Reģistrācija: https://ej.uz/ChessKid-May2024ChessKid Kauss (04.05. - 05.05.2024) | Iesācēji
Poslední aktualizace04.05.2024 12:37:56, Creator/Last Upload: savieniba
Výběr turnaje | Iesācēji, 4. sporta klases, 3. sporta klases |
Odkazy | Oficiální stránka organizátora, Reģistrācija, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři |
Výběr parametru | nezobrazovat detaily o turnaji |
Seznamy | Startovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán |
| Tabulka podle pomocného hodnocení po 4 kole, Tabulka podle startovní listiny |
Nasazení hráčů | Kolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5/8 , nenasazen |
Ranking list after | Kolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4 |
Excel a tisk | Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes |
| |
|
Startovní listina
Čís. | | Jméno | pohlaví | Typ | Klub/Místo |
1 | | Agadžanjans, Džonatans | | U08 | A. Agadžanjans |
2 | | Alsiņš, Alberts | | U10 | Rīgas Mats | A. Tihomirovs |
3 | | Ambrosova, Aleksija | w | U08 | F. Poļakovs |
4 | | Ašmanis, Armands | | U12 | Olaine | G.Skujiņa |
5 | | Baltačs, Bruno | | U08 | Chesston | E. Efeja |
6 | | Bambals, Modests | | U08 | Rīgas Šaha skola | A. Parhomenko |
7 | | Barinov, Deniel | | U08 | N. Kovšuns |
8 | | Barinov, Leo | | U08 | N. Kovšuns |
9 | | Borovikovs, Timofejs | | U10 | Olaine | G.Skujiņa |
10 | | Cielava, Emils | | U12 | Ādaži | I. Koļesņikovs |
11 | | Corns, Teodors Amirs | | U08 | A. Bētiņš |
12 | | Dārziņš, Emīls | | U08 | Ādaži | I. Koļesņikovs |
13 | | Deičmanis, Bruno | | U10 | A. Bētiņš |
14 | | Dragucans, Georgijs | | U10 | Ņ. Kaverins |
15 | | Eglītis, Rūdolfs | | U08 | U. Melderis |
16 | | Grīslis, Jānis | | U08 | U. Melderis |
17 | | Gudkovs, Georgijs | | U10 | Ņ. Kaverins |
18 | | Gudovskis, Kristiāns | | U08 | U. Melderis |
19 | | Ivanovs, Danils | | U08 | Rīgas Šaha skola | A. Parhomenko |
20 | | Ivanovs, Ļevs | | U08 | Ņ. Kaverins |
21 | | Jākabsone, Greisa Kellija | w | U10 | Rīga |
22 | | Janvars, Bruno | | U08 | R. Vidruska |
23 | | Jersovs, Jaroslavs | | U12 | F. Poļakovs |
24 | | Jeruhoviča, Ada | w | U10 | F. Poļakovs |
25 | | Jurjevs, Edvards Rafaels | | U10 | Rīgas Mats | A. Tihomirovs |
26 | | Kaļiņina, Odrija Alise | w | U08 | R. Vidruska |
27 | | Kļava, Daniils | | U08 | Ņ. Kaverins |
28 | | Ļamans, Dmitrijs | | U08 | A. Raudive |
29 | | Orups, Dāvis | | U08 | A. Bētiņš |
30 | | Ostrinski, Emily | w | U10 | Ņ. Kaverins | A. Raudive |
31 | | Ostrinski, Leon | | U08 | Ņ. Kaverins | A. Raudive |
32 | | Pavlovičs-Viļčinskis, Davids | | U08 | A. Bētiņš |
33 | | Pavlovičs-Viļčinskis, Vadims | | U08 | A. Bētiņš |
34 | | Pencis, Olivers Miks | | U14 | A. Bētiņš |
35 | | Radionova, Gloria | w | U08 | A. Bētiņš |
36 | | Rudzītis, Reinis | | U08 | U. Melderis |
37 | | Saldābols, Lukas | | U10 | Rīgas Šaha skola | A. Parhomenko |
38 | | Salnikova, Jelizaveta | w | U08 | N. Kovšuns |
39 | | Šeršņovs, Dmitrijs | | U14 | K. Tarasovs |
40 | | Shyrko, Ivan | | U08 | A. Raudive |
41 | | Skaista, Eleonora | w | U08 | Ņ. Kaverins |
42 | | Štubis, Gustavs | | U10 | Jelgava |
43 | | Šuļga, Platons | | U10 | Ņ. Kaverins |
44 | | Susļenkovs, Pāvels | | U08 | A. Raudive |
45 | | Ugrjumovs, Germans | | U10 | Rīgas Šaha skola | A. Parhomenko |
46 | | Urbāns - Stalbovs, Gvido | | U08 | Carnikava | E. Berķis |
47 | | Vaickovskis, Miķelis | | U08 | A. Bētiņš |
48 | | Vēveris, Roberts | | U10 | TriKita | F. Poļakovs |
49 | | Vinnik, Daniil | | U08 | Ņ. Kaverins |
50 | | Zubova, Anastasija | w | U08 | Rīgas Šaha skola | D. Matisone |
|
|
|
|