4.A liga ŠZŽ Centar 2024 Posledná aktualizácia 28.04.2024 22:51:17, Creator/Last Upload: Damir Obad
Výber turnaja | 2. liga, 3. A liga, 3. B liga, 3. C liga, 4. A liga, 4. B liga, 4. C liga, 4. D liga, 5. liga, 1. kadetska liga, 2.A kadetska, 2.B kadetska, 2.C kadetska 3.A kadetska, 1. liga kadetkinja |
Linky | oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar |
Výber parametrov | ukáž detaily turnaja, ukáž zástavy
|
Prehľad družstva | BIH, CRO, FID, GER, HUN, NED, RUS, SLO, SRB, UKR, USA |
Prehľad družstva | Kšk Karlovac, Šk AER, Šk Ericsson Nikola Tesla, Šk INA, Šk Jaska, Šk Podsused, Šk Polet II, Šk Prigorje, Šk Sesvete-Agroproteinka , Šk Silent, Šk Sveta Nedelja II, Šk Vrustun 1252 |
Výstupy | Tabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis |
| Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá |
Kolá po šach. | k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6 |
Najlepší hráči | Board list, podľa bodov, podľa Rp, podľa % |
Najlepší hráči | Player performance list, podľa bodov, podľa Rp, podľa % |
Download Files | Pravilnik Četvrtih liga ŠZŽ Centar 2024.pdf |
Excel a tlač | Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes |
Tabuľka podľa poradia
Por. | | Družstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | TB1 | TB2 | TB3 | TB4 | TB5 |
1 | | Kšk Karlovac, Karlovac | * | | | 3½ | | 4 | 4 | 3½ | | 3½ | | 5½ | 12 | 24 | 95 | 357,8 | 0 |
2 | | Šk Vrustun 1252, Vurnovec | | * | | 3 | | 4½ | | 4½ | 3½ | | 4 | 5½ | 11 | 25 | 81,8 | 365,3 | 0 |
3 | | Šk Ericsson Nikola Tesla, Zagreb | | | * | | | 3½ | 5 | 3 | 4 | 4 | 3½ | | 11 | 23 | 91 | 382,3 | 0 |
4 | | Šk Sveta Nedelja II, Bestovje | 2½ | 3 | | * | 3½ | | | 4½ | 5 | | | 5 | 9 | 23,5 | 67 | 373,5 | 0 |
5 | | Šk INA, Zagreb | | | | 2½ | * | 1½ | | 3 | 3½ | 3½ | 3 | | 6 | 17 | 48,8 | 295,5 | 0 |
6 | | Šk Prigorje, Markuševec - Zagreb | 2 | 1½ | 2½ | | 4½ | * | 3½ | | | 3 | | | 5 | 17 | 42,5 | 328,8 | 0 |
7 | | Šk Jaska, Jastrebarsko | 2 | | 1 | | | 2½ | * | | 2½ | 3½ | 6 | | 4 | 17,5 | 31,5 | 303,8 | 0 |
8 | | Šk Podsused, Zagreb | 2½ | 1½ | 3 | 1½ | 3 | | | * | | | | 5½ | 4 | 17 | 24 | 274,8 | 0 |
9 | | Šk Polet II, Buševec | | 2½ | 2 | 1 | 2½ | | 3½ | | * | | | 5 | 4 | 16,5 | 21,5 | 255,8 | 0 |
10 | | Šk AER, Zagreb | 2½ | | 2 | | 2½ | 3 | 2½ | | | * | 3½ | | 3 | 16 | 24 | 297,5 | 0 |
11 | | Šk Sesvete-Agroproteinka II, Sesvete | | 2 | 2½ | | 3 | | 0 | | | 2½ | * | 5½ | 3 | 15,5 | 12,5 | 220,5 | 0 |
12 | | Šk Silent, Zagreb | ½ | ½ | | 1 | | | | ½ | 1 | | ½ | * | 0 | 4 | 0 | 80,8 | 0 |
poznámka: Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses) Tie Break2: points (game-points) Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points) Tie Break4: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break Tie Break5: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
|
|
|
|