Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 14:49:37
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
V Open Infantil Xeque Mate - Sub 12 Absoluto
Zadnja izmjena03.05.2024 22:44:15, Creator/Last Upload: xequematebrasil
Odabir turnira
Sub 08
,
Sub 10
,
Sub 12
,
Sub 14
,
Sub 16
Linkovi
Početna Stranica Organizatora
,
Instagram
,
Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara
pokaži podatke o turniru
,
ukloni zastave
Liste
Lista po nositeljstvu
,
Abecedna lista igrača
,
Podaci o Federacijama, Partijama i Titulama
,
Alphabetical list all groups
,
Satnica
Pretvori u Excel i Printaj
Pretvoti u Excel (.xlsx)
,
Pretvori u PDF-File
,
QR-Codes
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Ricardo Castagnari Chaves De A d
BRA
2108
Clube Paineiras
2
Raymond Aoning Young
BRA
2027
Beacon School – SP
3
Fabio Takahara
BRA
2023
Colegio Albert Sabin - SP
4
Lucas Kenzo Isobe
BRA
1985
Colegio Etapa - SP
5
Rafael Sato Sarinho
BRA
1968
Colegio Albert Sabin - SP
6
Pedro Yuki Yoshida Maset
BRA
1967
Colegio Santa Maria - SP
7
Melissa Oberst Renovato França
BRA
1937
Colegio Albert Sabin – SP
8
Guilherme Gramani Perez
BRA
1936
Colegio Vertice - SP
9
Juliana Vitiello Marangon
BRA
1930
Colegio Santa Maria – SP
10
Felipe Augusto Rodriguez Setti
BRA
1907
Clube Hebraica
11
Felipe Rodriguez Weinberg
BRA
1907
Clube Hebraica – SP
12
Ryan Dos Santos Pereira
BRA
1890
Instituto Pró-Saber - SP
13
Thiago Dias De Santis Cunha
BRA
1890
Colegio Vital Brazil - SP
14
Lucas Dini French
BRA
1884
St Nicholas School – SP
15
Luna Lippel Ferreira
BRA
1882
Colegio Liceu Pasteur - SP
16
Gabriela Taricco Jacobsen Teixeira
BRA
1862
Colegio Bandeirantes – SP
17
Deivyd Silva Marques
BRA
1857
Instituto Pró-Saber - SP
18
Vinicius Fraga Costa Samos Paris
BRA
1853
Colegio Santa Maria – SP
19
Arthur Diniz Diesenduck
BRA
1836
Clube Hebraica – SP
20
Giancarlo Pinto Blumetri
BRA
1827
Colegio Lourenco Castanho - SP
21
Arthur Svaiter Borensztein
BRA
1825
Clube Hebraica - SP
22
Juliana Kaori Gobbi
BRA
1818
INEC - Jacarei
23
Anna Luzzati Sidi
BRA
1805
Clube Hebraica
24
Amanda Wang Gordon
BRA
1802
Clube Hebraica - SP
25
Julia Moraes Silva
BRA
1782
Instituto Pró-Saber - SP
26
Bruno Ryu Matsumoto Nakamura
BRA
0
Colegio Etapa - SP
27
Daniel Kenzo Hayashi
BRA
0
Colegio Etapa - SP
28
Davi Ledong Zhu Zhao
BRA
0
Colegio Etapa - SP
29
Felipe Salles Peixoto
BRA
0
Colegio Etapa - SP
30
Fernando Ken Habe
BRA
0
Colegio Vertice - SP
31
Joao Gabriel Batista Ramos
BRA
0
Colegio Santa Maria - SP
32
Pedro Hajime Dorigan Kato
BRA
0
Colegio Arbos - Santo André
33
Sofia Stafuzza Gonçalves Pires
BRA
0
Colegio Vertice - SP
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead