FESTIVAL ESCOLAR AJEDREZ - ROBIN-CHESS 2024 CATEGORIA SUB 16Paskutinis atnaujinimas02.05.2024 15:38:29, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Federación Cántabra de Ajedrez
Turnyro pasirinktys | Sub 8, Sub 10, Sub 12, Sub 14, Sub 16, Sub 20 Nocturno (día 10), Aficionados |
Nuorodos | oficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi |
Parametrų pasirinktys | rodyti detalią informaciją apie turnyrą |
Sąrašai | pradinis sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis |
"Excel" ir spausdinti | eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes |
pradinis sąrašas
Nr. | | Pavardė | FIDE ID | Fed. | Reit. | Klubas/Miestas |
1 | | TABUENCA MENDATAURIGOITIA, DANIEL | 24563617 | ESP | 2204 | TORRES BLANCAS |
2 | | HORCAJUELO ROCAMORA, MARTIN | 24573027 | ESP | 2109 | DIAGONAL ALCORCON - MADRID |
3 | | MARTEL BRUNIAUX, MALKO | 24560871 | ESP | 2105 | LIENDO |
4 | | FUENTES GUINOT, ALEJANDRO | 24580783 | ESP | 2027 | SANTA ANA - NAVARRA |
5 | | SANZ GOROSPE, IBAI | 24577367 | ESP | 1953 | LA TORRE LOCA - BURGOS |
6 | | ESPARZA TONI, AITOR | 54588600 | ESP | 1940 | MIKEL GUREA - NAVARRA |
7 | | HERVADA SERRANO, DARIO | 54529867 | ESP | 1905 | REINA JUANA - VALLADOLID |
8 | | MARTIN CABEZA, NICOLAS | 54559480 | ESP | 1885 | VETUSTA CHESS - ASTURIAS |
9 | | RUBIAL BLANCO, HERIBERTO | 24558818 | ESP | 1864 | ALZHEIMER BIERZO - LEON |
10 | | MARTINO GIRONES, GONZALO | 24598852 | ESP | 1863 | OBERENA - NAVARRA |
11 | | MENOYO GARCIA, LEIRE | 94726914 | ESP | 1755 | ALTZAGA LEIOA - VIZCAYA |
12 | | ANDRES IñIGUEZ, IKER | 24580740 | ESP | 1747 | SANTA ANA DE TUDELA - NAVARRA |
13 | | BRIZUELA LLERENA, ALEJANDRO | 523082240 | ESP | 1717 | EDM PIELAGOS |
14 | | BILBAO-GOYOAGA GUTIERREZ, ANDER | 94787000 | ESP | 1716 | GETXO XAKE ESKOLA - VIZCAYA |
15 | | MENENDEZ PEREZ, MIGUEL | 54541220 | ESP | 1700 | ANTONIO RICO - ASTURIAS |
16 | | LUCA, CRISTIAN | 54770475 | ESP | 1699 | EDM PIELAGOS |
17 | | BOMBIN MARTINEZ, EDER | 54737311 | ESP | 1678 | CLUB AJEDREZ SANTURTZI - VIZCAYA |
18 | | GONZALEZ FERNANDEZ, MANUEL | 54556015 | ESP | 1678 | EDM TORRELAVEGA |
19 | | LOPEZ FERNANDEZ, ASIER | 54544831 | ESP | 1677 | EDM PIELAGOS |
20 | | SALAS GIRALDA, LUCA | 24596213 | ESP | 1674 | OBERENA - NAVARRA |
21 | | ZUBIZARRETA LANDERA, DENIS | 54557208 | ESP | 1667 | CLUB AJEDREZ SANTURTZI - VIZCAYA |
22 | | JUAREZ CASTRO, AITOR | 94799890 | ESP | 1660 | ORTUELLAKO XAKE EL PEON - VIZCAYA |
23 | | LASTRA DUDAGOITIA, NICOLAS JEREMIAS | 54585872 | ESP | 1659 | EDM PIELAGOS |
24 | | MORENO LAZAREV, HARITZ | 54791804 | ESP | 1655 | GROS XAKE TALDEA - GUIPUZCOA |
25 | | GUERRERO BARRIOS, UNAI | 523008830 | ESP | 1653 | CLUB AJEDREZ SANTURTZI - VIZCAYA |
26 | | LERA CUñADO, NORA | 54775264 | ESP | 1650 | HONDARRIBIA MARLAXKA - GUIPUZCOA |
27 | | SIERRA PEñA, MARIO | 24579122 | ESP | 1641 | CLUB AJEDREZ SALAMANCA - SALAMANCA |
28 | | MARTINEZ ECHEZARRETA, MIGUEL | 94729581 | ESP | 1640 | TORRES BLANCAS |
29 | | GONZALEZ ALONSO, GORKA | 54740029 | ESP | 1639 | MIKEL GUREA - NAVARRA |
30 | | ALVAREZ GARCIA, GABRIEL | 54585325 | ESP | 1627 | EDM PIELAGOS |
31 | | TAFALL VILLANUEVA, IKER | 54726433 | ESP | 1626 | HONDARRIBIA MARLAXKA - GUIPUZCOA |
32 | | LLORENTE BOMBIN, GUILLERMO | 54537215 | ESP | 1608 | CLUB AJEDREZ PROMESAS - VALLADOLID |
33 | | OBREGON BARQUIN, MARIO | 54594685 | ESP | 1606 | EDM TORRELAVEGA |
34 | | MARTI MARTIN, JORGE MANUEL | 94717044 | ESP | 1601 | MIRKO AJEDREZ CAMBRE LA CORUÑA - A |
35 | | DOMINGUEZ TAPIA, JAVIER | 54537193 | ESP | 1588 | LA TORRE LOCA - BURGOS |
36 | | MARTIN JUSTE, GUILLERMO | 94733430 | ESP | 1583 | CLUB DEPORTIVO DE AJEDREZ TREBEJOS |
37 | | BLASCO BARRIUSO, JAIME | 54571359 | ESP | 1570 | EN JAQUE GAMBITO BURGALES - BURGOS |
38 | | FERNANDEZ PALLOL, IVAN | 54733022 | ESP | 1555 | REGATAS |
39 | | MACIAS DE CASTRO, IRENE | 54571073 | ESP | 1541 | CLUB AJEDREZ PROMESAS - VALLADOLID |
40 | | JULAR AYALA, LUCAS | 94778140 | ESP | 1539 | CLUB AJEDREZ PROMESAS - VALLADOLID |
41 | | ALVAREZ MESA, ANGEL | 24546321 | ESP | 1531 | CTD NARANCO - ASTURIAS |
42 | | PEREZ LUQUI, MARIO | 94786070 | ESP | 1519 | MIKEL GUREA - NAVARRA |
43 | | SAN EMETERIO VIDAL, ISABEL | 54557240 | ESP | 1518 | EDM PIELAGOS |
44 | | LEAL HIDALGO, RODRIGO | 94778132 | ESP | 1517 | CLUB AJEDREZ PROMESAS - VALLADOLID |
45 | | BARRIO SANCHEZ, OSCAR | 54734754 | ESP | 1513 | EN JAQUE GAMBITO BURGALES - BURGOS |
46 | | GONZALEZ BRAVO, SOFIA | 54583187 | ESP | 1511 | ENROKADOS - BURGOS |
47 | | LABIANO HERNANDEZ, MARIA | 54506689 | ESP | 1507 | CLUB AJEDREZ OBERENA - NAVARRA |
48 | | CIOACA PALADE, AMOS ALVARO | 94793999 | ESP | 1502 | GAMBITO DE DAMA(PARLA) - MADRID |
49 | | DE ARRIBA ALBERTO, ESTEBAN | 54537266 | ESP | 1498 | CLUB AJEDREZ SALAMANCA - SALAMANCA |
50 | | RODRIGUEZ MANSO, MARIO | 54791642 | ESP | 1497 | ALCALA DE HENARES - MADRID |
51 | | LARA NARANJO, ARIANA SOFIA | 94776865 | ESP | 1477 | MIKEL GUREA - NAVARRA |
52 | | ENJUTO BRETON, MIGUEL | 54702208 | ESP | 1470 | CLUB AJEDREZ PROMESAS - VALLADOLID |
