Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 11:09:19
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Congratulations!
Champion: Siddhartha Mallick
2nd: Hrudesh Panigrahi
5th Genius All Odisha School Chess Tournament 2024,Cuttack (Junior)
Son yeniləmə22.01.2024 08:24:25, Müəllif/Son yükləmə: Darunath Chatterjee(Pintu)
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
cinsi
Tip
Klub/Şəhər
1
Aarav Kumar
IND
0
U07
Cuttack
2
Aashrit Punyaslok Nayak
IND
0
U08
Cuttack
3
Aayansh Arnav Jena
IND
0
U08
Khordha
4
Amaresh Mohapatra
IND
0
U07
Cuttack
5
Anisha Mohapatra
IND
0
w
F06
Cuttack
6
Arnavi Panda
IND
0
w
F06
7
Bighnesh Chaulia
IND
0
8
Bighnesh Mohapatra
IND
0
U05
Cuttack
9
Bighnesh Parineet Mohanty
IND
0
10
Bukka Jayraj Mahesh
IND
0
U08
11
Chirag Swain
IND
0
Cuttack
12
Debanshi Satpathy
IND
0
w
F08
Cuttack
13
Devansh Sahoo
IND
0
14
Dibyansh Mohanty
IND
0
U08
15
Divisha Swain
IND
0
w
F08
Cuttack
16
Divyanshu Divakar Dash
IND
0
U08
Cuttack
17
Drishti Divyanshi Das
IND
0
w
Khordha
18
Gollapalli Phani Raju
IND
0
U08
19
Hardik Kumar Sahoo
IND
0
U08
Cuttack
20
Hrudesh Panigrahi
IND
0
21
Koushik Harsha
IND
0
U08
Cuttack
22
Manas Ranjan Mishra
IND
0
U08
Cuttack
23
Mehith Moda
IND
0
24
Mishika Chandak
IND
0
w
F08
Cuttack
25
Nishan Behera
IND
0
U07
Cuttack
26
Prachee Pragya Das
IND
0
w
F08
Cuttack
27
Pravanya Palakshi
IND
0
U06
Khordha
28
Raghav Biswal
IND
0
U08
29
Rameswar Pani
IND
0
U08
Cuttack
30
Reyansh Mallick
IND
0
U07
Cuttack
31
Reyansh Samal
IND
0
32
Sai Sarthak Swain
IND
0
U08
33
Satya Narayan Swain
88136264
IND
0
U08
Kendrapra
34
Satyajeet Ram
IND
0
U07
Cuttack
35
Satyajit Rout
IND
0
U07
Cuttack
36
Shrinika Nanda
IND
0
w
F07
Cuttack
37
Siddhartha Mallick
88136302
IND
0
U08
Khordha
38
Snehsmita Ram
IND
0
w
F07
Cuttack
39
Soham Sahoo
IND
0
U07
Cuttack
40
Swastika Sahoo
88199975
IND
0
w
F08
Cuttack
41
Tanishka Singhania
IND
0
42
Varnit Sarawgi
IND
0
U08
Cuttack
43
Viraaj Mahajan
IND
0
U07
44
Vrishank Sekhar Pati
IND
0
U07
Khordha
45
Yashasree Swain
IND
0
w
F08
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri