069) |
Hlavní rozhodčí | NA Pakula Aleksej (FIDE ID 11601507) |
Deputy Arbiter | FM Zuckovs Aleksejs (FIDE ID 11603801) |
Rozhodčí | IA, FI Kalnins Toms (FIDE ID 11604069) |
Bedenkzeit (Rapid) | 15 minūtes + 5 sekundes par gājienu katram spēlētājam |
Místo | Pullman Riga Old Town Hotel, Jēkaba iela 24, Rīga |
Number of rounds | 8 |
Tournament type | Švýcarský systém |
Výpočet ratingu | - |
Datum od | 2024/05/04 Datum do 2024/05/05 |
Ø ELO turnaje | 1000 |
Losovací program | Swiss-Manager Heinz Herzog, Turnajový soubor Swiss-Manageru |
Poslední aktualizace04.05.2024 09:42:18, Creator/Last Upload: savieniba
Výběr turnaje | Iesācēji, 4. sporta klases, 3. sporta klases |
Odkazy | Oficiální stránka organizátora, Reģistrācija, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři |
Výběr parametru | nezobrazovat detaily o turnaji |
Seznamy | Startovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán |
Excel a tisk | Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes |
| |
|
Startovní listina
Čís. | | Jméno | pohlaví | Typ | Klub/Místo |
1 | III | Aleksejonoks, Jegors | | U14 | Ņ. Kaverins |
2 | III | Beernaerts, Leo | | U14 | Rīgas Mats | A. Tihomirovs |
3 | III | Dergačovs, Iļja | | U12 | J. Libensons |
4 | III | Ikaunieks, Dmitrijs | | U12 | J. Libensons |
5 | III | Ivanova, Elizabete | w | U12 | Rīgas Šaha skola | A. Pakula |
6 | III | Jefimovs, Akims | | U08 | |
7 | III | Kalejs, Krisjanis | | U08 | Rīgas Šaha skola | A. Kažoks |
8 | III | Kokorevics, Krisjanis | | U10 | Carnikava | E. Berķis |
9 | III | Kozlovskis, Marjans | | U10 | Carnikava | E. Berķis |
10 | III | Krastins, Janis | | U10 | Rīgas Mats | A. Tihomirovs |
11 | III | Legzdina, Frida | w | U10 | Rīgas Šaha skola | A. Pakula |
12 | III | Luka-Indane, Adele | w | U08 | A. Bētiņš |
13 | III | Melnikovskyi, Volodymyr | | U12 | Rīgas Šaha skola | S. Galkins |
14 | III | Menteshashvili, Mikhail | | U10 | N. Kovšuns |
15 | III | Miezitis, Henrijs | | U14 | A. Bētiņš |
16 | III | Miheikins, Bogdans | | U12 | Rīgas Šaha skola | V. Putka |
17 | III | Mucenieks, Bruno | | U12 | U. Melderis |
18 | III | Panfilovs, Daniils | | U10 | Ņ. Kaverins |
19 | III | Radcenko, Igors | | U12 | F. Poļakovs |
20 | III | Ševčuks, Alans | | U10 | Rīgas Šaha skola | D. Matisone |
21 | III | Sidorovs, Kirils | | U14 | J. Libensons |
22 | III | Šķēle, Alberts | | U10 | Rīgas Mats | A. Tihomirovs |
23 | III | Skubenics, Juris | | U14 | Olaine | G. Skujiņa |
24 | III | Steinberga, Anete | w | U12 | N. Maklakova | V. Kapče |
25 | III | Steinberga, Linda | w | U10 | N. Maklakova | V. Kapče |
26 | III | Zaharovs, Ruslans | | U10 | Rīgas Šaha skola | A. Pakula |
27 | III | Zubova, Viktorija | w | U10 | Rīgas Šaha skola | E. Limanovska |
28 | III | Haritonovs, Jegors | | U16 | N. Kovšuns |
|
|
|
|