53 | | PEREZ AZANZA, IRATI | 54506506 | ESP | 1468 | OBERENA - NAVARRA |
54 | | ROMERO FERNANDEZ, BLANCA LUCIA | 3862127 | ESP | 1460 | ACUP PALENCIA - PALENCIA |
55 | | GARUZ CASADO, MARIA | 54780926 | ESP | 1453 | CLUB AJEDREZ PROMESAS - VALLADOLID |
56 | | PINTEA, MIHAI | 54581796 | ESP | 1425 | DOS TORRES PONTEJOS |
57 | | FERNANDEZ PARAMO, UXUE | 94721300 | ESP | 1357 | PEñA AJEDREZ PORTUGALETE - VIZCAYA |
58 | | ALBùJAR GONZALEZ, LUNA | | ESP | 0 | MASTERCHESS - BURGOS |
59 | | ARAUJO SECO, MARTIN | 523057130 | ESP | 0 | DOS TORRES PONTEJOS |
60 | | ARENAL BUENO, MANUEL | 523057149 | ESP | 0 | TORRES BLANCAS |
61 | | DE LA TORRE VELA, ANGEL | | ESP | 0 | NUESTRA SEñORA DE LA PROVIDENCIA - |
62 | | DIEZ SAIZ, JORGE | | ESP | 0 | IES VILLAJUNCO |
63 | | ECHEBERRIA JUANES, GORKA | | ESP | 0 | ALTZAGA LEIOA - VIZCAYA |
64 | | FERNANDEZ HERRERO, ALVARO | 523041900 | ESP | 0 | CLUB DE AJEDREZ SESTAO - VIZCAYA |
65 | | FERNANDEZ MARTINEZ, NICOLAS | 94717095 | ESP | 0 | MASTERCHESS - BURGOS |
66 | | FERNANDEZ MENENDEZ, MARKEL | | ESP | 0 | CLUB DE AJEDREZ SESTAO - VIZCAYA |
67 | | FURIOL DIEZ, PABLO | | ESP | 0 | ESCUELA AJEDREZ LIMPIAS |
68 | | GARRIDO URBANEJA, DANIEL | 94717109 | ESP | 0 | MASTERCHESS - BURGOS |
69 | | GIL. MORAS, SAUL | | ESP | 0 | - - PALENCIA |
70 | | GONZALEZ BERDIAL, DIEGO | 523057386 | ESP | 0 | REGATAS |
71 | | GONZALEZ EXPOSITO, ADRIANA | | ESP | 0 | CLUB AJEDREZ ASTILLERO |
72 | | HERRERO SESMA, MIKEL | 523026065 | ESP | 0 | CLUB DE AJEDREZ SESTAO - VIZCAYA |
73 | | LOPEZ CANO, ALVARO | 523067900 | ESP | 0 | EN JAQUE GAMBITO BURGALES - BURGOS |
74 | | LOPEZ LOPEZ, AIMARA | | ESP | 0 | IES RAMON ARECES - ASTURIAS |
75 | | MANCEÑIDO FERNANDEZ, JON | | ESP | 0 | CLUB DE AJEDREZ SESTAO - VIZCAYA |
76 | | MENENDEZ MACIAS, LUCIA | | ESP | 0 | IES RAMON ARECES - ASTURIAS |
77 | | MURO MOYA, ADRIAN | 523020130 | ESP | 0 | EN JAQUE GAMBITO BURGALES - BURGOS |
78 | | ORDOÑEZ ZARRAGA, ALBERTO | | ESP | 0 | MASTERCHESS - BURGOS |
79 | | ORTIZ MAZA, ZAIRA | 523057530 | ESP | 0 | ESCUELA AJEDREZ LIMPIAS |
80 | | QUINTANILLA HERRERA, MAMERTO | 54736072 | ESP | 0 | CLUB AJEDREZ ASTILLERO |
81 | | SANCHEZ GONZALEZ, AARON | 523057670 | ESP | 0 | EDM TORRELAVEGA |
82 | | SAñUDO TORRE, ADRIAN | 54736153 | ESP | 0 | EDM PIELAGOS |
83 | | SHAI, YIMING | | ESP | 0 | I.E.S SANTA CLARA |
84 | | SHAO, YIMING | | ESP | 0 | I.E.S SANTA CLARA |
85 | | TAIWO MAGDALENO, ALEX | | ESP | 0 | IES PEREDA |
|
|
|
|